Ana Menü

Gerçek Kartal Gökhan ZAN

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mart 15, 2007, 15:29:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Arsenal'a transferi gündemde olan yıldız futbolcu: Kulübüm isterse sözleşmemi uzatırım. Bir şey kazandırmadan gidersem üzülürüm.

Futbolu ile taraftarın gözbebeği haline gelen Gökhan Zan, bu kez de açıklamalarıyla gönülleri fethetti. İngiliz futbol devi Arsenal'a transferi gündemde olan milli futbolcu, "Şu an tek düşüncem Beşiktaş'ın başarısı. Burada şampiyonluk yaşamadan Avrupa'ya gitmek istemiyorum" dedi. Aldığı teklifin her futbolcuyu gururlandıracağını belirten Gökhan, "Ama 
benim gidişim, kulübüme de menfaat sağlamalı" diye konuştu.

Tigana iyi bir hoca
Beşiktaş ile 1 yıllık daha mukavelesi bulunduğunu hatırlatan yıldız oyuncu, "Talep edilmesi halinde sözleşmemi seve seve uzatırım. Arsenal'a gideceğim diye kendimi sakınmam, gerekiyorsa sakatlanırım. Her zaman en iyisini yapmaya çalışırım. Kafa topu kaptırmaya tahammülüm yok. Tigana iyi bir hoca. Çalışan oyuncuyu çok seviyor ve konuşmak isteyeni dinliyor. Böyle bir teknik adamla çalıştığıım için kendimi şanslı hissediyorum" dedi

Alıntıdır

carsi52

Bende gazetede okudum arsenal transferden vazgeçmiş çok sık sakatlanıyo diye.
Bölünür senin için uykular!

burak_bjk

adam camdan adam böyle olursa zaten bırak arsenale gitmeyi ingilterede sıradan bi takıma bile gidemez adamlar istikrar arıyolar
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eRe

en azından dusuncelerını kutlamak gerekıyo
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

freedom forever

savunmada en güvendiğim futbolcu
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

canmert

helal olsun gökhan zana başkası olsa bana ne der çeker gider
hakikatten gerçekten kartal bu adam...