Ana Menü

Üveygecmis

Başlatan keskinli, Şubat 22, 2012, 22:24:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

1976 yilinda kirikkalede dogdu,ilk,orta,ve liseyi ayni kentte bitirdi
politik sebeplerden dolyi üniversteyi yarida birakti
rivayet odurki,ablasi göbekbaginini bir okul bahcesine gömmeye giderken bir sokak kedisine kaptirdi
1998 yilinda tutuklandi,sucu yercekimine muhalefetti
21 yasinda girdigi hapishanede 13 yilini gecirdi,ve halen Kirikkale f tipi cezaevinde tutulmaktadir
bu süre boyunca her türlü zulüm,iskence ve siddetle tanisti.defalarca ölümden kurtuldu.7 canli kedi gibiydi,simdiye kadar 6 canini yitirdi.ama sonuncusunu kimseye birakmamakta kararlidir.
bütün cocuklari,bütün cicekleri,bütün renkleri sevmektedir ama bütün insanlari asla.
simdiye kadar 2 siir kitabi yayinladi,bir cok edebiyat dergisinde siirleri ve yazilari yer aldi.
hep aykiri biri oldugu icin kimileri iceride kimileride "disarida" birakmakla cezalandirdi.dislandikca iclendi,iclendikce hiclendi,hicten-dikme yazdi.bu yüzden gecmisini öz degil üvey olarak ifade etmektedir.
siirlerini ömrünün bire bir ölcekli haritasi olarak görmektedir

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

Bu nedir kimdir ?

Hiç birşey anlamadım .   :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

sanırım tahmin oyunu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

bu kisi benim bi akrabam
bu yaziyi facebook sayfasindan aldim
burada paylasmamin sebebi ise hapishanelerde ne kadar cok isimsiz insanin yattigini ve ne kadar sacma ceza yasamiz oldugunu hatirlatmaktir
diger bi sebep ise ona olan hayranligimdir
bunca cileye ragmen davasindan bir gram geriye atmamasidir
ona buna küfredip,internet sitelerinde hakaret dolu yazi yazanlar degil.tv ye cikip yorum yapanlar degil gercek dava adamlari  iste bu insanlardir
siyasi durusuma bana göre ters ama ciddi ve samimi olan bu insanlara karsi sonsuz saygimi sunuyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin