Ana Menü

İstanbul'da Cehennem yokmuş..

Başlatan NoPasaran, Mart 16, 2012, 23:55:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İspanyol basını, Atletico Madrid kafilesini "Cehenneme hoş geldiniz" pankartıyla karşılayan Beşiktaş taraftarını unutmadı ve 'Cehennem yokmuş' yorumlarında bulundu.

Beşiktaş - Atletico Madrid maçından sonra bugün çıkan İspanyol gazeteleri, İstanbul'da anlatıldığı kadar bir cehennem yaşamadıkları görüşünde birleşti. Gazetelerin çoğu, "Türkiye'den korkutucu bir cehennem diye bahsedildi. Ama Atletico Madrid ne düşmanca ambiyanstan ne de sakallı rakibinden korkmadığını gösterdi" yorumunu yaptı.

AS GAZETESİ

As Gazetesi'nde, "Kazan Jakuzi Oldu" başlığıyla yer alan haberde "Türkiye'den korkutucu bir cehennem diye bahsedildi. Ama Atletico Madrid ne düşmanca ambiyanstan ne de sakallı rakibinden korkmadığını gösterdi" yorumunun bir bölümünün kalın ve koyu harflerle belirtilmesi dikkat çekti.
Beşiktaş için ilk yarıda öldü ikinci yarıda uyuşturuldu şeklinde devam eden haberde, "Atletico Madrid ateşlenmiş bir kibrit kutusunda mücadele vereceğini hayal ediyordu ama Türk banyosunda bir masaj seansı yaşadı" yorumu yapıldı.
Simeone'nin maç sonrası açıklamalarına da haberde yer verildi. Simeone, "Arda Turan futbolu taktik açıdan az ama takım arkadaşlarına asistlik bakımından iyi okuyan bir futbolcu" yorumunu yaptı. İlk 15 dakikanın zorlu geçtiğini ancak ikinci yarıda harika bir oyun çıkardıklarını belirten Simeone, "Mutluyuz, iyi iş çıkardık" dedi.

MARCA GAZETESİ

Marca Gazetesi ise galibiyeti, "Cehennem yokmuş" başlığıyla manşetlerine taşıdığı haberde "Asıl cehennemi Türkler yaşadı" şeklinde yorumladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Mert Herbert

Sinirden kafayı yiyorum şu tarz haberlerde. Herkes o kadar güvenmişti ki.
Hani sevgilinle uzun süre görüşmezsin ve buluşma esnasında kalbin yerinden çıkacak gibi olur ya , ben her Beşiktaş lafı geçen cümlede bu durumu yaşıyorum. Beşiktaş aşkı anlatılmaz, yaşanır.

NoPasaran

Stadın yapısı nedeni ile bizim cehenmmem yaşatmamız aslında çok zor..

Esklidende yapamıyorduk ama stadımız rakiplerinden iyiydi ve bu durum en zor atmosferin İnönüde olmasını sağlıyordu

Ancak şimdi şekiller değişti..

Yeni güzel bir stat şart olmuştur..

Modern değil boğucu olması en büyük arzum..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

stadla alakası tabiki olabilir ama Liverpool u unutamam neydi o
nerde o ruh merak ediyorum açıkçası
FEDA

saldır beşiktaş

İşini yapıyor diye insanların anasına küfür edenler'den, ne bekliyorsunuz ki.
Beşiktaş taraftarının profili çoktan değişmiştir, küfür ettiğimiz renkliler'den daha beter durumdayız.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

istanbulda takim yokki cehennem olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Buda isin gercegi

Takim bastirsa taraftar ister istemez bogacak..

Ancak korkak yapi ve kalitesiz ayaklar buna.engel oluyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net