Ana Menü

Elektriğe %8 Doğalgaza %18 Zam !

Başlatan NoPasaran, Nisan 01, 2012, 01:11:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Elektriğe gelen yüzde 8.1'lik zammın ardından bir zam da doğalgaza geldi. Enerji Bakanı Yıldız yaptığı açıklamada doğalgaza 1 Nisan'dan itibaren yüzde 18,72 oranında zam yapıldığını açıkladı.

:alkis :alkis
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

endonezya da benzin 1.15 lira mı ne olduğu için sanırım yüzde 8 zam olmuş orda da herkes sokaktaydı isyan vardı
bizse alıştık nasılsa herşeye.giren girmiş artık hissetmiyoruz zamları umursamıyoruz bile...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Brestgerfich

Sövülecek yanları da kalmadı, sövmeye dermanımız da kalmadı...

Demokrasi, demokrasi ama artık demokrasiden de yıldım ben. Çoğunluğun kararıymış... Çoğunluk kendine giren bu kazıktan habersiz mi ben anlamıyorum?

Devlet halkına bakmakla yükümlüdür, halkın devletine karşı böyle bir yükümlülüğü yoktur.

Bu vergilere, zamlara, kesintilere rağmen çıkıp sulu ağızlarıyla Türkiye'nin ekonomisi iyiye gidiyor diyenler o ıslak ağızlarına şeeedeyim ben.

Bir dönem bi sloganları vardı, alın verin ekonomiye can verin diye. Zam haberleriyle birlikte aklıma geldi bu slogan. Artık almadan vermeye başladık.

Bu zamları alın, tutun http://www.incicaps.com/zenginoc.swf !

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ERHUN

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

erdibatmaz

milletin refleksleri de köreldi iyice. eylem yapanı terörist gibi göstere göstere bu hallere gelindi. hadi şimdi çıkın bakayım sokağa. bir de yapılan her zamma kılıf buluyorlar, millet de inanıyor ya, ona bitiyorum. işte iran doğalgazı kesmişmişmiş - hmm öyle mi tamam devletimiz bilir ne yapacağını. zam yapmayıp da ne yapsınlar. o zaman benim faturamı da öde eşşeoğlueşşek.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

DIABLO

Durmak yok güncellemelere devam :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

El Maestro

Bunlara oy veren neye göre oy veriyor hala çözmüş değilim ..

Allah aşkına varsa forumda destekleyen bi açıklasın çok çok merak ediyorum, para ödemeyi falanmı seviyor oy veren yoksa sömürülmeyimi nedir arkadaş ?

Bu arada karikatürde süper ..  :ok
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

bu konu uzun uzun tartisilir
hele ki bu forumda sonu mutlaka kavgayla biter :D
en iyisimi oraya hic girmeden sadece bu zam konusunu yorumlayim

hani siyasi olarak ters gelebilir elestirebilirsin,ama sadece rakip düsünce diye her seyi elestiriyorsan samimi olamazsin.
böyle konularda mutlaka dengeli düsünmek gerekir
su anda enerjiye her yerde zam yapiliyor,sadece türkiyede degil
iran petrolüne konan ambargonun sonuclarini anlatmama gerek yok sanirim
bu zamlari elestirirken,söylede düsünmek gerek baska bi hükümet olsa bu zamlari yapmayacakmiydi?yapmasa cebindenmi ödeyecekti
bunu arastirmak cok kolay.son 25 yila bakmak yeterli olacak bunu anlamak icin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Devletin başındakiler başka ülkelere artistlik yapacak, başka devletin vatandaşları tarafından sevilecek diye başbakanı olduğu devletin vatandaşının anasını ağlatıyor. Millet ucuz kabadayılıkları çok seviyor. İran'a artistlik yaptı ne oldu? Cebimizden çıkan para arttı. Çokta umurumda İsrail'le İran'ın yada Amerika'yla İran'ın arasında olan. Madem öyle farkı ceplerinden ödesinler, iktidara gelip arabalar, evler, gemiler almayı biliyorlar.

erdibatmaz

ahmet abi o zaman zam yaptığı için değil, komşu ülkelerle düşman olup ambargo koymasına neden olduğu için dış politikasını eleştiririm. sonuçta bi günah keçisi var. kötü yönetim var. ABD'nin müttefiki olacağız diye kimseye düşman olmaya gerek yok. İran 1 Suriye 2. Hani ülkeler arası lig maçı olsa İran'lı taraftarlar bağırırdı tribünden; "Amerika gelsin, sizi kurtarsın" diye. Hadi bakalım.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

keskinli

irana konulan ambargo sadece bize zarar vermiyor
petrol sirketleri bunu bahane edip tüm dünyaya pahlaiya petrol satiyor
yani burada ne iranin cikari var nede tükiyenin
vurgun yapan petrol devleri kazaniyor
bizim komusumuz oldugu icin bizi daha cok etkiliyor
burada  yapilmasi gereken amerikaya karsi daha dik durmak,burada katiliyorum sana erdi
irakla 2 kere savas yapildi ikiside en cok bize zarar verdi,iranla sorun yasaniyor yine biz en cok zarari görüyoruz
bunu dünyaya iyi anlatarak cikarlarimizi korumaliyiz ama bu is hic kolay degil
yukari tükürsen biyik,asagi tükürsen sakal misali
diplomasiyi iyi isletmek gerek
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

DIABLO

Çevremdeki bazı kişiler halen durumdan çok hoşnut Allah başbakanımızı başımızdan eksik etmesin diyor en büyük lider diyor.

İlerki zamanlarda Atatürk' ün yerini alırsa şaşırmam ki zamanla öylede olacak ...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Brestgerfich

Alıntı yapılan: DIABLO - Nisan 04, 2012, 22:35:50
İlerki zamanlarda Atatürk' ün yerini alırsa şaşırmam ki zamanla öylede olacak ...

Cem Yılmaz'ın bir sözü geldi aklıma... :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?