Ana Menü

Quaresma, Pektemek'le Kavga Etti

Başlatan ERHUN, Ekim 10, 2011, 17:13:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş'ta Portekizli oyuncuların takım içerisindeki ağırlığının arttığı yönündeki düşünce her geçen gün kuvvetlenirken, bu konuda başı çeken futbolculardan Ricardo Quaresma'nın, Eskişehirspor maçı öncesi Mustafa Pektemek'le kavga ettiği iddia edildi.

Portekizli futbolcu, Mustafa'yı maç kadrosuna ve takım otobüsüne aldırmak istemedi. Ancak yetkililerin müdahalesiyle Mustafa Pektemek, kadroya girdi.

TAKIM İÇERİSİNDE TEKNİK DİREKTÖR EDASIYLA DOLAŞIYOR

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Beşiktaş'ın eski futbol şube sorumlusu Celal Kolot, "Portekiz çetesinin ağırlığı Beşiktaş'ta öyle bir arttı ki, Quaresma, Eskişehirspor maçından önce kavga ettiği Mustafa Pektemek'i takım otobüsüne almak istememiş.

Antrenör yardımcı aktör gibi davranıyor. İdare ediyor şu anda... Quaresma, takım içerisinde bir teknik direktör edasıyla hareket ediyor. İstediği kararları aldırabiliyor.

1960'lı yıllarda bazı futbolcular, sevmedikleri futbolcuların gelmesi durumunda 'bunu istemiyorum, almayın' derlerdi. Quaresma'da şu anda aynısını yapıyor" dedi.

Kaynak: Gazeteport

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

unicorn

Haberin doğru olduğunu düşünmüyorum.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ozan Doğan

boş adamdan boş sözler. levent erdoğan gibi al birini vur ötekine sonra ikisi gitsin sinan engine vursun sonra üçü gitsin ydye toslasın. sonra bütün taraftar gitsin hepsine vursun :rock

El Maestro

Bu Celal Kolot paso birşey uyduruyor ya yeter artık ..

İyice karakterini belli etmeye başladı .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~