Ana Menü

Teknik Direktör Arayışlarımız [Tek Konu]

Başlatan [KralKartal], Nisan 20, 2013, 23:01:26

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ben gelecek yabancı Hocanın önder özen ile çalışabileceğini sanmıyorum

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

İyi de Rıza diyoruz, Şifo diyoruz, Ertuğrul diyoruz bu isimler çokmu fark yaratacak sanki ?

Hoca değiştirmiş olmak için değiştirmiş olmayalım, gelecek isim fark yaratan ve belli bir çizgisi,ekolü olan biri olması lazım .. Bende yerliler arasında göremiyorum bunu nedense .

Ama bir Alman disiplinine sahip,başarıya aç,pozitif futbol oynatan bir isim olabilir mesela .. Nebiliyim isim veremiyorum şu an mesela ama hep 3-4 tane isim var gündemde belli zaten Rıza,Ertuğrul sadece bunlar yok dünyada hoca olarak ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 22, 2013, 22:39:10
Ben gelecek yabancı Hocanın önder özen ile çalışabileceğini sanmıyorum

Önder Özen'in bir süredir hoca görüşmeleri için yurt dışında olma sebebi bu bence. Aday hocalarla görüşüp, kafasındakileri aktarıp olumlu mu olacak olumsuz mu olacak ona bakıyordur. Çalışamayacak adamı getirmezler.

El Colgado

Şenol hoca hem tecrübeli hem başarılı.
Ayrıca sorun çıkartmayan bir tip.
Denizli gibi bizi şampiyon yapma olasılığı yüksek.

CR7

Ihr habt euren Trainer entlassen? Ihr seid ja immer schnell mit den Trainern.
Werder hat 14 Jahre mit Schaaf gearbeitet. Nun ist er weg und Werder sucht nen neuen Mann.
Schaaf soll bei so einem türkischen Verein unterschrieben haben. Keine Ahnung wie der heist.
Die sind dritter geworden in der SüperLig...
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

hocanizimi yolladiniz siz?siz hocalari yollamakta cok cabuksunuz
werder schaaf hocayla tam 14 yil calisti.simdi ayrildi ve werder bi hoca ariyo
schaaf bi türk kulübüne imza atmis.kulübün ismini bilmiyorum.
süperligde ücüncü olmuslar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

önder özenin isaret ettigi hoca tipi ama schaaf sönük bi hoca
sönük derken yaptigi isi kastetmiyorum.caliskan ve tecrübeli

El Colgado

Sönük derken hangi anlamda?
Yükselen Alman futbolundan nemalanmaya çalışacağız. Ralf Ragnick ismi yeniden gündeme gelseydi keşke. Armin Veh olabilir Mirko Slomka olabilir.
Sizce?

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Abi nerden tanıyorsunuz :D

Gelsin her hoca değişiyor..

Sessizler sesli sesliler sessiz oluyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

Alıntı yapılan: El Colgado - Mayıs 23, 2013, 10:13:47
Sönük derken hangi anlamda?
Yükselen Alman futbolundan nemalanmaya çalışacağız. Ralf Ragnick ismi yeniden gündeme gelseydi keşke. Armin Veh olabilir Mirko Slomka olabilir.
Sizce?
karakter olarak sönük,hani omuzu soguk diye bi deyim var
karizmatik degil
bremen disindada hocaligi yok

Simurg

Eğer adalı gelirse getireceği teknik direktörler ve yapılacak transferler belli miş.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Beşiktaş'ta rota Robert Prosinecki'ye çevrildi.
Samet Aybaba ile yolların ayrılmasından sonra teknik direktör arayışlarına hız veren Futbol Genel Direktörü Önder Özen ve futbol komitesi üyeleri yapılanan toplantının ardından Kayserispor'un Hırvat teknik adamında fikir birliğine vardı.
Toplantıda, Herve Renard, Robert Prosinecki, Marcelo Bielsa ve Lucien Favre gibi dünyaca ünlü teknik adamlar masaya yatırıldı. Zirvede önümüzdeki sezon maçların İnönü Stadı'ndan farklı bir sahada oynayacak olmanın dezavantajını, ligi yakından tanıyan ve hırslı yapısıyla takdir toplayan 44 yaşındaki teknik adamla daha kolay aşılacağı görüşü öne çıktı.
reklam

Daha önce yapılan görüşmelerde Prosenicki ile anlaşmaya varıldığı ve yöneticilerin, Prosinecki için bir yıllık daha sözleşmesi bulunan Kayserispor ile önümüzdeki günlerde masaya oturacağı belirtildi.

TOLGA ZENGİN BEŞİKTAŞ'A ÇOK YAKIN!
Öte yandan yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Trabzonspor'un tecrübeli kalecisi Tolga Zengin transferinde son aşamaya geldi. 30 yaşındaki tecrübeli file bekçisi ile 3 yıllık anlaşmaya varılırken, iki kulüp arasında yapılan görüşmelerin de olumlu geçtiği kaydedildi.
Bordo-mavili yönetimin Beşiktaş'tan istediği bonservis bedeline siyah beyazlı yöneticilerin olumlu cevap verdiği bildirildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

prosnieckinin hoca olarak uluslararasi bi tecrübesi yok,dolayisiyla alinacagini sanmiyorum