Ana Menü

Küfredecek miyiz?

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mart 16, 2007, 07:40:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_1903

ugur dogru söylüyor ya
madem ki deplasman fobimiz var evimizde her maci almamiz gerekiyo
seyircisiz olunca takimda etkilenebilir

hem ayhana toplu küfür edildi tümere neden edilmesin???
bence kisa kesmek lazim her top alisinda yuhalamak lazim
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

WaGNeR LoWe

ya kardeş bence maçta tümere kişişel olarak küfür etmiyecem diyen adam yalan söler

WaGNeR LoWe

ya bak ugur kardeş anlamiyorsun beni.Ben Bütün stad küfür saysın demiyorum.Simdi konusuyoruz burda ama maç atmosferi farklı oluyo.Sende diyorsun kendimi kaybediyorum die.Yani sende yalansa yalan de tümere karsı içinde bi kin vardır toplu etmessin ama bi pozisyon oldumu sende sayarsın ana avrat

ugur24

kişisel olarak edilir tabi ama toplu olarak edilirse çok canımız yanar..

WaGNeR LoWe

tamam işte kardeş bende baştan beri bunu savunuyorum.Kişisel olarak küfürü kimse engelliyemez.Bi de söle bişi var Oldu ya sölemesi bile kötü Allah göstermesin yenildik Ne olcak kardeş.Her maç sonu  Fenerbahçeye küfür eden Beşiktaş taraftarı bu maçta mı suscak???

ugur24

yenilirsek zaten şampiyonluk gitmiş oluyo..sahanın kapanması kimsenin umrunda olmaz o zaman..

WaGNeR LoWe

Tabii yenerken ya da berabereyken herkes daha duyarlı olur küfür etmemeye çalısır.Ama söle bişi de var.Her bursaspor ve ankaragücü maçında Beşiktaşa küfür edilir hatta Ankaragüçlüler her tezahüratının basında Çarsı ankaraya nasıl gelecek der.Ne oldu Gittik hiçbişi yapamadılar.Hatta Maç bitiminde Tribünler dagılmadan Gecekondu Beyaz Desene die de bagırdık.Belki konunun dısına cıktım ama Bu federasyonun uyguladıgı çifte standarttan başka bişe degildir.Bi daha da böle bi karar verecek kadar yürekli olacaklarını zannetmiyorum...

holig@n

Basında bu konular kasıtlı olarak gündeme getirilerek taraftar arasında ikilik yaratılmaya çalışılıyor.Maalesef bazı inancı zayıf

arkadaşlarımızda zemin hazırlıyorlar.Küfür edilmeli mi edilmemeli mi diye bir polemik yaratmak ve bu fikirleri çarşı ruhunun

doyasıya yaşandığı bu platforma taşımak takımımıza en büyük ihanettir.

G.Ö.T ümerin  bizlere yaptıklarını hazmetmek, sineye çekmek, kayıtsız kalmak RUHSUZLUKTUR,İHANETTİR aYIPTIR,AYIP.

Bizler Beşiktaş taraftarı yaptıklarımızın sonunu düşünseydik,biz olamazdık.Kayıtsız kalan bizden değildir.
Çünkü , sonunu düşünen kahraman olamaz....

saygılarımla....

kaan_kadirr

arkadaşlar deymez bizim sırtımızdan pirim yapmasın en iyisi sadece bjktaşa destek vermek gerisi yalan ve egerki tepki göstericeksek pankartla ne gibi derseniz ben beşiktaştan başka takımda oynamam diyen o kişiliksize pankartlar konuşturalım

Çarþý Ulan !

küfür edilecektir ne olursa olsun febe formasıyla inönüye çıkacak sonuçta ama tutmalıyız kendimizi

onu ezici pankartlar yapılsa da çok güzel olur

2 dia 2 muerto

Arkadaşlar maç içinde bu adama küfredersek takımımız ceza alıcak onun için maç başlamadan önce tüm kinimizi kusmalıyız hemde oyle bir kusmalıyız ki mac ıcınde kufretmeyecek bıcımde...

unicorn

Sadece 90 dakika içinde edilen küfüre mi ceza veriliyor sanki :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: unicorn - Mart 16, 2007, 13:56:33
Sadece 90 dakika içinde edilen küfüre mi ceza veriliyor sanki :)
Maç öncesine dikkat edileceğini zannetmiyorum.

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

2 dia 2 muerto

O zaman baska bir yol bulmamız gerekecek.