Ana Menü

Carvalhal "Transfer istemiyorum"

Başlatan NoPasaran, Aralık 22, 2011, 23:33:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İşte Carvarhal'in açıkamaları;

'Her şeyden önce çok iyiyiz. Oyuncularımı kutluyorum. Bazı koyduğumuz hedefleri başardığımızı söyleyebiirim. Yıldız oyuncuların değil de takımın nasıl oynadığı önem kazanmaya başladı. Bu durum da bizi açıcası mutlu ediyor. Hedeflerimizi başardığımızı ligi istediğimiz noktada tamamladığımızı söyleyebiirim ilk yarı itibariyle. Bunu daha önce de sölemiştim. Bizim için öncelikili hedef ilk dördün içinde olup play offa kalmak. UEFA'da da gruptan çıkmak için mücadele ettik ve sanıyorum Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek lider olarak tur atladık. Amacımıza ulaştık. Elimizdeki kadrodan memnunum. Böyle bir kadro içinde bazı sıkıntılar da yaşayabiliyor. Tüm oyuncularımızdan, özverilerinden memnunuz. Tabii ki yönetimimiz ve Tayfur Hocamızla konuşup bir karar vereceğiz. Çok büyük değişiklik olacağını sanmıyorum. İkinci yarıda sakat oyuncularımız da iyileşecek. Ersan bize katılacak ve Quaresma da takımdaki yerini alacak. Bu da bizi memnun ediyor. '
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Sol bek lazım.

Bebe'nin nasıl geleceği belli değil.

Orta sahaya ileriye dönük bir adam daha lazım.

Bunlar lazım hoca...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

El Maestro

Yapma hoca ..

Guti'nin yerine bir adam ve birde golcü şart eğer UEFA yolunda hedefimiz büyük ise ..

Sol bek sene sonu olabilir belki ama bunlar şart .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Şaka mı bu anlamıyorum..

Ne demek transfer istemiyorum..

İki tane rakibinin deplasmana gideceğini unutuyor sanırım Carvalhal..

Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarını kendi sahamızda yaptık ve bunları yememedik . Muhtemeneln ikinci dönemde yenemeyeceğiz. İlla başımıza iş gelincemi konuşulacak transfer işleri..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Allah aşkına bir sol bek alınsın.

Bıktım İsmail'den.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Bebe ve Ersan'ın takıma döneceğini düşünürsek
Defans:Hilbert-Sivok-Egemen-Toraman-İsmail-Ersan şeklinde olur.Sakatlık olmadığı sürece bu defans yeter hattı yeter diye düşünüyorum.
Orta Saha:Ernst,Simao,Quaresma,Veli,Necip,Aurello,Fernandes şeklinde olur..Şu haliyle güzel ama Guti gibi servis yapacak 1 transfer şart.
Forvet:Bebe,Almeida,Mustafa Pektemek,Holosko şeklinde olur.Bebe nin nasıl olduğunu bilmiyoruz.Almeida iyi ama yetersiz,Pektemek oynadıkça daha iyi oluyor ama 1 transfer şart,özellikle Avrupa ligi için.

Fazla değil doğru yapılan 2 transferle 2.devreye başlarsak,ligi rahat götürürüz.Uefa'da da önemli işler yapabiliriz