Ana Menü

Başkan Kobe'ye Uçtu !

Başlatan CR7, Temmuz 07, 2011, 20:32:45

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

alacağı para umrumda değil sponsor ödedikten sonra
ki eze ve hawkins gibi 2 adam da geldi.
yerliler de yarın imzalıyor
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Ergin hoca bu gece kobe nöbetinde olacakmış :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Bugün oruç tutan kardeşlerim abilerim ablalarım Kobe içinde dua etmiştir inşallah  :D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ERHUN

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 04, 2011, 23:22:15
Bence Kobe'nin adının bizle anılması bile müthiş bir olay ki gelmesi yüksek ihtimal bana göre.

Ben 2 maç bile çıksa çok büyük sükse ki bu sezonun oynanmama ihtimali varmış NBA'de.

Bunun reklamı bile yeter.
Düşüncendir, saygı duyarım.
Evet öyle dendi oynanmayacakmış ama belli olmaz NBA tarihinde 28 maçlık sezonlarda yapılmıştı (normalde 82 maç).
Son olarak ben "reklam"ın yeterli olduğunu düşünmüyorum, bana göre icraat daha önemli.

Şu adama vereceğin paradan daha azıyla bir sürü adam alabilirsin Avrupa'dan. Ben daha çok Yunan ve Sırp'ları tanıdığımdan onları yazıyorum, ilk aklıma gelenler (mevki-isim olarak yazayım)

3 numara-Berberoğlu (Perperoglou)
3 numara-Keselj
1,2 numara-Zisis
4 numara-Fotsis

Hatta böyle para harcamaya baştan niyetli olsaydık CSKA Moskova'dan önce davranıp Teo'yu almaya çalışsaydık.

[Dediğim gibi Yunan ve Sırp'ları tanıdığımdan genelde onları yazdım, Sırp neysede Yunan'ların takımda oynamayı kabul etmeme ihtimalide var, örnek olarak yazdım. Ad olarak net hatırlamadığım Litvanya'lı iyi oyuncular vardı.]

Alıntı yapılan: CR7 - Ağustos 04, 2011, 23:28:04
alacağı para umrumda değil sponsor ödedikten sonra
ki eze ve hawkins gibi 2 adam da geldi.
yerliler de yarın imzalıyor

Futboldan sonra baskettede fiyatlar patlar. İki sene önce 2 çeşit kombine vardı. VIP ve diğer bölümler. VIP 200 liraydı, diğer bölümler 50 lira. Iverson geldi bilmem kaç çeşit kombine çıktı. Bilmemne alt bilmemne üst A sırası B sırası, hepsine tuzlu tuzlu fiyatlar...

Hee tabi çoğunluk böyle istiyorsa hayırlı olsun, Anadolu takımlarının taraftarlarının futbol için verdiği kombine ücretini siz basketbola gidip verirsiniz, maçınızı izlersiniz, desteklersiniz ne diyim.

erdibatmaz

Erhun'a katılıyorum, reklama değil, başarıya odaklı olmalıyız. ama çok yakından bilmediğim bir sürü oyuncu alındı ve sponsor ödeyecekse eğer, kobe gelsin.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

saldır beşiktaş

Kobe Braynt'ı Deron Willams'ı kimse 5,10 liraya izletmez.
Ayrıca o saydığın Berberoğlunu diğer oyuncuları bir sezon izlemek yerine Kobenin bir maçını izlerim o bana yeter.

Kobe'nin gelmesi şampiyonluktan daha büyük bir olaydır  ;)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

Erhun'a o bilet mevzusunda kesinlikle katılıyorum. Türkiye'de bir basket maçı 30liraya oynanmaz. Hemde en düşün bilet.

bknz: geçen seneki Beşiktaş-fb
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Alıntı yapılan: ErhuN - Ağustos 04, 2011, 23:19:16
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 04, 2011, 23:17:43
Kobe mi boş iş ?

Alacağı ücret / oynayacağı süreye bakınca gereksiz olduğunu düşünüyorum. Şuna verilecek parayla Avrupa'dan taş gibi 2 tane oyuncu alırsın.
Kobe bence (faal olarak) dünyanın en iyisi Lebron'dan falan daha iyi olduğunu düşünüyorum, ona lafım yok. Ama Beşiktaş açısından bakınca boş iş olarak görüyorum.

Erhun,Avrupa'dan öyle bir oyuncu aldığımızı pek göremiyorum takımda onun için en azından Kobe gelsin zararı olmaz :)
Since 1903

ERHUN

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ağustos 05, 2011, 00:45:34
Alıntı yapılan: ErhuN - Ağustos 04, 2011, 23:19:16
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 04, 2011, 23:17:43
Kobe mi boş iş ?

Alacağı ücret / oynayacağı süreye bakınca gereksiz olduğunu düşünüyorum. Şuna verilecek parayla Avrupa'dan taş gibi 2 tane oyuncu alırsın.
Kobe bence (faal olarak) dünyanın en iyisi Lebron'dan falan daha iyi olduğunu düşünüyorum, ona lafım yok. Ama Beşiktaş açısından bakınca boş iş olarak görüyorum.

Erhun,Avrupa'dan öyle bir oyuncu aldığımızı pek göremiyorum takımda onun için en azından Kobe gelsin zararı olmaz :)

Avrupa'dan öyle adamlar aldığımızı bende göremiyorum çünkü almıyoruz, zaten ben aldık demedim, alalım dedim.

KeePSaKe

İşte onu unut diyorum bende göremiyorum öyle birisi gelmeyeceği için en azından Kobenin gelmesi daha mantıklı.

Kobe bu tartışılması bile komik ölüsü yeter adamın :D
Since 1903

CR7

Kobe gelince başarısız mı olacağız? zaten maçlara para verip giren de yok.

saldır beşiktaş

Takımın başında Ergin ataman var rahat olun.
Uleb'de 10'da 10 yapmış normal sezonu lider bitirmiş bir adam standart'ın biraz üstü kadroyla.
Mehmet Yağmur,Erkan Veyseloğlu gibi kaspasitesi belli olan oyuncuları nasıl verimli kullandığını biliyoruz.

Şimdi elinde Deron var Kobe'de gelirse bu ikili yüksek ihtimal 5-6 ay kalacak.
Ergin ataman gibi bir koçun var bu üçlü zaten şampiyon yapar bizi  :)

ERHUN

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ağustos 05, 2011, 00:53:18
İşte onu unut diyorum bende göremiyorum öyle birisi gelmeyeceği için en azından Kobenin gelmesi daha mantıklı.

Kobe bu tartışılması bile komik ölüsü yeter adamın :D

Parayı verirsek niye gelmesin?
Bu yönetim değil mi Türk'lere para vermeyip şimdi bu adama aylık 1 m $ vereceği söylenen?

-----------------

CR7,

başarısız olacağız demedim. Adam bir kaç ay sonra gidebilir, hadi sene sonuna kadar kaldı diyelim, NBA oynanmadı diyelim. Seneye kesin olarak gidecek. Ona vereceğimiz parayla Avrupa'dan sağlam oyuncular alalım diyorum (bu sözü yazmaktan sıkıldım artık).

Valla o maça gitme durumları benim açımdan Akatlar'ın konumuyla ilgili ve bilet fiyatlarıyla ilgili (ama konum ağır basıyor). Süleyman Seba'da nerdeyse maç kaçırmıyorduk, ben-babam-abim-kuzenim 4 lü olarak gidiyorduk. Akatlar çok ters geliyor. Yalanım yok açık açık söylüyorum Akatlar'a topu topu 4 defa gittim, 3 ünde kayboldum.

Not: Akatlar'a az gitme nedenim basketbola merakım azaldığından değil, daha yeni açılan Sinan Erdem'e Akatlar'a gittiğimden fazla gittim. Adamların (Efes'in) salonu hem merkezi yerde hemde biletleri ucuz. Geçen sene bir CSKA Moskova maçı vardı, bayrama denk gelmişti. Biletler 1 (bir) liraydı. Beşiktaş olarak biz böyle bir şey yapar mıyız acaba? Herhangi başka bir kulüple bağıda olmaması dahada güzel, Beşiktaş sweatiyle gelende oluyor maçlara, başka takım sweatiyle gelende. Kimsenin kimseye laf ettiği yok.

CR7

neyse ben senle aynı fikirde değilim. zaten sağlam bir kadro sağlam adamlar-alternatifler var.
6 ay sürecek diye düşünüyoruz giderlerse yerine avrupadan adam da alırız dedi Ergin ataman.merak etme yani. onlar da düşünüyor.

saldır beşiktaş

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, basketbol şube sorumlusu Şeref Yalçın ile NBA'in ünlü basketbolcusu Kobe Bryant ve menajeri Rob Pelinka, yaklaşık 3 saattir görüşmeye devam ediyor. Kobe'nin İstanbul'a gelmesi konusunda önemli bir adımın atıldığı öğrenildi.Kaynak: DHA
Oynatmaya az kaldı ;;D