Ana Menü

Başkan Kobe'ye Uçtu !

Başlatan CR7, Temmuz 07, 2011, 20:32:45

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Ya gelmesine gelicen de hacı sende Barcelona taraftarısın oldu mu şimdi bu yaptığın.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

cunku Besıktasa gelıyor abı
fenere gs ye degıl
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Bende gelmez diyordum ama ne bileyim abi Iverson Deron geldi Kobe de gelir herhalde :D

Ama o barcelonalı kimliğini bırak kardeşim ;;D

BJK_Kübra

Siyah beyazlılara haber gönderen NBA'in yıldızı, "Gelin görüşelim" dedi. Başkan, yönetici Şeref Yalçın ile birlikte ABD'ye uçtu.Dünya starı basketbolcunun transferi için geri sayım başladı.BEŞİKTAŞ dünyada büyük ses getirecek Kobe Bryant transferini bitirmek için startı verdi. Siyah beyazlıların Başkanı Yıldırım Demirören, NBA'in yıldız basketbolcusu ile görüşmek için ABD'ye gitti.
Yeni sezonda futbol başta olmak üzere her branşta şampiyonluk hedeflediklerini belirten Demirören, Basketbol Şube Sorumlusu Şeref Yalçın ile birlikte ABD'ye uçtu. İkili Kobe Bryant ve ve menajerleriyle görüşecek. Demirören ve Yalçın ikilisini apar topar ABD'ye uçuran ise Kobe Bryant'tan gelen telefon oldu.
Menajerleri vasıtasıyla Beşiktaş Başkanı ile temas kuran ABD'li yıldız, "Gelin görüşelim" dedi. Bunun üzerine de ABD yolculuğu başladı. NBA'deki lokavt görüşmelerinin olumsuz ilerlemesi ve uzlaşmanın uzun süreceğinin açıklanmasının ardından Kobe'den gelen görüşme talebi Beşiktaş camiasını da heyecanlandırdı.
Heyecanlı bekleyiş
ABD yolculuğuna çıkmadan önce görüştüğümüz Şeref Yalçın, Cola Turka'nın sponsorluktan ayrılmasıyla basketbol şubesinde ciddi sıkıntı olmasına rağmen yeni bir bütçe oluşturup, çalışmalara hız verdiklerini söyledi. Yalçın, "Deron Williams ile her konuda zaten anlaşmıştık. Kobe Bryant'ın menajerleri vasıtasıyla bize haber göndermesinin ardından bu işi de bitirmek için yola çıkıyoruz. Bu tarihi transferi bitirmek istiyoruz" dedi.
Taraftara müjdeyi vereceğiz
Deron Williams'ın ardından Bryant'ı da renklerine katmalarıyla çok güçlü bir takım olacaklarını ifade eden Yalçın, "Büyük hedeflerimiz var. Yıldızlarla bambaşka bir havaya bürüneceğiz. Umarım anlaşma sağlar ve Kobe transferini kısa sürede camiamıza müjdeleriz" diye konuştu.

kaynak: hurriyet.com
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

BJK_Kübra

Kobe'nin geldiğini düşünemiyorum yaa harika olur valla hadi gel Kobe :)

www.bbskd.org

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

www.bbskd.org

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Brestgerfich

Gelirse Kobe yazdırırım formamın arkasına :D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

gelirse basketbol formasıyla dolaşırım bende yazdırıp :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

Kobe gelsin akatlara yada sinan erdem'e ilk maça Real Forması ile gidiyorum. Bilgilerinize :ok