Ana Menü

Ziraat Türkiye Kupası finali Beşiktaş:6- Belediyespor:5 (Penalti atisi sonrasi)

Başlatan djinonu, Mayıs 09, 2011, 01:03:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Quaresma ile Fernandes abi başka birşey demiyorum Almeida ile Necip'de iyidi ama bu adamlar hakikaten ruhuyla savaştılar inşallah seneye Fernandes'in bonservisini alırız.

Tebrikler Beşiktaş'ım  :bjk
Since 1903

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Since 1903

ERHUN

Banucan

Fernandes'in geldiğinden beri en iyi çıkardığı 90 dakkaydı zaten tebrikler aldığın para kuruşuna kadar helal olsun :D
ayrıca Quaresma'ya laf yok zaten herkes gibi ara ara onunda hata yapmaya hakkı var ama ruhu yeter
Necip ve Almeida bunlar da maçın adamlarındandı tebrik ederim
ve rakip takımın kalecisini de tebrik ederim açıkçası gerçekten oda oynadığı oyunun hakkını verdi

kupa bizim buda seneye uefa kapısı açık demek en çok buyüzden istiyordum kupayı yalan yok uefayı garantilemek rahatlattı
en son olarak
Aşığım sana doyamıyorum
Nede güzelsin bakamıyorum
Seni sevmeye kıyamıyorum
Bu ne büyük aşk şanlı BEŞİKTAŞ
tebrikler kartalım :alkış :bjk :bjk :bjk
FEDA

djinonu

ABIII PENALTILARI IZLEYEMEDIM  geberecektim... gutiyi satip üstüne koyup fernandesi aliniz bi zahmet!!
quaresma bu aksam futbol hayatini sonlandirabilirdi galiba..
iki ayagina birden kramp girince dedim biraz daha zorlarsa birseyler gidecek...

haaa bu arada konuyu acmam faydalimi oldu faydasizmi oldu ama ben özledigim besiktasimi izledim iyide oynasa kötüde oynasa besiktaskim iste ya :) :bjk :bjk

El Maestro

Herşeye rağmen kupayı aldık ya o yeter ..

Maç sonrası seviçlerde süperdi gerçekten Almeida çıldırdı.  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

RCA

sesim kısıldı. üniversiteye emre aydın gelmişti bir grup olarak toplandık projeksıyonla maçı izledik ve tam 50 tane bozbaykus gorunumlu oç vardı

bianda butun konser alanı toplandı içeri maçın yanına ve inlettik resmen suan ses yok.. ama öldüm resmen.

şimdi gelsin transferler.. dipnot: napın ne edin alın şu fernandesi
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

kupa alındıgında kı sevinç gösterilerini izleyemedim birisi nette bulursa linkini atabilir mi :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

djinonu

29 senemi olduuu? OHAAA FENERBAHCEEEE
29 senemi olduuu? OHAAA FENERBAHCEEEE

HAHA

djinonu

evet ilk geyikler beyler :D
Aurelio dan şok açıkLama!!!
fenevdeyken türkiye kupasına dokunamadım bari burda dokunayım" dedi

Bugün 11.05.2011>>11+5+2+11=29 tesadüfe bak...:):)

IL Capitano

aynen ya , uzatmalarda jb iphone bozuldu ustune bide.. cok acayip kasildim valla. ulan bu hasagicte hep bize panter ya.. agucunden filan 4 ye, bize panter kesil..

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 11, 2011, 23:15:36
Ömrümden ömür gitti
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

Her ne kadar Q7 nin golünü izleyemesemde stadta atmosfer güzeldi.

Uzun zamandır ne bu kadar heyecanlandım nede bu kadar eğlendim :)))

Özellikle simao' nun penaltısı gol olunca hurraaaa kim kimi tuttu sarıldı yıkıldık yerlere anlatılmaz yaşamak lazım :)))
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Brestgerfich

Aldık geldik çok şükür. :)
Sivok ile Almeida'nın maç sonundaki o çocuksu sevinçlerini yayınladı mı televizyon?
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?