Ana Menü

Carvalhal "Takım olacağız her gün biraz daha"

Başlatan NoPasaran, Eylül 22, 2011, 23:25:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın Bursaspor'u deplasmanda 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Carlos Carvalhal zorlu 90 dakikayı değerlendirdi.

Yayıncı kuruluş Lig TV'ye konuşan Carvalhal, "Bu galibiyette sihir yok. Öncelikle şunu söylemeliyim ki; çok iyi bir takıma ve antrenöre karşı mücadele ettik. Rakip takım teknik direktörü ligi ve rakipleri çok iyi bilen bir hoca. Bu galibiyeti taraftara armağan ediyoruz. Bugün onlar için oynadık. Bu maçta galibiyeti inanmaya ve maçın sonuna kadar mücadele etmeye bağlıyorum. Burdan oyuncularımı tek tek tebrik ediyorum. Üç gün önce son maçımızı oynadık ama yinede son dakikaya kadar mücadele ettiler ve maçı kazandık" dedi.

Farklı bir savunma dizilişiyle maça başlamaları hakkında konuşan Portekizli teknik adam, "Maçın ilk dakikasında bu dizilişle ilk pozisyonu biz bulduk. Maçlardan sonra konuşmak çok kolay. Böyle bir rakip karşısında biz iyi bir defans oluşturmak istedik. Özelllikle Egemen'i sol bekte oynattık. Geçtiğimiz sezon Trabzonspor'da da zaman zaman sol bek oynadı ve yerini yadırgamadı. Edu'ya yakın bir oyuncuya ihtiyacımız vardı ve o görevi Simao'ya verdik. Sol kanatta da hızlı olan İsmail görev yaptı" diye konuştu.

'Guti, formsuz mu, sakat mı yoksa futbol anlayışına uymuyor mu?' sorusuna Carvalhal, "Öncelikle şunu söylemek istiyorum, ben bugünden sonra kişiler hakkında konuşmayacağım. Kamptaki oyuncular hakkında, burda olan oyuncular hakkında konuşmak istiyorum. Benim takımım her gün takım olma anlamında ilerliyor. Bu sadece saha içinde oynayanlarla olmuyor. Saha içinde, saha dışında olan herkes birbirini ateşliyor. Benim görevimde takımı bu şekilde tutmak. Bugün de bunun en iyi örneğini son on dakikada gördük" diyerek sözlerini noktaladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

"Edu'ya yakın bir oyuncuya ihtiyacımız vardı ve o görevi Simao'ya verdik. Sol kanatta da hızlı olan İsmail görev yaptı" diye konuştu."

şunu Simao yerine Q7 yapsa çok daha iyi olur.

"Guti, formsuz mu, sakat mı yoksa futbol anlayışına uymuyor mu?' sorusuna Carvalhal, "Öncelikle şunu söylemek istiyorum, ben bugünden sonra kişiler hakkında konuşmayacağım. Kamptaki oyuncular hakkında, burda olan oyuncular hakkında konuşmak istiyorum. Benim takımım her gün takım olma anlamında ilerliyor. Bu sadece saha içinde oynayanlarla olmuyor. Saha içinde, saha dışında olan herkes birbirini ateşliyor. Benim görevimde takımı bu şekilde tutmak. Bugün de bunun en iyi örneğini son on dakikada gördük" diyerek sözlerini noktaladı."

şurada sinirlendi gibi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Carvalhali sevdim bugün..

Oynanan rezikl futbol felan değil..

Fernandezi çıkarabilmesi
Simaoyu alması

felan iyiydi..

korkmuyor valla kimseden..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Eğer şu an olumsuz bir durum varsa Carvalhal en az suçlulardan biridir ..

Takımında Quaresma ve Simao gibi müthiş yetenekler var ama adamlar hiç oynamıyor .. Hoca ne yapsın ki burda ?

Yalnız bugün yenilseydik Fernandes - Veli değişikliği yüzünden çook sert eleştirilere maruz kalacaktı benim tarafımdan da dahil olmak üzere .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Ozan Doğan

aynen öyle ve portekiz çetesi Beşiktaş'ı yöneltiyor diyenlerede gerekli cevabı vermiş oldu. kaybetseydikte aynı şeyi diyecektim sadece ernsti oynatmaması ve fernandesi oyundan almasını eleştirebilirim.

Brestgerfich

Tek hatası Fernandes'i geride başlatması ve oyunda tuttuğu sürece de öyle devam etmesi.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Ozan Doğan

önde simao olduğu için fernandes gerideydi. gerçi egemen çıktıktan sonra öne alabilirdi ama top getirecek adam yoktu bu seferde.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)