Ana Menü

Yeni Hoca arayışlarımız [Tek Topic]

Başlatan NoPasaran, Temmuz 27, 2011, 00:52:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Grocbenn

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Temmuz 31, 2011, 17:36:59
Denizli, Daum, Guti gelecekse

RONALD KOCH kalsin. Adam zamaninda yine tek basina Besiktasi calistirdi.

Denizli hic ama hic gelmesin, gitsin YORUMCU olsun, Besiktastan kazandigi yeter
IYI hoca ise gitsin farkli takim calistirsin, turkiyede adam kral geciniyor, seni kim tanir be arkadas?

Daum kim necidir? Mazi olmus artik.

Guti mi? Adam futbolcuyken sorumluluk alamiyor, TD olarak mi alacak? Bir zahmet geri dönsün reale, onu yardimci yapmazlar!

Ama suan icin KOCHA emanet edilirse daha iyi. Suan bir TD fayda saglamaz.

Ki ortada hala KUME dusme riski var, hala diyorum, BESIKTASI , Fener ile birlikte yakacaklar, FB duserse YALNIZ gitmez,
Besiktas ve bazi takimlarda dusebilir.

Daum-Guti'yi falan geçtimde M.Denizli düşmanlığını bu forumda neden bu kadar aşırı onu anlayamıyorum..M.Denizli ile Beşiktaş arasında benim kaçırdığım birşey mi oldu?

Bu adam geldiği senesinde hangi kadroyla bize çifte kupa kazandırdığını bilmeyen varmı?2.senesinde başarısız olmuş olabilir ama bu adam Beşiktaş'a çifte kupa kazandırmış/Türkiye'de 3 büyük takımı şampiyon yapmış kariyeri tartışılmayacak bir adam..

Affedersiniz ama geçen sene takımın  a. sıçan bir Schuster'i bu kadar savunan bir anlayışın M.Denizli'nin hocalığına laf söylemesi bana garip geliyor.

Sadet olarak M.Denizli bu kadroyla şov yaptırır..

ERHUN

Alıntı yapılan: Grocbenn - Ağustos 01, 2011, 09:10:32
Daum-Guti'yi falan geçtimde M.Denizli düşmanlığını bu forumda neden bu kadar aşırı onu anlayamıyorum..M.Denizli ile Beşiktaş arasında benim kaçırdığım birşey mi oldu?

Bu adam geldiği senesinde hangi kadroyla bize çifte kupa kazandırdığını bilmeyen varmı?2.senesinde başarısız olmuş olabilir ama bu adam Beşiktaş'a çifte kupa kazandırmış/Türkiye'de 3 büyük takımı şampiyon yapmış kariyeri tartışılmayacak bir adam..

Affedersiniz ama geçen sene takımın  a. sıçan bir Schuster'i bu kadar savunan bir anlayışın M.Denizli'nin hocalığına laf söylemesi bana garip geliyor.

Sadet olarak M.Denizli bu kadroyla şov yaptırır..

Sonuna kadar katılıyorum.  :ok

NoPasaran

Bi ersin
Bi ihaan

Karsi grocbemn :))

Denizli gelirse bu donemde Besikras taraftari genel olarak memnn olur..

Denizli cokta basarili olur bnce..

Ancak takimin psikolojisi su an nasil bilmiyirum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

gitsin baska takimda sov yaptirsin teknik taktik anlayisi SIFIR olan hocayi istemem.
bu kadar basit.

Düsmanlik nedir ki? Begenmiyorsam dusman mi oluyorum? TD olarak begenmiyorum, YETERSIZ PASIF biri.

Gitsin baska takimlari calistirsin niye takim calistiramiyor? DENIZLI ve TERIM abartilmis insanlar, ama Terim kupa oraninda
bana gore daha basarili o ayri.

Denizli ne GUTIYI ne QUARESMAYI nede ALMEIDAyi kaldiracak bir insandir. Oynattigi futbolu ben gormesem inanacam size.
Ne ZEVK veren futbol oynatiyordu Denizli? Yuzde 50 denizli iste, at bir gol yat sonra, yersen berabere.
Bu mantalite degisti, gunumuz futbola dönsünler artik.

Schusteri savunurum, ve ISIK gormedigim anda bunu soyleyecek kadarda acik sozluyumdur. Bir kisiyi destekliyorum diye
iyi kotu destekliyecek halim yok sizler gibi. Yoksa faydasi, gider. Denizlininde faydasi olmaz artik.

Birakin eskilere takintiyi, nedir bu takinti ? Bir turk takiminda var, eskiye dönüs..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Tayfur kaldırır Denizli kaldıramaz  ;D

Stephan King'te ünlü bir beyzbol oyuncusu  :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Boşverin arkadaşlar Denizli'yi Guti'yi falan ..

Ersun Yanal gelsin dertler bitsin .  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ağustos 02, 2011, 01:57:18
Tayfur kaldırır Denizli kaldıramaz  ;D

Stephan King'te ünlü bir beyzbol oyuncusu  :)

Denizli elini kaldirsin, yorum yapmak icin, Sansalcim elimi kaldirdim konusabilirmiyim desin yeter.

Tayfur kaldirir, kompleksli degil, yabanci lisani iyi, ve senelerin kaptani ve Besiktastan hic kopmadi.
Arkadaslik ve o Besiktaslilik ruhunu verecek nadir kisilerden biridir suan Tayfur.

Denizli ruhsuz futbol oynatiyor, bunu inkar edemezsin. RUHSUZ futbol izlemek istemiyorum.
Takintilari birakalim artik.

ERHUN

Kendi düşüncemle admine cevap vermek istiyorum (kralkartal'a).

Fatih Terim egosuna yenik düştü, benden iyisi yok havalarında kendini harcadı, Denizli'nin öyle olduğunu düşünmüyorum.

Her hocanın bir oyun yapısı var, bu adamda defansif oynatıyordu, evet göze hoş gelmiyor olabilir ama başarı geldi. Ayrıca kaldıramaz lafına katılmıyorum, daha dünkü futbolcu Tayfur Havutçu kaldırdı da kaç yıllık teknik direktör, Türkiye'nin en kariyerli teknik direktörlerinden biri olan Mustafa Denizli'mi kaldıramayacak?

Günümüz futbolu demişsin ama Türkiye'de hala böyle futbol oynanmıyor mu? "60 ların futbolu"nu oynuyoruz.

Denizli bu takımdan kendi isteğiyle de gitmedi, başarısız diyede gönderilmedi. Quaresma vs. gelmez denildiği için bir anda hasta damgası vurulup gönderildi Schuster getirildi. Eğer başarısız olmuş olsa, kendisi istemese anlarım ama bu şekilde gönderilen birini geri getirmekte bence sıkıntı yok tabii başkanın yüzü varsa Denizli'yle görüşmeye.

El Maestro

Bende katılıyorum KralKartala ..

Konuşmalarına, efendiliğine lafım yok ama artık yeni bir heyecan lazım.. Sizde bunun farkında değilmisiniz ? Sürekli aynı pilavın ısıtılıp ısıtılıp önümüze konulmasından bıktım şahsen.

Bize genç futbolcularla dinamik bir takım oluşturabilecek bir isim lazım .. Misal Ersun Yanal, Metin Tekin vs .. Ama Denizli olmasın .

Ayrıca gitmediyse Fink'i geri tutar takımda. Ernst ve Aurelio ile üçlü bir orta saha kurar. Ya Fernandes i dener, ya da Guti yi .. Simao veya Quaresma dan birini kesin küstürür. Necip ve Cenk artık 1 sezon forma şansı bulamaz..

Hiç gerek yok ya böyle şeylere ..

NoPasaran

Mustafa denizlinin Besiktas oncesi oynattigi futbola bakarsaniz yada sadece Fenerde oynattiklarina bakarsaniz, defansif futbolun kadro yapisi ile alakali oldugunu gorursunuz..

Nasil oynatacakti, hangi kadroyla merak ediyorum..

2. Donemi saymiyorum o donem denizli zoraki hoca oldu gibiydi..

Ancak futbll mantalitesi kesinlikle savunma olan bir hoca degil..

Sartlar onu gerektiriyordu, oyle oynanmaso gerekiyordu..

Ayrica su an sadece bir futbol antrenorune ihtiyacimiz yok..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Tamamen bir ön yargı var..

Bir Hoca düşünün;

İlk yarının ortasında geldiği takımda ilk hamlesi o güne kadar sol bek harici oynamayan Tello'yu sol açık yapıyor ve ilk G.Birliği maçında bu adam şov yapıyor..

Devre arası  Ernst-Yusuf Şimşek  takviyesiyle lig sonunda şampiyon yapıyor..Ve artı kupa finalinde müthiş bir futbolla Feneri eziyor kupayı alıyor..

Açıkçası bir hoca daha fazla ne yapabilirki?

M.Denizli şampiyon olduğumuz sene takıma yüzde yüz etki yapmıştır..Kadroya göre futbol oynatmıştır..Gittiği her takımda da bu anlayışı uygulamıştır..

2.sezonunda Beşiktaş  o kadrosuyla mecburen o şekilde oynamak zorundaydı..Buna rağmen yanlış hatırlamıyorsam o sezonda da 8'de 8 yapmış..Ve son 5 haftaya kadar yarışın içinde kalmıştık..

M.Denizli'ye defansif futbol oynatıyor demek çok büyük yanılgı olur..

Bilmiyorum yaş durumunuz nedir ama Rapaiç,Revivo,Anderson,Baliç 'li kadro ile Fenerbahçe'nin nasıl futbol oynadığını hatırlatmak isterim..

Yanlız şunuda belirtmek lazım..Mustafa Denizli şu an ki durum itibariyle bu görevi kabul edecek bir karakterde adam da değildir..

[KralKartal]

Yas durumumu neden merak ettin, konu ile alaka kuramadim?

Denizlinin karakteri degil Besktasa verecekleri önemli benim icin.

Feneri ornek göstermek yanlis, Saglamin kurdugu calistirdigi takimi sampiyon
Yapmak basari degildir.

Bana vestel manisa basarisizliginida anlatirmisin?

Hucum futbolu görmedik o zaman ne diyeyim.

El Maestro

Yeni hocamız Carvalhal ..

Burda tüm herkesin tek hemfikir olduğu konu şu an şu durumda ligi tanıyan, bilen yerli hoca gelmesini istediğiydi ..

Boşuna konuşmuşuz ama .

Mendes yakında klübe ortak olur ..