Ana Menü

Küfredecek miyiz?

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mart 16, 2007, 07:40:28

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Tümer Beşiktaşlıları ikiye böldü
Beşiktaş taraftar sitelerinde, Fenerbahçe maçlarında, Tümer Metin'e tepki gösterilip gösterilmemesi konusunda tartışmalar başladı

Galatasaray ile oynanan derbi maçında Beşiktaş taraftarların Ayhan Akman'ın aleyhinde yaptıkları küfürlü tezahürat nedeniyle alınan ceza karşısında taraftar sitelerinde yeni bir polemik başladı. Beşiktaş taraftar sitelerinde, büyük bir çoğunluğun ligde ve kupada İnönü'de oynanacak, Fenerbahçe maçlarında, Tümer Metin'e küfür edilmemesi konusunda görüş belirttiği gözlendi.

Beşiktaş taraftarlarının bıraktığı mesajlarda "Tümer Metin'e küfür etmeden onu sessizce protesto edelim. Yoksa bu işten zararlı çıkan biz oluyoruz" gibi görüşler yer aldı.

Bazı kesimler ise Tümer'i affetmediklerini, bu maçta ne pahasına olursa olsun sarı - lacivertli oyuncu aleyhinde tezahürat yapacaklarını belirttiler. Yönetim ise tribün liderleri ile görüşerek taraftarların sağduyulu olmasını istedi.

Kaynak:Milliyet

ugur24

tümer'e küfür mutlaka edilecek..keşke edilmese ve ceza almasak ama bunun önüne geçemezler..

WaGNeR LoWe

Tümere küfür edilmiyecek de kime edilecek...Her ne pahasına olursa olsun edilmelidir...

ugur24

ayhan'a edildi..ne oldu ? kim zararlı çıktı ? sezonun son maçını yine seyircisiz oynamak isterseniz devam edin..

WaGNeR LoWe

bi daha ne olursa olsun seyircisiz oynama cezası vereceklerini zannetmiyorum.Ama söle bişi var her ne olursa olsun o adama maç atmosferinde küfür edilir...Örnegin ankara maçında alen abi bütün taraftarları uyardı küfür yok die ama maç atmosferinde herkes kendini kaybetti ve maç boyunca bursankaraya küfür ettik.İllaki oluyor yani

ugur24

kendi kendinizi kontrol edemeyecek kadar küçükmüsünüz ? etmiyorum dersin ve etmezsin..

WaGNeR LoWe

Bütün Beşiktaş taraftarlarında ona karsı kin ve nefret olustu Yani biz burda ne kadar küfür etmeyelim desek de Maç zamanı geldiginde eminim ki stadın en az yarısı küfür edecektir ve haklıdırlar da...Aslında o adam küfür edilmeye layık olmayacak kadar ............ nese

WaGNeR LoWe

ya arkadasım maç zamanı görürsün o zaman sen etmessin ben ederim

ugur24

sen ve senin gibiler yüzünden ceza alıyoruz zaten..süpersiniz..böyle devam edin.. :alkis

WaGNeR LoWe

he he öledir sen alırsın eline çekirdegini oturur maçını izlersin,sana kimse zorla küfür et demiyo.Sen anca burda laf olsun die konusursun Birbirimizi kandırmayalım Hele de Allah göstermesin o maçta yenilirsek o zaman bırak küfürü kıyamet kopar İnönüde

ugur24

arkadaşım kapalı tribünde kombinesi olan bir taraftarım ben..nasıl maç izlediğimi bilemezsin..senin gibi geri kafalı zihniyetler olduğu sürece biz daha çok seyircisiz maç oynarız..ben peşin para verip kombine alıyorum ama senin gibiler yüzünden zarara giriyorum..maç izleme keyfimizi elimizden almaya ne hakkınız var ?

alper_1903

Küfür yok arkadaslar ya
basimiza gelenleri görmüyomusunuz bu küfür yüzünden

topluca küfür etmiyelim ama cikis tünelinde olabilir tümere
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

WaGNeR LoWe

ya arkadasım adama akıllı konus benle.benim demek istedigim kaç bin kişinin içinde sadece kendi adıma küfür ederim illa Hep beraber koro halinde edelim demiyorum ki.Ben kendi içimden gelenleri dökerim

WaGNeR LoWe

sen kombinemle bi maç izliyemiyecem die korkuyosun arkadasım.Ben ankaradayım ve her deplasmana sartlar elverdikçe gitmeye çalısıyorum.

ugur24

kombineli olmamla alakası yok..ligin bitmesine 10 hafta kalmış..evimizde sadece 5 maç oynayacaz..şampiyonluğa giderken en büyük avantajımız olan ev sahipliği avantajımızı kullanamıyoruz..neden ? aptalca bir neden yüzünden..