Ana Menü

"Beşiktaş'ta kalmak istiyorum"

Başlatan CR7, Nisan 07, 2011, 23:26:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

"Beşiktaş'ta kalmak istiyorum"
7 Nisan 2011 17:26 | NTVSpor.net
Beşiktaş'ta çok mutlu olduğunun altını çizen Almeida, form tutmaya başladığını ifade etti. Schuster'in başına gelenler hakkında "Futbolun cilvesi" diyen Portekizli yıldız, teknik ekibe tamamen güvendiğini belirtti. Yıldız futbolcu hayalindeki kariyeri de paylaştı.

NTVSpor.net - Fatih Demireli - Almanya -

2010-2011 sezonunun devre arasında Werder Bremen'den büyük umutlarla Beşiktaş'a transfer edilen 26 yaşındaki 1.90'lık Hugo Almeida, NTVSpor.net Almanya Temsilcisi Fatih Demireli'ye konuştu.
Son olarak Beşiktaş'ın Gaziantepspor'u 3-0 yendiği maçta bir gol kaydeden yıldız futbolcu, Beşiktaş'ta çok mutlu olduğunun altını çizdi. En büyük hedeflerinin Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmak olduğunu ifade eden Almeida, her geçen gün ortama daha da çok alıştığını belirtti.

"SON MAÇLARDA GOL ATTIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM"
"Kayserispor ve Gaziantepspor maçlarında gol attığım için çok mutluyum. Bu goller özgüvenim için çok önemliydi, daha da önemlisi bu goller sayesinde galip geldik. Kupayı kazanmak istiyoruz, geldiğimden beri en önemli hedeflerimizden birtanesiydi ve Gaziantepspor karşısında aldığımız galibiyet ile hedefe biraz daha yaklaştık ama ikinci maçta dikkatli olmamız gerekiyor."

"HALA ALIŞMA SÜRECİNDEYİZ"
"Beklentiler çok üst düzeydeydi. Hem taraftarın bizden beklentisi büyüktü, hem de biz futbolcuların beklentileri yüksekti. Tabii ki ilk etapta güzel futbol göstermek istedik ama özellikle yeni oyuncuların katıldığı bir takımın zamana ihtiyacı var. Biz hala alışma sürecindeyiz."

"KÖTÜ GİDİŞİN SORUMLUSU SCHUSTER'DEN ÇOK FUTBOLUN CİLVESİ"
"İstediğimiz gibi gitmedi bazı şeyler. Kimseyi suçlamak istemiyorum, kötü gidişatın sorumlusu Schuster'den çok futbolun cilvesi. Maalesef bu tip durumlarda genelde fatura teknik direktöre kesiliyor. Transferlere rağmen istenilen sonuçlar alınmadı ve bir müddet sonra Schuster'in üzerindeki baskı da arttı. Bu tip durumlar futbolda hep yaşanacak maalesef."

"TEKNİK EKİBİN KARARLARINA TAMAMEN GÜVENİYORUM"
"Tabii ki Beşiktaş'ın kadrosunu güçlendirebilecek Portekizli oyuncular var ama bunların isimlerini vererek, gündeme getirmek doğru değil. Bu daha çok Beşiktaş'ın teknik kadrosunun işi ve onlara tamamiyle güveniyorum."

"UZUN SÜRE BEŞİKTAŞ'TA KALMAK İSTİYORUM"
"Transfer söylentileri yalan. Böyle bir şey kesinlikle yok. Uzun süre Beşiktaş'ın oyuncusu kalmak istiyorum. Doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum, hem iş hem özel hayatım anlamında. Burada bazı hedeflerden uzak olabiliriz ama ilerde çıkış yaşayacağımıza inanıyorum."

"MOURINHO İÇİN OYNAMAK RÜYALARIMI SÜSLÜYOR"
"Devre arasında Real Madrid benimle ilgileniyordu ama somut bir gelişme olmadı. Bu yüzden Real Madrid'i diğer kulüplerin teklifleri ile kıyaslayamadım. Çok fazla bekleyemedim ve Beşiktaş bana transfer verdi ve artık burdayım. Jose Mourinho için oynamak rüyalarımı süslüyor. Bana hep çok güvendi ve umuyorum ki, birgün bu olacak ama şimdi tüm konsantrasyonumu Beşiktaş'a adadım."
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Bir gün şöyle açıklama yapmadı Bobo

Alıntı Yap
"UZUN SÜRE BEŞİKTAŞ'TA KALMAK İSTİYORUM"
"Transfer söylentileri yalan. Böyle bir şey kesinlikle yok. Uzun süre Beşiktaş'ın oyuncusu kalmak istiyorum. Doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum, hem iş hem özel hayatım anlamında. Burada bazı hedeflerden uzak olabiliriz ama ilerde çıkış yaşayacağımıza inanıyorum."
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)