Ana Menü

Güntekin Onay "Herkes Haksız, Başkan Haklı"

Başlatan NoPasaran, Nisan 23, 2013, 23:44:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

NTVSPOR'un sevilen programcı ve yorumcularından Güntekin Onay, Beşiktaş'ın gündemi hakkında HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

Onay, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

-BÜTÜN HERKES HAKSIZ, SAYIN BAŞKAN HAKLI-

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın telefon bağlantısı ile programa katılması hakkında Güntekin Onay; "Başkan Fikret Orman'ı çok seviyorum. Beşiktaş Kulübü Başkanı olduğu için de çok saygı duyuyorum. İyi bir insan ve iyi bir Beşiktaşlı olduğunu da biliyorum. Son dönemde üst üste gelen şeyler, Akhisar Belediyespor mağlubiyeti  nedeniyle dağılmış, sıkılmış, yorulmuş olabilir. Bu da normaldir. Ama genel anlamda bu konumlarda bulunan insanların sayın başkanın ve diğer kulüp başkanlarının camialara önderlik eden kişilerin daha uzlaşmacı, diplomasiyi iyi bilen, daha sakin ve dostluklar kuran konumda olmasını bekliyorum. Tabii ki kendi tercihleridir ve nasıl isterlerse öyle bir politika izlerler. Ancak Beşiktaş'a üç kupa kazandıran Ergin Ataman haksız, iki kupa kazandıran Mustafa Denizli haksız, Rüştü haksız, Nihat Kahveci haksız, Güntekin Onay, Rıdvan Dilmen, Sinan Engin haksız, bütün herkes haksız, Sayın Başkan haklı. Bu uslüp bence yanlış. Herkes mi haksız? Böyle bir bakış açısı olmaz ki." dedi.

-SAYIN BAŞKAN ONLARLA İLGİLENSİN-

Fikret Orman'a bir kırgınlığı olmadığını ifade eden Onay; "Kırgınlığım yok. Ama Beşiktaş'ın sorunları var ve sayın başkan onlarla ilgilensin, onları çözsün isterim. Kişisel polemiklerle bir yere varamazsın ve bir şeyi çözemezsin.  Rıdvan hoca da ben de böyle olmasına üzüldüm. 10 gün önce programda "Keşke bütün kulüplerin başkanları Fikret Orman ve rahmetli Özhan Canaydın gibi sportmen olsa. Hiç böyle polemik ve kavga olmaz" dedim.  Demek ki ben de yanlış düşünüyormuşum. Beşiktaş yönetimine ve başkana hep destek oldum. Yanlış tercihler yapmadılar mı, yaptılar. Ancak 1 yıl oldu ve henüz ortada bir şey yok. Ama stadı zamanında yıkıp yapsınlar Beşiktaş'ın efsane başkanlarından biri olur. Beşiktaş'a hizmet eden herkesin başımın üstünde yeri vardır. Fikret Orman da bizi sever ve sayar. Konuşmaların polemik gibi yansıtılması da yanlış. Sayın başkan kendi politikasını gözden geçirsin" dedi.

-BEŞİKTAŞ'IN İKİNCLİK ŞANSI...-

Spor Toto Süper Lig'in 31. Haftasında oynanacak olan Orduspor karşılaşmasına da değinen Güntekin Onay; "Orduspor karşılaşması da zor. Orduspor'un son şansı. Beşiktaş takımında görülüyor ki artık bir başıboşluk var. Oyuncular ile antrenör arasında bir disiplin sorunu var gibi görünüyor. Akhisar Belediyespor'dan 4, Bursapsor'dan 3 yiyorsan bir şey vardır. İçeride sadece taraftara saygıdan dolayı sanki MP Antalyaspor maçında  çaba gösterdiler. Onlar da iyi durumda ve formda değil. Orduspor'un da maça nasıl baktığı önemli. 12 puan alıp kümede kalırım diyorlar mı? Yoksa onlarda ipin ucunu bıraktı mı? Beşiktaş'ın ikincilik şansı ise bence kuvvetle devam ediyor" dedi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Dogru demis, ama baskan ne yapsin, o da zor durumda..

Her insan hata yapar, Guntekin Onayda yapar, ama iyi yapmaya calistigi seylere bakmak lazim.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Colgado

Guntekin çalıştığı kurumu kotuleyemez. Ama hiç konuşma bari. Siz sütten çıkmış ak kasiksiniz sanki. Başkan iş olsun diye bağlandı zaten.

keskinli

tarafsiz olmamadigin konuda yorum yapma güntekin onay
yazinin her yerinden taraf tutma akiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin