Ana Menü

Besiktas Lima'yı alıyor !

Başlatan ERHUN, Ağustos 19, 2011, 14:26:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Manchester United'dan kiralanan Bebe'nin sakatlanmasının ardından süratle forvet oyuncusu arayan Beşiktaş'ta Braga'nın golcüsü Lima'nın transferinin bitmesi an meselesi. Portekiz gazetesi Record, Brezilyalı futbolcunun dün oynanan Braga-Young Boys karşılaşmasında UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş formasını giyebilmesi için kadroya alınmayacağı belirtilirken, Record'un bu tahmini gerçek oldu.

Bebe'nin sakatlanmasından sonra forvet arayışlarına başlayan Beşiktaş, Portekiz ekibi Braga'nın golcü ismi Lima'nın transferinde sona yaklaştı. Portekiz'in saygın spor gazetelerinden Record da Beşiktaş'ın Braga'nın golcüsü Lima'yı istediğini yazdı.

Gazetenin dünkü sayısında, Brezilyalı futbolcunun dün oynanan Braga-Young Boys karşılaşmasında UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş formasını giyebilmesi için kadroya alınmayacağı belirtilirken, Record'un bu tahmini gerçek oldu. Braga'nın forvet oyuncularından Rodrigo Lima dün Young Boys karşısında ilk 18'e girmedi ve Beşiktaş'a olası transferinde siyah-beyazlı formayı Avrupa Ligi'nde giyme şansını yitirmedi.

Beşiktaşlı yöneticilerin, 28 yaşındaki oyuncu ile anlaşma konusunda büyük aşama kaydettiği bildirildi. Tam adı Rodrigo Jose Lima Dos Santos olan Brezilyalı futbolcunun 1-2 gün içinde İstanbul'a gelerek imza atması bekleniyor.

Lima, Braga'da geçen sezon forma giydiği 28 lig maçında 6 gol 8 asistle oynadı. Avrupa kupalarında ise 19 maçta 5 gol kaydetti.

Carvalhal'ın özellikle bir forvet istediğinin altının çizildiği haberde Beşiktaş'ın Cardozo ve Postiga'da ilerleme katedemediği ve bu yüzden Lima'ya yöneldiği belirtildi.

NoPasaran

Siyah-beyazlılar ile geçtiğimiz sezon UEFA Avrupa Ligi'nde final oynayan Braga kulübü arasında forvet oyuncusu Lima'nın transferi için görüşmeler kıyasıya devam ediyor.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Beşiktaş'ın, Braga'nın forvet oyuncusu için 3 Milyon Euro önerdiği, Braga'nın ise Lima karşısında 5 Milyon Euro istediği öğrenildi.

Siyah-beyazlıların, Brezilyalı oyuncu için 3 Milyon Euro'dan fazla bonservis bedeli ödemeyeceği, Braga'nın ise 5 Milyon Euro'da ısrarcı olduğu gelen haberler arasında.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Adami tanimiyorum

Nasil cikar bilmiyorum

Ancak kombine satislarinin bu denli rezil gitttigi bir donemde, hangi akil bunu aliyor onuda bilmiyorum.

Taraftar heyecan istiyor.

Uzerimizdeki olu topragi kalksin diye

Hem higuen diyoruz hem diego diyoruz ama dedigimizle kaliyoruz

Lima gelirse bi cok kisii hayal kirikligina ugrayacakyir, baskan umarim bunun farkindadir
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Adamı bende hiç tanımıyorum ..

Ancak ben bir golcüde direkt olarak istatistiklere bakarım; 28 lig maçında 6 gol 8 asistle oynadı. Avrupa kupalarında ise 19 maçta 5 gol kaydetti.

Bana göre bir santrafor için hiç iyi bir istatistlik değil 47 maçta 11 gol .. Hatta kötü bile ve gençte değil 28 yaşında.. Daha kendini ne kadar geliştirebliecek ki ? Tranferden ileride bir kar falanda sağlama imkanımız yok .

Bu sebepler bu transferi istemememiz için yeterlidir bence .

Benim istediğim forvet sadece gol atsın yeter ya .. Yıllardır yırtıcı, bol gol atan bir forvetimiz yok .. Ve bunun eksikliğini son 3 sezondur özellikle çok görüyoruz .

Ben öle illada yıldız falan istemiyorm. Benim istediğim forvet Teofilo gibi mesela .. Sadece gol atsın ya, bitiriciliği iyi olsun ve seri olsun zaten bu kadroda bol atar ..

Umarım anlatmaya çalışmışımdır kafamdaki forvet tipini az biraz.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

KeePSaKe

Boş transfer olur banada öyle geliyor.
Since 1903

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Ağustos 20, 2011, 03:01:11
Adamı bende hiç tanımıyorum ..

Ancak ben bir golcüde direkt olarak istatistiklere bakarım; 28 lig maçında 6 gol 8 asistle oynadı. Avrupa kupalarında ise 19 maçta 5 gol kaydetti.

Bana göre bir santrafor için hiç iyi bir istatistlik değil 47 maçta 11 gol .. Hatta kötü bile ve gençte değil 28 yaşında.. Daha kendini ne kadar geliştirebliecek ki ? Tranferden ileride bir kar falanda sağlama imkanımız yok .

Bu sebepler bu transferi istemememiz için yeterlidir bence .

Benim istediğim forvet sadece gol atsın yeter ya .. Yıllardır yırtıcı, bol gol atan bir forvetimiz yok .. Ve bunun eksikliğini son 3 sezondur özellikle çok görüyoruz .

Ben öle illada yıldız falan istemiyorm. Benim istediğim forvet Teofilo gibi mesela .. Sadece gol atsın ya, bitiriciliği iyi olsun ve seri olsun zaten bu kadroda bol atar ..

Umarım anlatmaya çalışmışımdır kafamdaki forvet tipini az biraz.

Bize bi Baros lazim aslinda

Yirticilikta cok onemli degil bnce. Gol atsin yeter..

Bebe de buna uygun degildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

ya bu nebiçim transfer hiçbiyere gitmeyen gsnin bile son forvet adayı podolski falanken 28 yaşında adamın ne işi var yıldız almasakta cidden genç bi golcü alalım bence yada alt yapıdaki çocuklara şans verelim bu lima yı oynatcağımıza ne işi var bu adamın.

şu sezon yapacakları 2 transfer vardı bi adam gibi sağ bek bi tane forvet ya bunları yapsalar hem kombineler patlardı hem taaraftara heyecan gelirdi yazık olmasa bari bu sezonada :S
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

3 tane ust duzey oyuncu alsaydik bu sene bu ligin
Tozunu attirirdik sanirim

Niye boyle sacma sapan bir transfer sezonu gecirdik halen merak
Etmekteyim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Adımızda değişir yakında Mendes Jk diye.
Nedir bu Mendes sevdası anlamıyorum.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Niye herkes mendese düşman bende onu anlamadım açıkcası..

Mendes parasına göre adam buluyor..

Verirsen parayı Q7 geliyor
Vermezsen Lima geliyor.:

Kötü bir menejer olduğunu düşünmüyorum

Aksine Simao Q7 Almeida Fernandez gibi oyuncunları biz FM de zor toplardık..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Getirdiği futbolculara lafım yok.
Ancak adam bizi hoca gibi yönetmeye başladı her transfere ihtiyaç duyulduğunda Mendes aranıyor.
Yokmudur koskoca BEŞİKTAŞ'ın scoot'u hocası transfer komitesi.
Demirören tuvalete giderken bile Mendes'e danışacak neredeyse.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ERHUN

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ağustos 21, 2011, 13:54:25
Yokmudur koskoca BEŞİKTAŞ'ın scoot'u hocası transfer komitesi.
Demirören tuvalete giderken bile Mendes'e danışacak neredeyse.
Yoktur.

ERHUN

Braga'nın, Brezilyalı golcüsü Lima için 5 milyon Euro'luk bonservis talebi Beşiktaş Yönetimi'nde şok etkisi yarattı

Siyah-Beyazlı idareciler, "Biz Quaresma'yı 7.3 milyon Euro'ya aldık. Lima gibi tanınmamış bir oyuncuya bu bedeli ödememiz düşünülemez. Bu transferi ancak kiralık olarak gerçekleştirebiliriz" yorumunda bulundular. Bu transferde iki kulüp arasında köprü görevini üstlenen menacer Jorge Mendes'in de 5 milyon Euro'yu çok bulduğu ve görüşmelerin devam ettiği ifade edildi.

KeePSaKe

Since 1903