Ana Menü

Ziraat Türkiye Kupası finali Beşiktaş:6- Belediyespor:5 (Penalti atisi sonrasi)

Başlatan djinonu, Mayıs 09, 2011, 01:03:16

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Cem Baba - Mayıs 12, 2011, 18:02:35
bence trt nin sucu, neleri dogruki, spikeri, ömer urundulu, herseyiyle igrenc..

aynen, Besiktasi karalamak icin hersey deniliyor, Kupa elden gitti diye seviniyorlar
2-2 olunca sus pus oldu... acaip kil kaptim, kupa bizim sapi trtnin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Bana dün tribün kötü gibi geldi .. Hatta kimi zaman İBB taraftarının sesi bile duyuldu .
Organize değildi hiç taraftar ilk yarı 0 tezahurat, 2. yarı 2-2den sonra toparlanıldı ..

Musalla taşı dışında tek bir tezahurat bile net gelmedi ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

carsi52

Bölünür senin için uykular!

unicorn

Fernandes ve Almeida'yı ilk kez beğendim bu maçta. Hep böyle oynasalar formayı vermezler.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

2-1 olduğunda ses çıkmıyordu doğru ama ondan önce ve 2-2 sonrası mükemmeldi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 12, 2011, 19:36:29
Abdullah avcı şuan sana ettiğim küfürleri bilemezsin.
[/quote

ne kacirdim kardes? o siniri filan biliyorumda genel anlamda ama benim görmedigim baska birseymi oldu macta?

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 12, 2011, 21:17:24
Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 12, 2011, 20:18:58
tribün nasıl kötüydü arkadaş ya.
;D

Sadece uğultu vardı cem  ;D

abi o zaman sorun trt'de. biz uğultu çıkarmadık ya :D dimi lan yiğit

NoPasaran

Alıntı yapılan: djinonu - Mayıs 12, 2011, 21:06:41
[/quote

ne kacirdim kardes? o siniri filan biliyorumda genel anlamda ama benim görmedigim baska birseymi oldu macta?

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150183369179116&oid=135484279822342&comments

"Havalimanında çok duyarlı Beşiktaş seyircileri bizi tebrik edip, çok keyifli bir gece olduğunu söyleyip bize başarılar dilediler. Havalimanında kendini bilmez bazı taraftarların maçta yaptıkları tezahüratları aynı şekilde fiili bir şekilda saldırıp laf tacizine devam ettiler. Böyle bir durum oluştu, bunlar üzücü olaylardı. Bunu çok konuşmanın, irdelemenin anlamı yok. Türk futbol kültürü ve ahlakından bahsederken bir şeylerin hiç gelişmediği bir ülkede bunların çok ciddi mücadelesini yapıyoruz. Ama basında çıkan Büyükşehirli oyuncular dayak yediler, darbe yediler değil, orada maç penaltılara kalmadı bunu da herkes bilsin!"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 12, 2011, 21:20:05
Alıntı yapılan: djinonu - Mayıs 12, 2011, 21:06:41
[/quote

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150183369179116&oid=135484279822342&comments

"Havalimanında çok duyarlı Beşiktaş seyircileri bizi tebrik edip, çok keyifli bir gece olduğunu söyleyip bize başarılar dilediler. Havalimanında kendini bilmez bazı taraftarların maçta yaptıkları tezahüratları aynı şekilde fiili bir şekilda saldırıp laf tacizine devam ettiler. Böyle bir durum oluştu, bunlar üzücü olaylardı. Bunu çok konuşmanın, irdelemenin anlamı yok. Türk futbol kültürü ve ahlakından bahsederken bir şeylerin hiç gelişmediği bir ülkede bunların çok ciddi mücadelesini yapıyoruz. Ama basında çıkan Büyükşehirli oyuncular dayak yediler, darbe yediler değil, orada maç penaltılara kalmadı bunu da herkes bilsin!"

eyvallah..
kansizlar bunlarda iste kötü ligimizin bir parcasi!

Brestgerfich

Stadyumdaki akustikte sorun vardı sanırım. Çünkü tribün gayet iyiydi. İnönü'nün 4te 1i kadar yoktu belki performans olarak ama neredeyse tamamının Anadolu'dan geldiğini düşünürsek çok iyiydi de diyebiliriz.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Cem Goren

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Mayıs 12, 2011, 23:26:27
Stadyumdaki akustikte sorun vardı sanırım. Çünkü tribün gayet iyiydi. İnönü'nün 4te 1i kadar yoktu belki performans olarak ama neredeyse tamamının Anadolu'dan geldiğini düşünürsek çok iyiydi de diyebiliriz.
aynen 2-1 olduğu zaman bi sustu tribün ama diğer zamanlarda ciddi anlamda iyiydi.

*stadın dışı da çok fena ya

eRe

valla tv de bende sadece ugultu duydum..karmakarısık ses gelıyordu.ve arasıra beledıyenın sesını duymakta can sıkıyordu
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi