Ana Menü

Severek takip etmeye çalıştığınız spor programları ..

Başlatan El Maestro, Mart 27, 2012, 21:27:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Twde severek takip ettiğimiz spor programlarını yazıyoruz, isteyen sebebinide ekleyebilir..

%100 Futbol: Yıllardır maç sonu kesinlikle kaçırmam sadece futbol konuşmaları ve sadece Rıdvan Dilmen'in değil Güntekin Onay'ın yorumlarınıda beğendiğimden vazgeçilmezlerimden biridir ..

Spor Servisi: Eğer sabah evdeysem kesinlikle çayımı alır izlerim, Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol iyi bir 2li ..

Futbol Ateşi: Bünyamin Gezer çok sempatik adam konuşma tarzı beni kopartıyor .  :D Ayrıca ne yalan söyliyim Tümer Metin'in yorumları hoşuma gidiyor ..

İleri 3 lü: Ayrıca çok fazla olmasda Ali Ece olduğundan dolayı bu programıda takip etmeye çalışırım ..

Haydi Maça: Ümit Aktan'ın sunumuyla hafta sonları iyi gidiyor, farklı bir tarzı var programın ..

Ve birde son zamanlar hiç izlemesemde eskilerden Bay Tahmin; Yoruma gerek yok galiba ..  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

İsimleri fazla bilmediğimden açıklayarak anlatayım.

Maç sonları Rıdvan-Güntekin
Onlardan sonra özetler için TRT veya TRTspor

Diğer zamanlardan NTVspor, TRTspor
zaten televizyon izlediğimde ya spor kanalı açık oluyor yada nat.geo'da hapishanelerin falan olduğu bir belgesel varsa o izlenecek dizi falan bırakmadılar yıllarca vadiyi izledim o da saçmaladı.

CR7

%100 futbol ----------ntv - ntvspor
maraton'u hala izliyorum maç sonu istatistik röportaj pierolar filan için. ------ ligtv
gol -------------ntvspor
haydi maça --------- trtspor
maç sabahı --------- ligtv
nba gecesi -------- cnn türk
spor servisi ------- ntvspor
cem dizdarlı-okay karacanlı ve bir kişi daha var trtsporda sabahları çıkıyor

bu kadar.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Star Şampiyonlar Ligi Özel
% 100 futbol
Futbol ateşi : Bende Tümer'in yorumlarını seviyorum.
1'e 1 Futbol : Sergen'in yorumlarınıda genel olarak doğru buluyorum ondan vaktim oldukça izlemeye çalışıyorum.
Since 1903

El Maestro

Evet Sergen'in programıda tercih edilebilir bende bakıyorum arada ama Futbol Ateşi falan oluyor aynı zamanda o yüzden 2. planda ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~