Ana Menü

Samet Aybaba Taraftara sitem etti

Başlatan NoPasaran, Nisan 27, 2013, 22:28:42

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş, Spor Toto Süper Ligi'nin 31. haftasında İnönü Stadı'nda Orduspor'u 2-0 mağlup etti.

Karşılaşma sonrasında Beşiktaş Kulübü Teknik Direktörü Samet Aybaba, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Aybaba, yaptığı açıklamada;

"Camiada bazı sorunlarımız var. Şöyle bir hata yaptım. Herkesin kaleye gidemez dediği takımı şampiyon adayı yaptım. Gönül ister ki Beşiktaş tribünleri biraz daha emeğe saygılı davransın. Hatalarımız olabilir ama Beşiktaş'ın tarhinin en önemili 3 kaptanlarından biriyim. 4 yıllık mukavelemiz var. Zamanı geldiğinde oturur konuşuruz. Futbol böyle bir şey. Şimdi konuşulacak şey değil." dedi.

"Islıklanmalar yuhalanamlar maçın temposunun değişmesine neden oldu. Oyuncularımın işi zor. Çok zor maçı geride bıraktılar. Oynayan arkaşdalarımız inanılmazı başardılar. 3 maçımız var. Hepsini kazanıp şampiyonlar ligi hedefine gitmek istiyoruz." dedi.

Haber Kaynağı: HABER1903

Buda videosu..

http://www.ligtv.com.tr/haber/ben-bir-hata-yaptim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Samet Aybaba kalırsa seneye çok daha büyük olaylar olur.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

Butun sezondur tek deplasman galibiyeti olmayan takimi yenmek inanilmazi basarmak oluyorsa "No Comments"
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Saygısızlıktan bahsetmiş..

Bu konuda kesinlikle haklı..

Bu düşmanlık nedir anlam veremeyeceğim..

Adam sene sonu gelir konuşuruz diyor ama sürekli olay çıkarma peşinde bir grup var

Akıl alır gibi değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Tepki buyuk ihtimal mac kadrosunu duyup Oguzhanin ilk 11de olmadigini ögrenildikten sonra oldu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Saygısız bir kesim var doğru ama tam tersi bir kesim de var. Samet Aybaba'nın saygılı olduğunu da kimse söyleyemez. Ne futbolculara ne taraftarlara saygısı var, hep ben bilirim havalarında. Bu kafayla daha da bu kulübün teknik direktörü olamaz.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ERHUN - Nisan 27, 2013, 23:21:32
Samet Aybaba'nın saygılı olduğunu da kimse söyleyemez.

Şunu yazmak için girdim ben de. Oyuncunu medyanın,taraftarın önüne atmak bile bir saygısızlıktır. Takımın hocası olabilirsin ama futbolcuların sana nasıl saygı duymak zorundaysa sen de onlara saygı göstermek zorundasın. Hoca dönüp kendine de bakmalı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Erhun ne yapıyorki..

Ön yargılar var sadece..

Adam zaten gidecek ama resmen birilerinin itmesi ile hocaya nefret tohumları ekiliyor..

Bize artık yakışmıyor bu durumlar

Her gelen hocaya aynı şeyler..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

her gelen hocaya aynı şeyler değil.

hiçbiri böyle karaktersiz değildi bu adama nefret duyduğum kadar kimseye duymadım.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

'Herkesin kaleye gidemez dediği takımı şampiyon adayı yaptım.'

takimi bile kucumsuyor,Besiktasin formasini koy 3.olur. Sonra saygi bekle
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Bosver hocam isliklayanlari
besiktas taraftarinin özellikleri eskisi gibi degil
vefa istanbulda bi semt sadece
hakli cikabilmek icin besiktasin basarisizligini isteyenlerle dolu ortalik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 28, 2013, 01:33:18

hakli cikabilmek icin besiktasin basarisizligini isteyenlerle dolu ortalik

Bu son yıllarda ciddi boyuta çıktı..

Sadece samet hoca için değil Schustere karşı olanlarda böyleydi..

yenilsede eeştirilse..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Sahsim adina Samet hoca hakkinda olumsuz olmama ragmen, yorumlarimda, Samet hocayi elestirdim, ama yenilsinde elestireyim
dusuncesinde olmadim, yenilmesede elestirebilirsin. Bunu unutmamak gerek, ama bu yenilmesini isteyenler genelde ergen caglarina girmis fanatik taraftarlar oluyor. Yaslarina veriyorum ben sahsen, onlarda birgun anlar, olayin o kadar basit olmadigini.

Samet hocanin eksikleri var, yanlis konusuyor bazen, ama taraftarin sitemlerinede, bu zamana kadar olumsuz yaklasmadi,
onlar ne derse hakli, dogaldir diyerek, bence bugune kadar kaosu önledi. Bu kadar baski altinda baska bir hoca, belki takimi 3.yapamazdi.

Her teknik direktore 2 sene sans verilmeli, calistigi ortam, parasizlik ve ekonomik baskidan cok, taraftar ve camia baskisinin altinda bu sonuc
bakarsan basaridir, ama takim 4.olsun yeter diyen cogunluk, takimin ilk yarida iyi durumunu gorup, direk beklentiye girdigi icin, Samet hoca basarisiz gorulebiliyor.

Ben ikilemdeyim, kalirsa 2. senesinde daha basarili olabilme ihtimali ve istikrar acisindan olumlu olabilir.
Kalirsa, taraftar 1-2 yenilgide samet istifa diyecekse, ve o sezonda cöpe gidecekse, simdiden gitsin.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Samet hoca sene sonunda gidecek bu kesin maalesef
ama besiktasin avrupaya kalabilmesi icin cok önemli bi macta takimi ve hocayi huzursuz etmek cok ayip
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin