Ana Menü

Teknik Direktör Arayışlarımız [Tek Konu]

Başlatan [KralKartal], Nisan 20, 2013, 23:01:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, tecrübeli teknik adamla Etiler’deki Sunset Restaurant’ta buluştu. Yaklaşık 2 saat süren yemekte Denizli ve Çebi görüş alışverişinde bulundular. Denizli, “Kaleci çok önemli bir konu. Eğer Tolga Zengin transfer edilirse büyük bir hamle olur. Diğer transferler için izleme komitesine güvenim tam. Önder Özen de sevdiğim birisi. Onunla çalışmak güzel olur” dedi. Denizli, stat konusunun da sorun olmayacağını belirtip, “Beşiktaş büyük kulüp. Nerede oynadığımız önemli değil. Her yer İnönü olur” yorumunu yaptı.

ORMAN DA OLUMLU BAKIYOR
Masadan olumlu bir izlenimle kalkan Çebi ise, Fikret Orman’la görüşüp son sözü söyleyeceklerini belirtti. Başından beri yabancı hocada ısrarcı olan Orman’ın ise görüşünün yavaş yavaş değiştiği kaydedildi.

SERDAL ADALI’NIN HAYALİ MIRCEA LUCESCU
AMK'nın haberine göre; Başkan adayı Serdal Adalı zor bir hedef peşinde… Adalı, Shakhtar Donetsk’le sözleşme yenileyen Mircea Lucescu’yu tekrar Beşiktaş’ın başına geçirmeyi planlıyor

Yöneticilik döneminde önemli transferleri gerçekleştiren Serdal Adalı, başkan adaylığı çerçevesinde çalışmalarını hızlandırdı. Teknik direktör sorunu için ciddi bir çalışma içerisine giren Adalı, büyük bir bomba peşinde… Tribünlerin ‘Adamın kralı’ tezahüratını yaptığı Serdal Adalı, Beşiktaş’ın başına 100. yıldaki şampiyonluğun mimarı Mircea Lucescu’yu getirmeyi planlıyor.

TAZMİNATI CEBİNDEN ÖDEYECEK
Rumen teknik direktörün menajeriyle bir görüşme yapıldığı ortaya çıktı. Shakhtar Donetsk’le daha günler önce yeni sözleşme imzalayan Lucescu’nun ciddi bir tazminatı bulunuyor. Ancak Adalı, bu tazminatı cebinden ödeyip, Rumen çalıştırıcıyı tekrar Beşiktaş’ın başına geçirmek istiyor. Her fırsatta Ukrayna’daki hayatından memnun olduğunu dile getiren Lucescu’nun ise Beşiktaş’taki genel kurul tamamlanmadan kesin bir yanıt vermek istemediği konuşuluyor.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Tabi, Lucede gelecek, gelse YD doneminde gelirdi. Adalida secimi kazanayimda nasil kazanirsam kazanayim diyor.

cebinden öder YD gibi sonra borc verdim oluyor. Kafa yapisi YD gibi anlasiliyor artik. Bir cacik olmaz.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aynen öle ihsan..

Parasını cebinden ödermiş..

Arkadaş o parayı madem vereceksin ver kulübe borç azalsın :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

kimse borc para mara  vermesin ve bu her seneki Lucescu sevdasida bitsin artik. Bildigim kadariyla daha yeni uzatti sözlesmesini.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Heynckes olmayacak artik, neden olmadi bilmiyorum ama anlasma asamasindaydilar.
Lucede olmaz, ki olsa YD ile dost olan biri YD doneminde gelirdi.

Kim olur bilemem artik cunki o kadar spekulasyon var ki

El Maestro

Fikret Orman seçilirse Prosinecki ile ön anlaşma yaptığı söyleniyor ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Colgado

Prosinecki riskli tercih bence. Daha kariyerli biri getirilmeliydi. Matteo çok uygun bir tercih olurdu...

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Haziran 12, 2013, 18:47:05
Fikret Orman seçilirse Prosinecki ile ön anlaşma yaptığı söyleniyor ..

Bende geçen gün aynı haberi Schaaf için gördüm. Fikret başkan tekrar seçilirse Schaaf Beşiktaş'ta yazıyordu. Bana daha büyük ihtimal olarak geliyor. Önder Özen uzun zaman önce Almanya'da hoca için görüşmeler yapmıştı.

El Maestro

Doğru söylüyorsun olabilir ..

Ancak Schaff Almanya dışına hiç çıkmamış bir td ve büyük bir handikap umarım doğru bir haber değildir anlaşıldığı, Prosinecki'yi tercih ederim hiç olmazsa ülkeyi tanıyor ve adaptasyon sorunu çekeceğini düşünmüyorum .

Bakalım illa bunlar olacak diyede bi kural yok .. 

Şu anlık sadece söylentiden ibaretler :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Ahmet Nur Çebi Prosinecki için yüzde 50 dedi

Bence iyi tercih

Yeni sistemimize çok uygun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Haziran 12, 2013, 20:05:36
Doğru söylüyorsun olabilir ..

Ancak Schaff Almanya dışına hiç çıkmamış bir td ve büyük bir handikap umarım doğru bir haber değildir anlaşıldığı, Prosinecki'yi tercih ederim hiç olmazsa ülkeyi tanıyor ve adaptasyon sorunu çekeceğini düşünmüyorum .

Bakalım illa bunlar olacak diyede bi kural yok .. 

Şu anlık sadece söylentiden ibaretler :)

Almanya dışını geçtim Bremen'den dışarı çıkmamış adam ;D

1961 doğumlu.

Altyapı Kariyeri:
? ? ?-? ? ? BBV Union Bremen
1972-1978 Werder Bremen

Profesyonel Kariyeri:
1978-1995 Werder Bremen

Teknik Direktör Kariyeri:
1987-1988 Werder Bremen U17
1988-1995 Werder Bremen U19
1993-1995 Werder Bremen (Yardımcı)
1995-1999 Werder Bremen II
1999-2013 Werder Bremen

Hugo'nun eski hocası bu arada onuda hatırlatayım. 5 yıl Werder Bremen'de oynamıştı Hugo.

ilhan mansız_melis

Thomas Schaaf'ı hiç istemiyorum ben ya.  :-\
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

Niye ersun yanal düsünülmüyor aceba?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Ersun mu ??????? bana Demizliyi getirin, ses cikarmam tamam, elestirmemde :)

Suan kendini kanitlamis istikrarli hocalar Besiktaslidir. Riza, Sifo, Ertugrul vs.

Samet istikrarli olamadi hic.

Besiktasli hoca gelsin yerli olacaksa... ama bence yabanci olacak