Ana Menü

Mustafa Doğan

Başlatan onur_28, Mart 17, 2007, 22:55:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onur_28

bir ara futbolu bile bıraktıgını sandıgım Mustafa Doğan şimdi sag bekte iyi bir performans gosterip formanın sahibi oldu bence kendine verilen şansı en iyi şekilde kullandı son üç maçta umarım performansı hep boyle ileri gider...
  ne kadar yeri ve zamanı bilmiyorum ama bence genclerden yeni transferlerden birseyler bekleyip gorememişken onun boyle oynaması tartısılır bi konu...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

carsi52

Bu konu kitlenir büyük ihtimal ;D
Bölünür senin için uykular!

onur_28

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 17, 2007, 22:59:18
Bu konu kitlenir büyük ihtimal ;D

ya ben sadece sununla pekiştirmeye calıstım gencler bile gün gectikçe performans düşüşü yaşarken mustafanın boyle oynaması güsel birsey degilmi onu ornek almaları gerekmezmi...
Yok Böyle Bir Aşk

freedom forever

eyvallah kardeşim güzel bir konu tartışılsın bakalım :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

unicorn

Tigana, Fenerbahçe maçına hazıtlıyo Mustafa'yı...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

onur_28

yaw o degilde nazar değdi adama ya sakatlandı bu macta delircem yaa ins. ciddi bi sakatlık degildir ya
Yok Böyle Bir Aşk

gordu87

yaw adama nazar değdi bee..
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

Timurlenk

ali tandoğan'ı gördük sahada inşallah kısa sürede iyileşir en azından defansımıza tecrübe katar.

tufi_bjkli

şu mustafa şu beşiktaşta çok rahat oynar çok hırslı ve kadroda onu zorlucak bi oyuncuda yok bana göre

osi_bjk

Ama malesef dün sakatlanıp oyundan cıktı.Ona da nazar değdi umarın koktu biseyi yoktur.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

ist.hatirasi/3-4

EN AZ BOBOO KADAR İYİ YAV İSİNİ SUPER YAPIYOR..ZATEN SUPERDİ..BİLİODUK...FENERE ATTIGI GOLDEN:D
YÖNETİM İSTİFA !!!

canmert

adamı bence şu zamana kadar  harcadık
ama inş sakatlığı geçer güzel oyununa devam eder

sedokajmeran

görev adamı valla guzel oynuyor
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

onur_28

Erciyesspor karşılaşmasının ilk yarısında sakatlanıp oyundan alınan Mustafa Doğan'ın Gençlerbirliği maçına yetişeceği bildirildi.
20.03.2007

Sol arka adalesinde gerilme olan tecrübeli futbolcunun tedavisine başlandığı ifade edildi. Aynı mücadelenin son dakikasında sakatlanan Koray'ın da sağ omzunun incindiği ve kasıklarında da ağrı olduğu öğrenildi. İsviçre'de tedavi olacağı açıklanan Koray'ın da Gençlerbirliği maçında takımdaki yerini alabileceği belirtildi.yaw adama nazar degdircem die cok korktum yaw:)

kaynak:fanatik
Yok Böyle Bir Aşk

jamesdean

gerçek bir profosyenel.mustafa'daki hırs ve profosyenelliğin yarısı i.akın da burak'ta olsa süperstar olurlar.seni seviyoruz m.doğan.hep böyle kal.... :bjk