Ana Menü

Tayfur Hoca Görevine Dönebilir

Başlatan unicorn, Aralık 12, 2011, 22:41:21

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Beşiktaş Basın Sözcüsü Mete Düren, Cüneyt Özdemir'le 5N1K'ya bağlanarak Havutçu ve Adalı'nın tahliyelerini değerlendirdi. Arkadaşlarının masumiyetinden şüphe duymadıklarını belirten Düren, Havutçu'nun yeniden Beşiktaş takımının başına geçebileceğinin sinyallerini verdi: "Tayfur Hoca'nın takımın başına geçmesini arzu ediyoruz. Bunun gerçekleşmesi için hukuki kararın dışında Federasyon'un da alacağı idari bir karar var. Onun da aynı yönde gerçekleşmesini umuyoruz.".
[/size]Ayrıca Düren, şu andaki teknik direktörün vekaleten Havutçu'nun görevini yerine getirdiğini, genç ve A2 takımların başında görevine devam edebileceğini söyledi.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ERHUN

Şuan gelmesi iyi olmaz.

Bence bir süre kafayı dinlemeli, hemen takımın başına geçmesi kendi içinde takımın gidişatı içinde iyi olmaz. Carlos hoca mütevazı adam sorun yapmaz, ikisi beraber takılsın. Bundan önce Schuster, Denizli falan 2.500.000 € alıyordu. Carlos 500.000 € alıyor, Tayfur'da öyle bir şeydir. Birlikte götürmeye çalışsınlar. Carlos'u bir kalemde silmek çok büyük hata olur.

djinonu

ben böyle yönetimin!!!
bunu yaparsa tüm sezon iyi gidiyorken paramparca olur!

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Grocbenn

Şu anda Tayfur Hoca'nın takımın başına geçmek isteyeceğine ihtimal vermiyorum.

Mahkeme tarafından aklandıktan sonra geçeceğini düşünüyorum.

Mete Düren'in açıklaması hoş olmamış.Takıma bu kadar hakim Carvalhal'e yapılan çok büyük bir saygısızlık olur.

ilhan mansız_melis

Tayfur Hoca canımız ciğerimiz ama bence de yanlış olur. Carvalhal ile iyi bir hava yakaladık.

Seneye ikisi beraber çalıştırabilirler.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

aynen , tamam hepimiz cok  uzulduk , olan olaylara. ama hapiste Tayfurun hocaligi gelismedi. Onun icin her zaman oldugu gibi hayir diyorum. mutlaka carlos hocayla devam edilmeli.adam tirnaklariyla kaziya kaziya bu yere geldi , cok emek verdi. yanlis olur eger görev biraktilirsa. cok yanlis.

bide bu mete duren niye hep böyle cikislar yapiyor anlamiyorum. adamlar daha hala metriste bavul toplarlarken böyle bi aciklamaya ne gerek var. yönetim kurulu toplanir, bi karar verilir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Maestro

Gelsin 2side birlikte yürütsün herşeyi ..

Neden olmasın ki ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

adamin kariyerini mahvettiler
sucsuzlugu kesin ama yinede sürekli mahkemeye gitmek zorunda kalacak
her zaman bi korku yasayacak,kafasini tam olarak veremeyecek
olasi bi basarisizlikta kötü ezilecek
diger tarftada sezon basindan beri mücadele eden bi adam var
carvalhayaninda morali bozulur,oda kafasini veremez takima
ayrica atasözleri genellikle dogru cikar
bir ipte 2 cambaz oynamaz,yada 2 ahci yemegi bozar gibi..
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

bir elin nesi var 2 elin sesi var :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

Alıntı yapılan: CR7 - Aralık 13, 2011, 18:12:32
bir elin nesi var 2 elin sesi var :)
:D
buda iyi valla ama bu genelliklenin arasinda degil :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Ya kimse bu açıklamadan sonra Carvalhal'in psikolojosini düşünmüyor mu yönetimde. Ayıp denen bir kavram var
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Nazli_

Bence sezon sonuna kadar carlos hoca ile devam edilmeli.Tayfur hoca da boylece dinlenmis olur.

[KralKartal]

Carlos zaten YARDIMCI olarak gelmisti, yani Carlos cambaz degildir, ayrica 2 cambaz oluyor her takimin basinda
bir AS biri YARDIMCI.. Ikisi birbirini tamamlayacak tabiki, ama suan icin DINLENMESI gerekir.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi