Ana Menü

Erdem Özgenç BEŞİKTAŞ'TA

Başlatan eRe, Mayıs 27, 2011, 19:21:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Canlı yayında kendisi açıklamıştır..Boluspor sağ beki oluyor bu arada kendisi..

Benim bu durum hiç hoşuma gitmedi.Bugun 4 transfer yaptık ancak ezıklerın yaptıgı 1 transferın yapacagı katkıyı toplasan hıcbırı yapamaz bence
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

Bunu zaman gösterecek, hic ummadigin isim cok katki yapar.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

bu ne abi leblebi gbi oyuncu alıyoruz nerede oynayacaklar bunlar forma şansı bulacaklar mı?

adem dursun ali güneş okan buruğu aldıgımız seneye benzedı transfer dönemi
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

o değil sağbek yabancı istiyorduk ancak yabancı olmayacak sanırım habire sağbek almaya başladık
www.erdemeksi.com

[KralKartal]

A2 de oynasinlar :D belki kiralik verilir.

Genc futbolcu istemiyormuyduk hep? Besiktas bu sene genclere yonelip gelecegin takimini olusturmak
istiyor. 5 yerli aliyorsa 2si tutarsa tamamdir iste.

NoPasaran

Valla Genç ten ziyade ben başarı istiyorum..

Başarılı olunca gençlerde gelir, kalitelilerde..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bizde ne istedigimiz belli degil...

Ilginc.

Genc gelir, 3 sene sonra basari olur, ama genclere yatirim yapmak COK onemli gunumuz futbolda.

artik nedir bu celiskilerimiz? Basari istiyoruz ama 30+ futbolcular gelmesin, genc aliniyor, ama o da yanlis.

eRe

altyapıdan iyi çocuklar geliyordu ya

rıdvan-atınç-doğukan-mami-onur-necip-volkan  bu kadar da fazla gelecek için transfer yapmaktan çok yine genç alalım ama takımda sırıtmayacak genç alalım artık
www.erdemeksi.com

[KralKartal]

Her alinan genc oynayacak degil, ki bir kadromuz var zaten, genclerde zaman zaman sans bulacak, belki abilerini kesecek.

ama her alinan genc oynasa as futbolcular ne olacak? Gelecege her yatirim iyidir. Gelecek genclikteyse,BESIKTAS dogru yolda.

Tutar tutmaz, ama mantik DOGRU.

Buyuk klupler bu sekilde dusunur, biz taraftar olarakta artik farkli bakmamiz gerekir olaya, biraz acilalim diyorum

RCA

abi biz genç alıyoruz da bedavaya değil ki yok 4 milyon euro yok 5 milyon euro.. porto benfica arsenal gibi takımlar gidiolar buluolar 500 bin euroluk oyuncu satıyolar 20 milyon euro

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

peki abi o kadar çok eksiğimiz varken neden hala eksiklerimizi dolduracak transfer yapmıyoruz
www.erdemeksi.com

Ersin Develi

Bu kadar adam alındı bir hafta içinde,o zaman takımdan gidecek adam sayısı bunlara denk olmalı
İlk bakışta;Ferrari,Erhan Güven,Nobre

[KralKartal]

Alıntı yapılan: eRe - Mayıs 27, 2011, 19:33:10
peki abi o kadar çok eksiğimiz varken neden hala eksiklerimizi dolduracak transfer yapmıyoruz

yabanci transferleri genelde gec yapilir Erdem.

Resul buyuk takimlarin bütceleri fazla, onlar gencleri tum dunyadan aliyor. Bizde yabanci sinirlamasi olmasa,
eminim genc alirken yabancilar tercih edilirdi.

eRe

abi ne biliyim bu sene biraz çekiniyorum
geçen sene sınav haftamda quaresma ve guti alınmıştı :D şimdi sınav haftamın bitmesine 5 gün kaldı tık yok :D
www.erdemeksi.com