Ana Menü

Bilic Beşiktaş'a mı gelecek?

Başlatan ERHUN, Kasım 14, 2011, 12:34:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

"Bir süre önce Türkiye'nin büyük kulüplerinden birinden teklif aldım. Ama adını söylemem. Buradaki misyonumu tamamladıktan sonra ülkenize seve seve değil, koşa koşa gelirim!"

A Milli Takım'ı yıkan Hırvatlar'ın teknik direktörü Slaven Bilic, Türkiye karşısında ilk maçta planlarının tuttuğunu söyledi.

Oyunun bu şekilde gelişmesini "Sürpriz" olarak değerlendiren 46 yaşıındaki genç hoca, "Türkiye'deki skorun 3-0 olacağını söyleseler inanmazdım. Açıkçası Türk Milli Takımı beni hayal kırıklığına uğrattı. Ben daha çok saldıran ve gol için her şeyi yapacak bir takım bekliyordum ama öyle olmayınca biz de daha güvenli bir şekilde oynadık ve sonuca gittik" ifadesini kullandı.

"YARALI TÜRKLER SALDIRACAKTIR"
Bilic, maç öncesi takımıyla yaptığı toplantıda Arda, Emre, Sabri, Hamit ve Egemen'e dikkat çektiğini ve bu oyuncuların mutlaka durdurulması gerektiğini ilettiğini de belirtip "Oyuncularıma Türkiye'de tehlike olacak isimlerin belli olduğunu ve buna göre hareket etmelerini söyledim. Onlar da dediğimi yapınca işimiz kolaylaştı. Bu kadar rahat olacağını sanmamıştım ama gevşemeyeceğiz. Zagreb'de de kazanacağız. Çünkü ftubolda hiçbir şeyin garantisi yok. Biz öndeyiz ama yaralı Türkiye yine de saldıracaktır" diye konuştu.

"İSTANBUL'DA HER ŞEY VAR"
Slaven Bilic, Türkiye'den teklif alıp almadığı yönündeki sorumuza "Bir süre önce büyük kulüplerden birinden teklif aldım. Ama adını söylemem" yanıtını verdi. Hırvatlar'ın teknik patronu, "Beşiktaş mı?" sorumuza ise sadece gülümseyerek yanıt verdi. Ardından ekledi: "Şu an Hırvatistan Milli Takımı ile bir misyonum var. Bu tamamlandıktan sonra Türkiye'ye seve seve değil, koşa koşa gelirim! İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Stat atmosferleri harika. Kulüpler zengin. Bir futbol adamı için her şey burada mevcut."

HTSPOR / Kartal YİĞİT

ilhan mansız_melis

Bilic yerine Bilica diye okudum noluyor lan diye girdim konuya :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Keşke gelse...

ama 2 aya onu da yollarız. gerek yok. böyle iyi adam.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

artar böyle haberler böyle zamanda
besiktas hoca aramiyorki
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

Alıntı yapılan: CR7 - Kasım 14, 2011, 13:58:56
Keşke gelse...

ama 2 aya onu da yollarız. gerek yok. böyle iyi adam.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Böyle bir hoca 'emanetçi' olarak gelmez, zaten gelmemelide ..

Ama diğer türlü vizyonu geniş, gelmesini istediğim bir hoca ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

unicorn

Euro 2012 oynayacak Hırvatistan'ı bırak Beşiktaş'a gel.

Olacak iş mi?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net