Ana Menü

Quaresma'nın Sözleşmesi Feshedildi

Başlatan ERHUN, Aralık 10, 2012, 14:20:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

kesin anlastik desinlerde sonra yorum yaparim
her seferinde bi pürüz cikiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

HABER1903'e açıklamalarda bulunan ismini vermek istemeyen yöneticilerden aldığımız bilgiye göre, Quaresma yeniden pürüz çıkardı.

Yetkililer yaptığı açıklamada, "Biz zaten Quarema'nın anlaşmaya varma niyeti olmadığını biliyorduk. 2 gündür yaptığımız görüşmelerden de bir şey çıkmadı. Daha önce de 3 Milyon Euro'ya oynamayı kabul etti. Fenerbahçe maçını kaybettik ve tekrar ücretini yukarı çekti.  Bizi kullanmaya çalıştı. Şimdi de menajeri devreye girdi ve alacaklarını bizden istedi. Alacaklarını vermeyi biz zaten kabul etmiştik. Menajerlik borçları da dahil bu sefer de avukat parası istedi. Biz de bu avukat parasını vermeyi istemedik. Daha sonra Qurasma geldi ve Galatasaray'da oynamak istediğine dair madde koydurmak istedi. Bizde bu rakamlara oynayan bir oyuncunun bu şekilde göndermeme kararı aldık. Kesinlikle anlaşmaya niyetleri yok. Tamamen amaçları Beşiktaş'tan para koparmak. Eğer bu şekilde devam edecekse, düz koşu yapmaya devam edecektir. Bu şartlarda hiçbir şekilde anlaşma yapmıyoruz. Şu an için bir anlaşma söz konusu değili şartlarımızı kabul ederse anlaşma olur"  ifadeleri kullanıldı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

Ersin Develi

Sonunda
İğrenç
Tiskinç
Pis
Karaktersiz
Ahlaksız
Edepsiz
Quaresma gitti,yaşasıın :)

ERHUN

Daha gidemedi, gitsin özel bir kutlama mesajı yazarım.

Ya bir şey dediğim yok, gelip tahrik ediliyorum. Sonra "auuuuvvv Erhun neden asabisin?". Alay eder tarzda, gönderme yapar tarzda yazılan mesajlar tahrik ediyor.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 18, 2012, 19:45:30
Gazi Mustafa Kemal zamanında ne kadar güzel söylemiş. Sporcu zeki, çevik ve ahlaklı olacak. Benim için ahlak en önde hatta.

ERHUN

O konu konuşuldu gitti. Siz cevap yazmışmıydınız hatırlamıyorum ama dün konuştuk bitti o konu. Her gelen ısıtıp ısıtıp önüme koyunca, her gün her gün ben bunlara cevap yazınca, suçlu ben oluyorum.

Dediğim gibi, ne yazık ki gitmedi. Kurtulamadık daha.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 19, 2012, 20:36:09
Daha gidemedi, gitsin özel bir kutlama mesajı yazarım.

Ya bir şey dediğim yok, gelip tahrik ediliyorum. Sonra "auuuuvvv Erhun neden asabisin?". Alay eder tarzda, gönderme yapar tarzda yazılan mesajlar tahrik ediyor.

Benim seni ya da bir başkasını tahrih etmeye niyetim yok,lafta dokmadım ayrıca.
Fakat yukarda saydığım sıfatların hepsine layık görüldü hepsi söylendi.

Geçen yıl barlarda kafasında şişe kırılan Batuhan'ı hazmedip Quaresma'yı ahlaksız edepsiz ilan ediyorsunuz.
Para diyorsunuz Batuhan'ın Escude'nin 1 lira dahi olsa aldığı paranın bu kulübe zarar olduğunu düşünmüyorsunuz.

Seni tahrik edecek olsam direkt isim veririm o yüzden seni ya da herhangi birini tahrik ettiğimi düşünmene gerek yok

ERHUN

Kusura bakma ben yanlış anladım o zaman.

Ayrıca Batu ve Julien konusunda sana katılıyorum.

Ersin Develi

Batuhan ve Escude hakkında söylediklerimde eksik bir şey var mı? ya da yanlış söylediğim?

Escude'yi anlarım forma bulamıyor vs.
Ama Batuhan'ın elle tutulur tek bir yanı yok,konu disiplinse eğer

NoPasaran

Bu galatasaray ne pislik bir camia arkadaş bak yine sinirlendim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Resmin üzerindeki yazıyla benim alakam yok,resim bütün olduğu için o yazı da orda kaldı.

ilhan mansız_melis

Portekiz'in en yetenekli 3-4 oyuncusunda biri bizde oynadı diyeceğim ileride.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

Arrivederci Q7. Borsaya bildirdik.
Katara git yavrum orda oynarsın.

NoPasaran

GS ile sene sonuna kadar idmana çıkar Imza atarak bence
Aşk bu Aşk !

volkanca.net