Ana Menü

Roland Koch Beşiktaşa geliyor

Başlatan NoPasaran, Mayıs 27, 2011, 23:00:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Yıllarca Christoph Daum'un yardımcılığını yapan Ronald Koch, Beşiktaş'ın çiçeği burnunda hocası

2000-2001 senesinde Beşiktaş'ın yardımcı hocası olan 59 yaşındaki Koch'u Siyah-Beyazlılar'ın önümüzdeki günlerde resmen duyurması bekleniyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

en guzel haber bu suan, gelsin Koch, Kochu cok seviyorum, kondisyonumuz tamamdir demek.

Buda yalansa artik ne diyeyim.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

59  yaşında hiç durmuyor koch :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

süper haber olur.
bir de marroneyi alacan of of of

çok mu uçtum ne ;;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Sakatlık sorunları bi nebze olsun düzelir hiç olmazsa .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

unicorn

Daum'u takmasın da peşine :) Gelecekse gelsin. :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

[KralKartal]

Tayfur ile iyi anlasir (almanca) iyi tercih ,
Daum gelmez, Daumsuzda calisiyor :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Farklı takımlarda uzun süre teknik direktör Christoph Daum'un yardımcılığını yapan Roland Koch, Beşiktaş'ta antrenör olacağını bildirdi.

Koch, ''Kölner Express'' gazetesine yaptığı açıklamada, ''Beşiktaş'ta antrenör olacağım. Bu, kolay veremediğim duygusal bir karar oldu. Sonuçta Christoph Daum ile uzun süre birlikte başarılı bir şekilde çalıştık'' dedi.

Daum'un kendisine, bu teklifi reddetmemesi gerektiğini söylediğini ifade eden Koch, bu nedenle Daum'un, verdiği kararı olumlu karşıladığını kaydetti.

Frankfurt'ta görevi bıraktıktan sonra Beşiktaş ile bağlantıya geçildiğini belirten Koch, değişim ve kendini geliştirmek istediğini belirtti.

Kendine yeniden yön vermek için belirli bir yaşa geldiğini ifade eden Koch, ''Beşiktaş yönetimi ve teknik direktör benimle bağlantıya geçti. Onlar beni istiyor. İstanbul'a seviniyorum'' ifadesini konuştu.

Gazetenin haberinde, Koch'un Beşiktaş ile 2 yıllık sözleşme imzaladığı ve bugün İstanbul'a gittiği bildirildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net