Ana Menü

Fikret Orman yeniden başkanımız oldu

Başlatan K.D, Mayıs 23, 2013, 22:07:05

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Sahaya atlayip Besiktasa zarar veren kimse cezasini cekmeli...

Sahaya YD zamanimda girmeyen bu taraftar suan giriyorsa altinda birsey ararim..
Ne maclarimiz katledildi, taraftarimiz dovuldu, öldürüldü, tribun lideri ceza aldi
Ama taraftar sahay atlamadi..

Ama diger taraftan YD'den hesap sorulmuyorsa, bundada birsey ararim.. 
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Delirdik

Burada kimse ölümüne savunmuyor başkanı.
Transferdeki başarısızlıkları ve tüm branşlardaki sportif başarısızlık başkanın sonunu getirecek bence. Adam sadece stat ve mali konulara yöneldi ama başarı gelmezse ağzıyla kuşta tutsa koltuğu sallanacak bu kaçınılmaz.

Başkanın tüm hataları bir yana gs maçında sahaya girilmesi bir yana. İkisi tamamen bağımsız bir olay bunu çok net söyleyebilirim çünkü bizde o maçtaydık ve neler olduğunu gayet yakından gördük.
Maçtan önce bir grup kale arkasından o sahaya girilen doğu tribüne akış yaptılar. Biz biletsiz arkadaşımızı yalvar yakar uğraştık içeri sokamadık ama daha sonra gördükki bir kapı patlatılmış ve orada da hiç polis yokmuş şans eseri :)

gs olayı gezi parkı olaylarının ürünüdür. Hiç bunu başkana sportif başarısızlığa felan indirgemeyin.
Akp mitingde çakma çarşı filamalı gruplar görüldü unutmayın bunları yahu.
Beşiktaş 4te4 yapmış son maçta 80-90bin taraftarı önünde oynamış ve stat yapıldığı bir dönemde acayip bir ivme yakalamıştır. Ama bu ivme çok net sabote edilmiştir. Başkanda bulduğunu mahkemeye vermiştir.
Elleri dert görmesin ne diyelim başka...

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

RCA

Alıntı yapılan: Delirdik - Ocak 29, 2014, 16:54:13
Burada kimse ölümüne savunmuyor başkanı.
Transferdeki başarısızlıkları ve tüm branşlardaki sportif başarısızlık başkanın sonunu getirecek bence. Adam sadece stat ve mali konulara yöneldi ama başarı gelmezse ağzıyla kuşta tutsa koltuğu sallanacak bu kaçınılmaz.

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Fikret Orman'ın ve yönetimin elbette hataları var.

Transfer olayını bir kenara bırakırsak yönetimi sert bir şekilde eleştirmek için stadımızı bekleme taraftarıyım.

Zor zamanlardan geçiyoruz Beşiktaş olarak.

YD angutu yüzünden neler yaşadık, bedel ödemeye de devam ediyoruz. Çıldırt bizi başkan, çıkart bizi baştan diyerek çok hata yaptık.

Şu an resmen evsiziz. Olimpiyat veya RTE Stadı farketmez, hiçbiri evimiz değil.

Bir anda evinden çıkmak zorunda kalan çocuklar gibiyiz.

"Dış mihraklar" dışındaki olayları evsiz kalmamıza bağlıyorum.

Yukarıda dediğim gibi stadımız bir bitsin, bir kavuşalım evimize sonrasında neler olacağını göreceğiz.

Sportif başarıların o zaman gelmeye başlayacağına inanıyorum.

Hepimiz daima başarı istiyoruz ama biraz sabır. Yönetim de zor günler geçiriyor. Hangi bir olayla ilgilensinler ki.

Güzel günlerin yakında olduğuna inanıyorum.

"Bu asla veda değil, biz yine geleceğiz. Halaylarla türkülerle, yer, gök inleteceğiz ..!"
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

Siyah beyazlı taraftarlar Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ı istifaya davet etti.

Yaklaşık 100-150 kişilik bir taraftar grubunun Akaretlerde ki kulüp binasının önüne gelerek başkan Fikret Orman ve yönetim kurulunu istifaya davet ettiği öğrenildi.

Emniyet mensuplarının taraftar gruplarına müdahale etmeye başladığı öğrenildi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bak buna da karşıyım.. sacmalik

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Mahkemeye verilen 60 kişi sahaya girmeye çalışanlara engel olanlar olduğu için bu tepkiler veriliyor.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

besiktas yonetimi elinde bilgi,goruntu olmadan kimseyi mahkemeye vermez
kulup basanlarinda besiktasta isi olmaz

ERHUN

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 29, 2014, 23:13:19
Mahkemeye verilen 60 kişi sahaya girmeye çalışanlara engel olanlar olduğu için bu tepkiler veriliyor.

Geri kalan 59'u bilemem ama 1'ini tanıyorum. O maça gidememiştim ama kuzenim anlattı, zaten tanıdığım kişi kuzenimin arkadaşı. Plastik sandalyeyi havaya kaldırdı sahaya doğru koştu demişti. Geri kalanlarında durdurmaya çalıştığını hiç zannetmiyorum. Herkes durdurmaya çalıştıysa o sahaya girenleri biz yanlış gördük.

carsi52

Bende ordaydım o gün sahaya atlamadım ama doğu üst tribünden alt tribüne son noktaya kadar indim.

Gerçekten sahaya atlayanları engellemeye çalışanlar vardı hatta sahaya atlayanlara tekme tokat saldıranlar bile.

Sahaya o kadar insan atladı neden bu 60 kişi ?
Bölünür senin için uykular!

keskinli

onlar tespit edilenlerdir
sözüm meclisden disari;
mal gibi facebooktan hava atanlardir mesela

ERHUN

Demek istediğimi iyi yazamamışım.

Engellemeye çalışanlar olmuştur ona bir şey dediğim yok, hatta olmasa anormal olurdu. Ama o ismi yazılanların hepsinin engellemeye çalışan olduğuna inanmam. Arada 1-2 tane kaynamış olabilir ama adı yazanların çoğunluğu hatta tamamına yakını sandalyeyle koşanlardır.

NoPasaran

Anayasa kitpçığı işine döndü..

Yada 17 aralık..

O maç orada bitsin hadi bir sonraki haftaya yansısın..

Devamında gelenler ve yapılan hatalar o maça bağlanarak kapatılmasın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net