Ana Menü

Fikret Orman yeniden başkanımız oldu

Başlatan K.D, Mayıs 23, 2013, 22:07:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

demek kı en azından hepımızde yapılan ıyılıgın ve fıkret ormanın ama ıyı ama kotu ne olursa olsun besıktas ıcın mucadele ettıgının farkındayız.bu guzel bırsey
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

Serdal Adalı yalanlasın bunu Ahmet Abi, sen yalanlama.
Olabilir bence. Futbol, dünyadaki en büyük kapitalist sistem.

keskinli

Gecin bu camur at izi kalsin haberleri
Adi gecen gazetenin kimin oldugu biliniyor

ERHUN

Geçen seçim Murat Aksu AKP'den destek almıştı. Her zaman Beşiktaşlılığını söyleyen Bülent Arınç vs. destekleyenler olmuştu.
Hem Murat Aksu'nun babası kim? Abdülkadir Aksu. O kim? AKP'li eski milletvekili ve eski İçişleri Bakanı. Wikileaks'de A.Aksu ve oğlu M.Aksu'nun adı da geçmişti eğer onları takip ettiyseniz ama şimdi o konulara girmek istemiyorum merak edene o bilgiler google uzaklığında.

Serdal Adalı'nın yanındaki kişi kim? Murat Aksu. Bir kaç senede 180 derece dönecek hâli yok ya adamın, bence gerçek olma ihtimali fazla.

Doğrudur yanlıştır bilmiyorum, bir şey dediğim yok ama bu kadar çabuk kestirip atmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. RTE'nin bu işlere gireceğini düşünmüyorum ama M.Aksu ismi doğru bir isim değil, Adalı'nın onun yanında olması onun adına da olumsuz bir durum bence.

keskinli

Her konuda siyaset yapmakla bi yere varilmaz.uzatir tartisiriz ama buradaki siyasetin sonu hakarete ciktigi icin hic baslamaya gerek yok
adi gecen gazetenin sahibi muhalif bi partinin milletvekiliyse böyle haberler ragbet görmez
akil var mantik var
samet hocayada son günlerde bi ton iftira haberler yapildi
onlara inanip bi ton hakaret ettiniz
haberleri arastirmadan dalinirsa sonu iyi olmaz
Adali hapse atilinca basbakan attirdi diye feryat koparacaksin.cikincada basbakanin adami diyeceksin
bu habere ancak gülünür

NoPasaran

Geçen seneki haber gerçi

Ama başbakan neden istesin ki

Bizden çok daha büyük 2 kulüp var

Gerçi ünal Aysal gökten indi ama aziz indirmediler

Samsung Galaxy Note cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Beşiktaş'ta 9 Haziran tarihinde yapılacak olağan seçimli genel kurulda Siyah-beyazlı kulübün eski futbol komitesi başkanı Serdal Adalı, aday olacağını daha önceden açıklamıştı.
[size=inherit]
Adalı bugün ise "BÜYÜK BEŞİKTAŞ CAMİASI" başlığıyla yaptığı yazılı açıklamada adaylığını ve gerekçelerini anlattı.
Serdal Adalı'nın sözleri şöyle:

"Türk Sporunun temel taşı Beşiktaş'ımızın maddi ve manevi anlamda içine düşürüldüğü belirsizlik ortamının 110 yıllık dev çınara daha da fazla zarar vermemesi için başta Sayın Murat Aksu olmak üzere camiamızın geleceğini önemseyen Beşiktaşlılar ile kulübümüzün içinde bulunduğu şartları ve geleceği ile ilgili endişelerimizi yoğun şekilde irdeleyerek değerlendirdik.

Bu dönemde başta futbol takımımız olmak üzere tüm branşlarımızı yeniden yapılandırarak canlandırmak, Beşiktaş camiasının her zaman hedefi olan şampiyonluk ve şampiyonluklar kazanmak, daha da önemlisi sürdürülebilir başarılar elde etmenin gereklilikleri üzerine yol haritamızı belirledik.

Beşiktaşımızın güçlenmesi ve geçmiş dönemde olduğu gibi sportif başarısından söz ettirmesi için en kritik nokta elbette mali sıkıntıların ortadan kaldırılmasıdır. Bu önemli hedef de Dünyanın başarılı Kulüplerinde olduğu gibi yönetimin profesyonelleşmesi; şeffaf, denetlenebilir ve sürdürülebilir bir yapı oluşturulmasıyla gerçekleştirilecektir.

Gelinen noktada Beşiktaşımızın , ezeli rakiplerimizin içinde bulunduğu rekabet ortamının dışında kalmaması için Beşiktaş'ın öncelikle bir spor kulübü olduğunu unutmayarak, sağlam bir mali yapıya kavuşturmak suretiyle sportif rekabette en öne geçmek başlıca hedefimiz olacaktır.

Bu kapsamda; sporumuzun ve futbolumuzun öncüsü, elde ettiği başarılar ile rakiplerin gıpta ile baktığı namağlup tek şampiyon Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanlığına, kongre üyelerimizden ve taraftarlarımızdan gelen yoğun istekler sonucu önüne set çekemediğimiz Beşiktaşlılık aşkı ile aday olduğumu bilgilerinize sunarım.

Beşiktaş'ımızın geleceği adına tüm Beşiktaşlıların hak ettiği yarınlar için hayırlı olsun."
Bu haber medyakartali.com'un özel haberidir. Hiçbir şekilde izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması yasaktır.
Haber Kaynağı : Medya Kartalı[/size]
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

Kulübü borçlandıran da komser tufan zaten değil mi?
Terbiyesiz.

eRe

Maddi manevi açıdan belirsizlikmişte Beşiktaş aşkından dayanamamış. Geçen yıl neredeydin. Tam geçen yıl aday olunacak cümleler. Fikret orman düzlüğe çıkarmak için şeffaf olarak her hamleyi yaptıktan sonra şu açıklama saygısızlıktır
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Serdal Adalı'ya karşı tepkim yoktu. O şike olaylarına da inanmıyorum, boş yere yattı.

Ama şu yaptığı tamamen Beşiktaş aleyhine bir şey. Ya onu akıl edemiyor yada art niyetli. Büyük firmalarla anlaşmalar yapılıyor, stad işi yoluna girmiş, basketbol şubesine, futbol şubesine yeni yapı getiriliyor ve sen bu işlere Beşiktaş aşkından dolayı çomak sokuyorsun. Adalı gelirse onun getireceği zihniyetteki teknik direktör Önder Özen'le çalışmaz diyeyim ben size. Eski tas eski hamam devam eder işler.

NoPasaran

Bu bizim görüşürümüz erhun

Bu sene farkın çok daha açılacağını söyleyen çok kişi var

Stattakilere mafya işleri
Bedava bilet işleri

Halen devam ediyor ama kapalı değil başka yerlerde deniyor

Bu seneki tribünler dolu olsaydı bugun sampiyonlar ligine gidecektik diyen çok kişi var

Varda var

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ve tabi fikret ormanın beşiktaş sayesinde servet yaptığı konuşuluyor..

Nevzat demir
mansimov
Altınsay
özilhan

Gibi adamlar gelirse adalı alır bence seçimi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 25, 2013, 14:19:49
Bu bizim görüşürümüz erhun

Bu sene farkın çok daha açılacağını söyleyen çok kişi var

Stattakilere mafya işleri
Bedava bilet işleri

Halen devam ediyor ama kapalı değil başka yerlerde deniyor

Bu seneki tribünler dolu olsaydı bugun sampiyonlar ligine gidecektik diyen çok kişi var

Varda var

Sizin ne düşündüğünüz tam bilmiyorum size bir şey dediğim yok ama sağda solda gördüğüm kadarıyla fark açılacak diyenler aynı zamanda "abi Quaresma gelecekmiş yaaaa, Quaressmaaaa Quaresssmaaaa oleeeey oleeey oleeey" diye dolanıyor. Havaalanı taraftar görecek diyenler de çok fazla. Yaşananlardan ders alma diye bir olay yok ne yazık ki. Buda onların görüşü mesela ama Beşiktaş kimsenin tek elinde değil, ben kendimce tepkimi veriyorum. 2'nci YD dönemi olsun istemiyorum şu kulüpte. Tabii bu benim veya başkasının isteyip istememesiyle olacak veya olmayacak bir şey değil. Kongre üye sayısı arttı ama hâlâ Levent Erdoğan zihniyetinde kişi dolu. Beşiktaş'ı rant kapısı olarak gören çok kişide var. Fikret Orman'ı destekleyen Serdal Adalı'yı destekleyen diye ayırmadan söylüyorum, olan hep karşılıksız gönülden sevenlere oldu, oluyor ve olacak gibi de duruyor.