Ana Menü

Şimdide Aybaba'nın Kızına "Şişe" fırlattılar

Başlatan NoPasaran, Nisan 16, 2013, 00:26:46

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın Medical Park Antalyaspor ile İnönü Stadı'nda oynadığı maçta Siyah Beyazlı ekibin teknik direktörü Samet Aybaba'nın kızı Gülşen Aybaba adeta ölümden döndü!

Lig TV'nin haberine göre; Aybaba'nın kızı Gülşen Aybaba, mücadeleyi İnönü Stadı'ndaki locadan takip ediyordu. Maçın ilerleyen dakikalarında Gülşen Aybaba'nın karşılaşmayı takip ettiği locanın yanındaki locadan Samet Aybaba'ya ağır şekilde küfürler edildi. Bu duruma tahammül edemeyen Gülşen Aybaba, stattaki güvenlik personelini çağırarak, yan locadan babasına küfredenlerin uyarılmasını istedi. Güvenlik görevlileri, yan locaya geçerek Samet Aybaba'ya küfreden gruba, yan locada Aybaba'nın kızı Gülşen Aybaba'nın olduğunu ve küfretmemeleri gerektiğini söyledi. Bu duruma daha da sinirlenen grup, bu kez Samet Aybaba'ya ve kızı Gülşen Aybaba'ya sinkaflı küfürler etmeye başladı. Görgü tanıklarının ifadesine göre, Samet Aybaba'nın kızına şişe atıldı. Şişenin Gülşen Aybaba'ya isabet etmediği açıklandı.

Cumhuriyet Gazetesi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Haberin doğru olduğunu varsayarak yazacağım..

Gerçekten şu haberleri okudukça şok oluyorum. Nedir bu kin nedir bu düşmanlık anlamıyorum..

Adamın senede aldığı 1.4 milyon tl den başladık yeğeninden çıktık şimdide kızına kadar geldik..

Ne yaptı bu adam ?

Küfür mü etti
Takımı sabote mi etti
Beşiltaşlılık ile ilgili kötü sözmü söyledi..

Şahsi görüşüm Samet Aybabanın ilerdeki vizyonu için Beşiktaşın bir beden büyük geldiğidir ancak Beşiktaşta vizyon mu var Allah aşkına. Resmen borç batağında sürüklenirken eve ekmek zor girerken evdeki kadına her gün neden mangal yapmıyorsun diye soruluyor.

Sinirim çok bozuluyor. Kimler geldi kimler geçti artık bu saygısızlık boyutuna geldi..

Samet Aybaba inşallah istifa eder. Ben sevmiyorum bu tarz şeyleri. Hemde hiç..

Beşiktaş camiasının başından da bu muhalafet kesim denen çapulcular gitmediği sürece bir bok olmaz kimse kusura bakmasın..

Başkan inşallah bu hoca gönderen başkan gönderen para ile beslenen vampileri tirbünden her ne pahasına olursa olsun kovar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Afedersiniz ama futbol izliyoruz, hepimiz küfrediyoruz. O zaman gelme maç izlemeye. Yapılan doğru mu? Kesinlikle yanlış. Ama yok güvenliği göndertip gider yapma falan o da yanlış benim için. O locaya yıllık bir sürü para veriliyor. Kaç kere fırsat geçti elimize hepsinde geri çevirdi fırsatları. Deşarj olacak insan. Ben de oluyorum.
volkan abi bunun normal taraftarla alakası yok, locadan atılmış şişe. Tabi yine de vampir konusunda hemfikiriz...

keskinli

Babasina küfür ettikleri icin tepki vermis kizcagiz
bu sucmu,kabahatmi?
Sizin babaniza küfredilse siz nasil tepki verirdiniz?
olsun burasi stat,3-5 kisi küfretti diye kendinize stat yasagimi kordunuz?
simdi bu "delikanlilar" ne anlatiyordur aceba
lan olum kiza nasil posta koyduk,nasul korkuttukmu diyorlardir
para verdik kizlara sisede atariz sopada atarizmi diyorlar?
Maalesef insan kilikli hayvanlar iyice cogaldi icimizde.
tiksiniyorum bu tinercilerden,hapcilardan
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Şunu yapanlarda gram akıl yok yemin ederim.

Bir siz mi kızıyorsunuz hocaya ? Biz de kızıyoruz ama hocanın kızına bu şekilde davranmak niye ?

Yazıklar olsun.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

Kizida guvenligi niye yolluyo? Bana da yollasa ben de tepki gostetirdim. Sanki viski sisesi attilar. Kaldiramiyorsan gelme kardesim izleme locadan mac. Yapilan yanlis ama kizinin da guvenlik gondermeye hakki yok. Agir tahrik bence. Mac stresi falani filani. Olmus bir kere. Locaya bir suru para veriyor insanlar Samet Hocanin kizi parayla loca mi kiraladi da haberimiz yok. Adam kotu futbola sovevek tabi.

ERHUN

Yapılanı tasvip edecek kimse yoktur ama maçta küfür olağan bir şey. Oraya gidiyorsa onları da duymayı göze almış olarak gidecek. Güvenlik falan yollarsa iş bu hâle dönüyor. Maç stresiyle her şey olabilir.

IL Capitano

Herkesi anliyorumda insan kizini, esini veya bir kizarkadasini alip maca gelemeyecek mi? Cok seyin degismesi lazim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Bayan bu beyler..

Erkekten bahsetmiyoruz..

Kroluktan başka bişey değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Bayan bayanligini bildi mi erkege laf yapiliyor?
Herkes kufreder abi herkes desarj oluyor. Bes dk once sovdugumuz adam gol atar ulan kereta helal olsun deriz. Ben yapilani da tavsip etmiyorum ama samet hocanin kizi da gereksiz harekette bulunmus.

ERHUN

Hakan Gündoğar ‏
Bjk yönetimi görüntüleri inceliyor. Herhangi bir saldırı ve şişe görüntüsüne rastlanmadıgi belirtiliyor.

Ersin Develi

Farzedelim ki var Güvenlik kameralarından kimin attığını tespit edemiyorlar mı? Gitsin şikayetçi olsunlar

Ben doğru olduğuna inanmıyorum
Ne zaman Samet Aybaba için olumsuz bir şey olsa böyle şeyler türetiliyor.
Geçenlerde kuzeni mi ne hastanelik edilmişti.!! Ondan ne haber acaba?

ERHUN

O bölümde olduğunu söyleyen biri 3-4 kadın birbirine girdi uzamadan ayırıldı yazmış td de.

eebjk

MP Antalyaspor ile oynadığımız Spor Toto Süper Lig maçı ile ilgili basında asılsız haberler yer almaktadır.
BJK İnönü Stadı'nda oynanan ve Beşiktaşımız'ın 1-0 kazandığı mücadelede, Teknik Direktörümüz Samet Aybaba'nın kızı Gülşen Aybaba'ya şişe fırlatıldığı ve küfür edildiği şeklinde basında yer alan haberlerin gerçeklerle alakası bulunmamaktadır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK
sadece BEŞİKTAŞ