Ana Menü

İngiizler "Besiktas bir firmaya satilacak"

Başlatan NoPasaran, Mart 06, 2012, 19:40:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

El Maestro

Neler konuşur olduk YAZIKLAR OLSUN bu duruma düşürenlere !
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Bunlari.gormemek korluktu..

Gercekte olacak..

Bisey farketmez su andakinden..

Ne farkeder ki..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Gitmesini ben de dahil kimse istemez
ama bari Gidecekse arap şeyhine rus milyarderine gitsin.
adam gibi bir başkan çıkaramıyoruz şaka gibi
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

yazıklar olsun...arabacı takımı dedik halkın takımı dedik şımarık biri geldi takıma cicili şeyler aldı gösteriş uğrunda koştu arabacı takımında doğal olarak bu makyaj duramadı ve kendini göremeyen takımın sonu olan satılığa doğru gidiyor...
nerde o eski Beşiktaşım benim...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Yolun sonu mutlaka burası arkadaşlar..

Kendimizi kandıramayız malesef..

Gelirlerimiz gerçek anlamda en düşük takımız..

Ve ya yanlış yönetimler söz konusu. 600 MİLYON TL borçtan bahsediliyor ve bu durum en geç seneye bize transfer yasağı ve Avrupadan men cezası geelcek..

e ne olacak..,

Birisi çıkacak..

Süperman dediklerim  :ok

Bu işler böyle..

Taraftar olarak çok önemli mi

Bilmiyorum zamanı gelince konuşuruz bunları..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Bu kulübü bu hale getirenlerin, bu takımla durmadan uğraşanların, bu takımı yıldız için sevenlerin (Quaresma giderse...., Fernandes giderse Beşiktaş'ı bırakırım tarzı yorumlar yapanların) taa...

demekten başka bir şey gelmiyor içimden.

Yıllardır durmadan b*k gibi para harcayıp futbol zevkimin içine eden araplara sövdüm durdum, sonra o tarz bir durumla karşı karşıya kaldım.

--------------------------

Bu takımın bir zenginin oyuncağı olmasını kabullenemem. Adam gibi yönetilirse eyvallah ama hiç sanmıyorum. Öyle bir durumda birinin oyuncağı olacak YD'nin oyuncağı olduğu gibi.

Para edecek herkesi satalım, yüksek maaş alan futbolcularla bir şekilde anlaşıp yolları ayıralım, Anadolu takımları ne kadar iyi futbolcular buluyor hemde çok az maaş veriyorlar. O tarz gibi futbolcuları bizde buluruz, hem ismimiz var getirmemiz daha kolay. Olmadı tamamen yerlilerden kurulu olsun kadro, bir kaç yıl mücadelenin biraz dışında kalalım ne olacak? Sonunda takım düzlüğe çıkacaksa fedakarlık gerekir.

Tabii benim gibi düşünen az. Facebook'ta az önce gördüm "Fernandes giderse.... Quaresma giderse Beşiktaş'ı bırakırım" diyen haysiyetsiz yaratık dolu ortalık. Kimsenin Beşiktaş'lılığını sorgulamaya haddim yok ama böylelerinin Beşiktaş'lı olduğuna inanmıyorum. Futbolcu için takım destekleyen defolup gitsin bu takımın çatısından. Gece gece sinirlerim tepeme çıktı yine. Ulan deliriyorum şöyle tipler görünce ya.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Mart 07, 2012, 00:34:00
Bu kulübü bu hale getirenlerin, bu takımla durmadan uğraşanların, bu takımı yıldız için sevenlerin (Quaresma giderse...., Fernandes giderse Beşiktaş'ı bırakırım tarzı yorumlar yapanların) taa...

demekten başka bir şey gelmiyor içimden.

Yıllardır durmadan b*k gibi para harcayıp futbol zevkimin içine eden araplara sövdüm durdum, sonra o tarz bir durumla karşı karşıya kaldım.

--------------------------

Bu takımın bir zenginin oyuncağı olmasını kabullenemem. Adam gibi yönetilirse eyvallah ama hiç sanmıyorum. Öyle bir durumda birinin oyuncağı olacak YD'nin oyuncağı olduğu gibi.

Para edecek herkesi satalım, yüksek maaş alan futbolcularla bir şekilde anlaşıp yolları ayıralım, Anadolu takımları ne kadar iyi futbolcular buluyor hemde çok az maaş veriyorlar. O tarz gibi futbolcuları bizde buluruz, hem ismimiz var getirmemiz daha kolay. Olmadı tamamen yerlilerden kurulu olsun kadro, bir kaç yıl mücadelenin biraz dışında kalalım ne olacak? Sonunda takım düzlüğe çıkacaksa fedakarlık gerekir.

Tabii benim gibi düşünen az. Facebook'ta az önce gördüm "Fernandes giderse.... Quaresma giderse Beşiktaş'ı bırakırım" diyen haysiyetsiz yaratık dolu ortalık. Kimsenin Beşiktaş'lılığını sorgulamaya haddim yok ama böylelerinin Beşiktaş'lı olduğuna inanmıyorum. Futbolcu için takım destekleyen defolup gitsin bu takımın çatısından. Gece gece sinirlerim tepeme çıktı yine. Ulan deliriyorum şöyle tipler görünce ya.

Erhun olayı savunduğumdan değil ama

Şu anki sistemden daha faydalı şöyle olur. Eğer şirket alırsa (istemiyorum açık konuşmak gerekirse), kar zarar dengeleri önemli olacağından şu anki gibi saçma sapan yönetme şansları yok..

Mevcut sistemde başkan takımı istediği gibi yönetiyor ve nede olsa parasını SENET ile alabiliyor..

Eğer bir şirket alırsa böyle bir durum söz konusu olamaz. Kimse zarar etmek istemez..

Ama bu durum Beşiktaşın Beşiktaş yapısını yok eder..

Ama kabullenilir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ve tabi bu durumun getirdiği olumlu şeylerde olur..

Herşey para amaçlı yapılır..

Daha kaliteli formalar
Daha kaliteli pazarlama ürünleri
Daha iyi stat imkanları
Daha iyi oyuncular

vs vs vs

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Düzgün bir yönetim olacaksa lafım yok ama Şeyh Mansur gibi biri gelip istediğini yapacaksa hiç olmasın daha iyi. Benim derdim oyuncak olmamak. Gerekirse sıradan oyunculardan kurulu vasat bir takım olalım ama oyuncak olmayalım.

Gerçi lafım olsa ne olur, beni takan kim. Kendi kendime sinirleniyorum bilgisayar başında. Bekleyip görmek lazım ne olup ne bitecek.

NoPasaran

Valla ben bu haberlere kızmıyorum artık..

Yukardada dedim beklenen bişeydri..

Ancak ben Beşiktaşın bu kadar sahipsiz kalacağını hi.ç düşünmezdim..

Yazıklar olsun o kadar konuşan şerefsizlere..

Artık bu kadar ağır konuşmak zorunda kalıyorum..

Koskoca Beşiktaş Serdal Adalıyamı kaldı adam çırpınıyor ya..

Ulan 10 tane adam gelip 10 ar milyon dolar BORÇ verip şu takımı kısa vadede düzlüğe çıkaramıyormu..

Koskoca Beşiktaş camiası o kadar zengin iş adamına sahipki şu borçların hepsi biraz sıksalar biter..

Nerede bu insanlar ya..

Hani Demirören gittiğinde sahipsiz kalmazdı...

Arkadaş adam yok yemin ederim yok bakıyorum şöyle..

Sinan Vardar, Levent Erdoğan vs vs vs. Bunlar kim ya..

Başkan adaylarına bakarmısın resmen şaka gibi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

10 yıl sıradan bi anadolu takımı olarak kalmayı tercih ederim.
gitmeyelim avrupaya, almayalım yeni topçu.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

10 sene önce böyle bi haber ciksa,taraftar kulübü basardi
bu ne demek ya?nerelere geldik biz?
isminde cola turca var diye sponsora tahammülümüz yokken nasil olduda buralara geldik?
haber cok normalmis gibi bi hal var ortalikta,buna inanamiyorum
su gercegi iyice anladim
besiktas bu hale geldiyse,sorumlusu taraftardir
tüm pisliklere ragmen 2 flas transfere simart bizi baskan diyerek alkis tutanlar,ahlaksiz sporculari bastaci edenler,kendi degerlerini satanlar, besiktas ismini kullanip deynekcilik yapanlar,bu deynekcilere tapanlar,carsici olup aslinda pazarlamaci olanlar,kendi tribününde kendi renkdaslarini döven "grev kiricilar",belesciler,beles gelen biletlerden para kazananlar
bu duruma geldiysek sorumlusu sizsiniz,dolayisiylada size ses cikarmaya korkan bizleriz
ne güzel bi dayanisma icerisindeyiz demi
el ele batiriyoruz takimimizi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin