Ana Menü

Özledik Be Abi... (Optik Başkan)

Başlatan saldır beşiktaş, Temmuz 19, 2011, 22:55:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Aramızdan ayrılışının 4. yılında kıymetlimiz, Son Holigan'ımız Optik Başkan'ı anıyoruz.

Anma sebebiyle, 24 Temmuz Pazar günü önce Kazan Meydanı'nda toplanılacak, ardından ikindi üzeri Topkapı Mezarlığı'ndaki kabristanına geçilecektir.

Tüm dava arkadaşlarını, yeryüzündeki ve gökyüzündeki tüm Kartalları Optik Başkanla hasret gidermeye bekliyoruz.

[/size]Özledik be abi.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

unicorn

Biri çıkıp gelse,

Herşey yalan dese...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

saldır beşiktaş

abbasağa parkı nın müdavimlerinden,deplasman yolculuklarının bir numaralı adamı,şimdi geri dönülmez diyarlarda olan tribün lideri.
küçüktük,abbasağa 'da okuldan çıkar abbasağa parkında oturur,çocuk kafamızla Beşiktaş 'a kadrolar yapar yeni futbolcular alır,takımın hepsini satar,süleyman seba 'nın sonsuza kadar başkan olmasının hayalini kurardık.mehmet abi-nam-ı diğer-optik- bizleri çevresine alır,büyüyünce ne olacaksın diye sorardı.o zamanlar bilmiyorduk kabataşlı olduğunu,tarih öğretmeni olduğunu.....biz de kafamızdan geçen ilk cevaplarla doktor,mühendis,öğretmen der onu daha da güldürürdük...sonra bize döner oğlum hayatta herşey olabilirsiniz önce adam olmalısınız der köpekleri beslemeye devam ederdi...biz köpekleri sevmeyi öyle öğrendik..annelerimizden defalarca sokak köpeklerini sevdiğimiz için dayak yesek de,bırakmadık sokak köpeklerini sevmeyi....şimdi ise sokak köpeklerinden ölesiye korkuyoruz...o gruptaki çocukların bazıları gerçekten doktor,mühendis ve öğretmen oldu...yıllar sonra buluştuğumuzda o konuşma aklımıza geldiğinde birbirimize bakıp düşündük,hayatta istediklerimiz olduk ama adam olabildik mi diye...şimdi abbasağa inip sorasım geliyor,abbasağa'ya her girdiğimde ' küçük şu kasaptan kemik kap gelsene' cümlesini duymayı bekliyorum....ona neden Beşiktaş diye sorduklarında çok sevdik be abi demişti...şimdi takımın haline bakıp abi gerçekten de çok sevmişiz be diyorum.. takım mağlup olduğunda uyku tutmuyorsa,galip geldiğinde şampiyonluk için heyecanlanıyorsak ve ne zaman süleyman seba 'nın adını duyarsak istemdışı ilkokuldaki gibi gömleğimizin üst düğmesini iliklemeye çalışıyorsak,işte bu senin sayende be son holigan...

Alıntıdır.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

Yarın mezarı başında olacağız. gelen olursa haberleşiriz.

Erdi semte inince beni ara
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Cem Goren

Ben ve Erdi bugün gittik. He bir de forumun eskilerinden Murat Abi (zemahşer) gelmişti çorumdan. iki lafladık öyle
altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Hayatını çıkarsız Beşiktaş'a adamış abimiz son holiganımız .. Tayini Ankara'ya çıkınca Beşiktaş'ın maclarini kacirdigi icin ogretmenligi bırakmış vefakar insan ..

Toprağın bol olsun abi.. Çok özlüyoruz !!
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~