Ana Menü

Havutçu'dan şok rapor

Başlatan CR7, Haziran 13, 2011, 19:37:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş'ın Real Betis'te yaşadığı uzun sakatlık dönemi sonrası transfer ettiği Mehmet Aurelio'nun dizindeki sakatlığın kronikleştiği ve Milli Futbolcu ile ilgili Tayfur Havutçu'nun siyah- beyazlı yönetim kuruluna " İstenilen performansı sergileyemez" raporu verdiği ortaya çıktı.
Aurelio'nun sağ diz kıkırdağının tamamen eridiği ve Brezilyalı Futbolcunun dizini düz bir biçimde dahi tutamadığı ortaya çıktı. Sezon içerisinde maçlara özel masaj ve iğnelerle çıktığı belirlenen Milli Oyuncunun, karşılaşmaları şiddetli ağrılar çekerek tamaladığı bildirildi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu'nun yönetime Aurelio'nun sakatlığı ile ilgili ayrıntılı rapor sunduğu ve önümüzdeki sezon istenilen verimin alınamayacağını söylediği belirlendi.

Siyah Beyazlı Yönetimin konuyla ilgili olarak şimdilik bekleme kararı aldıkları ve takımın hazırlık kampında Aurelio'nun performansına göre karar alma konusunda fikir birliğine vardıkları öğrenildi.

Tayfur Havutçu ile yapılan görüşmede transferi masaya yatıran Beşiktaş Yönetimi'nin savunmanın sağına takviye yapmaktan da vazgeçtikleri ortaya çıktı. Takıma bir üçüncü kaleci transferi daha yaptıktan sonra transferi kapama kararı alan yönetimin, yine de kamptan sonra Tayfur Hoca'nın raporuna göre hareket edecekleri  bildirildi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

melankolizm

savunma sağından çok solunda bi eksiklik var bence.

Hilbert-Ekrem-Rıdvan hatta Toraman yeter da , daha kim olsun.

böyle bi durum varsa bi Türk orta saha uygun olur bizim için. Orhan Gülle, Murat Ceylan vs.. ve ya A2den bir genç.

NoPasaran

Beşiktaşın ciddi cdidi sol beki kim  ???

İso ile sene zor biter
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsibxl

Icimizdeki çürük elmalar birer birer gittikçe, yildiz transferi yapmis kadar seviniyorum!

Nobre gitmesine Quaresma'nin geldigi kadar sevindim arkadaslar.
Aurelio gidisinede en az Simao gelmesi kadar sevinecegimi inaniyorum.  ;)

Haydi aurelio senin bu takimda isin yok, git ve efsane ol demicem, sadece git...
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

El Maestro

Dursun bence ..

3 ön libero yetmez.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Aurelio'nun birşeyi yoktur umarım. Bence kalması lazım.