Ana Menü

Çarşı Kendinede Karşı

Başlatan sedokajmeran, Mart 17, 2007, 12:10:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sedokajmeran

Arkadaslar malum biz kufur ettigimiz zaman 20 saniye olmus 52 saniye olmus bir önemi yok anında tutanaga yazılıyor ve ceza uygulanıyor... Diger topiclerde ki videolarda görüldügü gibi her takımın sahasında küfür oluyor ama ceza sadece bize uygulanıyor... Yönetimimizde sagolsun bunun hediyesi olarak kupa felan tasıyor o insanların ayaklarına...Günlerdir bu forumda ceza ağır ( dogdurudur ) bunu haketmedik vb. laflar yazılıyor...

Madem bizi koruyan yok madem ne yapsak birilerinin bir yerlerine dert oluyor bizi yok etmek SESİMİZİ KISMAK istiyorlar... Bundan sonra biz yaratıcı Beşiktaş taraftarları olarak tepkimizi esprili bir sekilde mesaj vererek yapalım... Hem kufur etmeyelim Hemde mesajı verelim...

Biliyorum ki sizler bir cok fikir üreteceksiniz..

ALEN MARKARYANIN'DA DEDİGİ GİBİ KÜFÜR EDEN FENERLİ OLSUN

Bundan Sonra Kufur Etmeyelim

Anladın Sen Onu ( Fenere Opera Bestesi ile Söylenebilir bunun Yerine )
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

carsiköln

Inadina Beşiktaş

freedom forever

keşke bunu küfredecekmiyiz topicine koysaydın herkesin gözü dönmüş küfür diye
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

sedokajmeran

dün kazanda söyledik... anladın sen onu
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

canmert

haklısın abi aslında rakip taraftarların yaptığı olaylara karşı küfür -tasvip etmiyorum yanlış anlamayın- bence hiç bir şey sahaya atılan bıçaklara ceza yok küfüre ceza
BIRAK BE FEDERASYON YEME BİZİ ARTIK
bu başkan fenerde olsa aynı cezaları onlarda yerdi
bizim başkan Beşiktaş ı savunamıyor neden böyle anlamıyorum
neyse konuyu dağıtmayayım...