Ana Menü

Fikret Orman yeniden başkanımız oldu

Başlatan K.D, Mayıs 23, 2013, 22:07:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Mayıs 23, 2013, 23:07:06
Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 23, 2013, 22:59:08
nasil aday olacak merak ediyorum
yargitaydan cezasi onanirsa düser baskanlik
düsmesede sucu onanmis birinin baskanlik yapmasi camiaya zarar vermezmi?
taraftar icine sindirebilirmi?
carsi öncülük yaparsa sindirir maalesef
vizyon mizyon diye cikarlar simdi ortaya
Tribün "büyükleri" çok büyük sevinçle karşılamış bu haberi, okuduğum haberler o yönde. Teknik direktör olarak Şenol Güneş'i futbolcu olarak Di Maria ve Fabregas'ı getireceğim demiş çevresindekilere, söylentiler o yönde (gerçeklik payı yok tabii, söylemişse bile bir hevesle ağzından çıkmıştır ama bu bile ne tür bir politika izleyeceği sinyalini veriyor).

Bunlara sevinen kesim hâlâ ne yazık ki var. Bazen gerçekten nefret ediyorum şu futboldan, ben bu futbolu sokakta oynayarak sevmiştim, 2 taş koyup kale yaparak. Bu kadar pisliğe batması nefret ettiriyor ama sonra diyorum ben neden takibi bırakayım, futboldan farklı beklentileri olanlar temizlensin.

Erhun bu stratejidir bu konuda belli olmaz ama..

Ünal Aysal geçen gün konuştu dinlediniz mi biliyorum..

Sizin yöntemmi yoksa Feda yöntemimi dğru dediler..

HErkesin stratejisi farklıdır ama ben işadamı olarak "küçülerek büyüyeceğime" inanmıyorum dedi..

Ha bende destek vermiyorum ama bu yönteminde faydalı taraftarı var tabi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

yatirim yaparak büyümede var tabii ama bu yatirimlari yapabilecek durumda degiliz
demirören biraktiginda calisanlarin bile parasini veremez durumdaydik hatirlayin
bi noktaya geldiginde cok büyük ismi olan sirket bile olsan kredi alamaz duruma gelirsin
ayni demirören dönemi gibi zengin bi baskanla bi ton yatirim yaparsin sonra borc 500 degil 800 milyon olur
kimse cok kücülelim demiyor ama harcadigimizdan cok kazanmamiz gerekiyor düzlüge cikabilmk icin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Herkesin yöntemi farklıdır. Altyapıya veya farklı takımdaki genç oyunculara yönelerek büyüyen kulüp örnekleri de var. GS gibi yüklü miktarda borca girip, başarılı olup büyümeye başlayan örneklerde var. Ama GS'nin yaptığı büyük risk, başarısızlık halinde girilen borçların ödemesi büyük sıkıntıya girer. Doğruluğunu bilemem ama şimdi bile bir çok sorun olduğu haberi çıkıyor.

Serdal Adalı konusuna gelecek olursak Adanalı arkadaşlar baya yakından tanıyormuş kendisini. Adana'nın en büyük ailelerinden biri değil en büyük ailesi diyorlar. Kardeşi de Adanaspor başkanlığına talipmiş. İsterse bu transferleri yapacak mali durumu da olduğu söyleniyor ama ben bu tarza karşıyım. Yüksek bütçeyle kadro kurulup başarısız olunması halinde takımda her şeyin değişip tekrar borçların tavan yapmayacağı, Adalı sonrası yönetimin onlarla uğraşmayacağı garantisi de yok.

Bu yazdıklarım kıyamet senaryosu gibi de gelebilir size ama olmayacak şey değil bence. Ben şuan ki yapıdan tamamen olmasa da genel olarak memnunum, daha da memnun olacağım işler yapılacağını düşünüyorum. O işlerden biri dün gerçekleşti. Fikret başkan gitmezse devamının geleceğine inanıyorum. İlk iş kongrede Fikret başkanın listesinden Levent Erdoğan ve muadili isimlerin çıkması olacak. Basketbolu da iş bilen birine teslim ettiğimizde işler yavaş yavaş yoluna girecek.

DIABLO

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 23, 2013, 23:03:56
oradan cesaret aliyor demekki
ne zaman cemaate gecmis bu yahu,haberim olmadi hic  :)

hoca efendinin elini öpmüş demek ki abi :D
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

CR7

Nevzat Demir
Murat Aksu
Hüsnü Güreli
Mübariz Mansimov
Ali Doğan
Murat Akdoğan
Süleyman Eren
Murat Akdoğan
İzzet Özilhan
Yahya Kemal Gencerler
Bahri Büyükhanlı
Hasan Gürsoy
Volkan Dudu
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Alıntı yapılan: CR7 - Mayıs 23, 2013, 23:59:00
Nevzat Demir
Murat Aksu
Hüsnü Güreli
Mübariz Mansimov
Ali Doğan
Murat Akdoğan
Süleyman Eren
Murat Akdoğan
İzzet Özilhan
Yahya Kemal Gencerler
Bahri Büyükhanlı
Hasan Gürsoy
Volkan Dudu

Kesin liste mi? Tahmin mi?

CR7

şu liste olsa keşke. tahmin.

ilk defa kolpa çıkmasa.

El Maestro

Valla liste müthiş açıkcası .. Eğer bu liste olursa ne yalan söliyim Serdar Adalı gelsin derim .

Nevzat Demir,Murat Aksu,Hüsnü Güreli,Mansimov ve Özilhan para babaları resmen ..

Ancak F.O güzel bir yolda ilerliyordu ve belkide çok güzel bir yapılanmanın temellerini yavaş yavaş atıyordu bakalım hayırlısı .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Maestro

Alıntı yapılan: CR7 - Mayıs 24, 2013, 00:05:04

ilk defa kolpa çıkmasa.

Yalnız benim bildiğim Mansimov ve Güreli Kasımpaşa yönetiminde yanlışmı biliyorum ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Mayıs 24, 2013, 00:09:41
Alıntı yapılan: CR7 - Mayıs 24, 2013, 00:05:04

ilk defa kolpa çıkmasa.

Yalnız benim bildiğim Mansimov ve Güreli Kasımpaşa yönetiminde yanlışmı biliyorum ?

Bende onu diyecektim ama galiba Mübariz kendi değil adamını sokmuştu Kasımpaşa yönetimine.

ERHUN

Forza Quaresma nöbetine başlamış...

Çok ince bir çizgi olarak görüyorum ben bu seçimi.
Ya girilen yola devam edilecek, kulüp uzun süreçte gelişecek.
Yada yeni bir yola girilecek risk alınacak, kısa zamanda ya büyüyecek yada çok daha kötü olacak.

Sonumuz hayrolsun.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Serdar Sarıdağ Mansimov ve Güreli isimlerini yazdı. çok sağlam liste diyor. transfer listesi de çok iyiymiş.

ben kolpahaberde görmüştüm o yüzden ilk kez kolpa çıkmasın diyordum. sanırım cidden kolpa değil.

bu yıl başarı lazım. stadla birlikte de uçarız.

El Colgado

Bunlar adam olsaydı Fikret Orman'ın listesine girerlerdi. Özilhan özellikle.
Ben Fikret Orman'ı destekliyorum. Parayla saadet bir yere kadar, sen de iş yoksa ne zevk alırsın ne de verirsin.

CR7

valla parayla saadet çok güzel oluyor.
parayı verdi PSG şampiyon oldu. CL'de üst tura çıktı
parayı verdi City şampiyon oldu bu yıl 2.
parayı verdi Bayern şampiyon oldu. 2 yıldır CL finali
parayı verdi GS şampiyon oldu. CL'de çeyrek yaptı.
parayı verdi FB uefa'da yarı yaptı
parayı verdi chelsea 1 yıl CL 1 yıl Uefa
parayı verdi malaga dortmunda elendi ofsaytlarla.

verdikleri kadarını da alıyorlar bu başarılarla CL'ye ayakbastı paralarıyla geçtikleri turlarla
bu kadar basit denklem.
harcamadan kazanamazsın.
bizim borç dediğimiz olay da şu hala devam eden davalar kaybedilmiş sayıldığı için borç o kadar yüksekti.
davalar kazanılınca birden düşmüş gözüktü.
olay bundan ibaret.