Ana Menü

İnsan değilsiniz

Başlatan saldır beşiktaş, Kasım 25, 2011, 11:07:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Euro 2012'nin ev sahiplerinden Ukrayna, taraftarları rahatsız etmemesi için 250 bin hayvanı öldürme kararı aldı. Şu ana kadar 50 bin kedi ve köpeğin, 900 derece sıcaklıktaki fırınlarda vahşice katledildiği öğrenildi.

Polonya ile birlikte 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak Ukrayna, futbol için sokaktaki hayvanları öldürüyor! UEFA Başkanı Michel Platini’nin ziyareti sırasında, sokaktaki kedi ve köpeklerin fazlalığından endişe duyması, hükümeti harekete geçirdi. Devlet bu sorunu, hayvanların canına kıyarak çözmeye kalktı. Turnuvanın yapılacağı kentlerden Lysychansk’ta önce vurulan hayvanların, ardından 900 derece sıcaklıkta diri diri yakıldıkları bildirildi. Ulaşılmak istenen rakamın 250 bin olduğu, şu ana kadar 50 bin kedi ve köpeğin hayatına son verildiği belirtildi.

Nazi katliamına protesto

Ülkedeki hayvanseverlerin 1 yıldır bu Nazi vari vahşete karşı protesto içinde olduğu ama tüm dünyanın bu olayı yeni öğrendiği bildirildi. Bazı Ukraynalı vatandaşlar ise tepkisiz kaldıkları katliam için “Özellikle köpekler geceleri çok tehlikeli oluyor. Kimseye zarar vermemesi için öldürüldüklerini düşünüyoruz” yorumunu yaptılar. Dünya çapında www.thepetitionsite.com adlı sitede yapılan zulümle ilgili, imza kampanyası başlatıldı.

Boykot!

Hayvanseverler tarafından, katliama engel olabilmek için dünya çapında Euro 2012’ye boykot kampanyası başlatıldı.

Allah bin türlü belanızı versin.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Sizin insanlığınıza koyayım.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Allah'tan cezalarını bulsunlar ne diyeyim.

Şöyle haberleri görünce Türkiye'de organizasyon olmasın diyesim geliyor. Bizim cani belediyelerde yapar beklerim ben.

keskinli

bu zamanda bu kadar vahset olurmu bre cahilller
konuyu serbest vurusa tasisak daha iyi olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

yuh ya

valla inanamadım habere
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

ya gelde küfretme şu adamlara.