Ana Menü

Son Dakika ! Bernd Schuster istifa etti

Başlatan Ozan Doğan, Mart 15, 2011, 10:13:40

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Eğer yabancı alınacaksa Benitez tercih edilmemeli bence. Razvan Lucescu veya Felix Magath gelebilir. (Not: Mircea, sene sonu tdliği bırakacağını, Razvan'ın yanında sportif direktör olacağını açıklamıştı.)

keskinli

cok iyi bi haber,son zamanlarda hep kötü haberler aliyordum
ilac gibi geldi
kesinlikle yerli veya türkiyeyi iyi taniyan yabanci olmali
isimlere fazla bakmamak lazim,isimle bi sey alinamiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eyup1903

70 milyonun teknik direktör olduğu yerde schuster fazlaydı bence

keskinli

eyüp bana  schusterin olumlu bi seyini söyleyebilirmisin?niye insanlar bi sey yapmadan bu kadar sevilir niye bazi insanlar cok sey yapmasina ragmen sevilmez anlamiyorum
sportif acidan tartismaya bile gerek yok,tamamen basarisiz
bunu biraktim insani acidan bakiyorum ve koskoca bi sifir görüyorum
bu adam degilmiydi futbolcsuna küfreden?
bu adam degilmiydi taraftarina hakaret eden?
bu adam degilmiydi basriszliklari rakibe saygisizlik yaparak aciklayan?
...
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

Teknik taktik detaylardan pek anlamam ve bunları konuşmayıda pez haz etmem. Schuster içinde böyleydi bu diğer tüm hocalarda olduğu gibi. Ben ilk olarak "Beğenmeyen gelmesin" açıkmasından sonra artık "Schuster'in bu takımda yeri yok bu lafı kimse söylemeyez" diyenlerdendim. O zaman dilimine kadar bi falsosunu görmedim yada gözümden kaçtı benim ve çekimser kalmayı tercih ettim. Zaten son zamanlarda adamın kafasında Beşiktaş'ı bitirdiğini alenen görüyorduk. Hiç bir şey bilmesek bile son maçta yaptığı hareket artık hiçbirşeyi umursamadığını gösteriyordu bize.

Velasıl kelam giden gitmiştir demekten başka bir şey gelmiyor elimden -he gelsede yapmam o ayrı- önümüze bakmak lazım. Bi dünya antrenör ismi geçecek şimdi kulislerde. Bende bir kaç antrenör adı duydum zaman içersinde göreceğiz bakalım.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

başarısızdı ama ben kalmasını isterdim bence biraz daha kalmayı hak ediyodu, içim bir buruk şimdi.yeni gelecek kişi kesinlikle yabancı olmalıdı.van gaal gelse çok iyi olur aslında ama zor.magath çok iyi olur bencede.

carsi52

Rezil olduk olayın tek açıklaması bu başkada bi açıklaması yok.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

ALINTIDIR.

rezalet duyumlar var. four four twoda çalışan emre var ondan haber geldi bugün. sezon sonuna kadar tayfur kesin ama sonrası için rezalet duyum 1: Benitez gelecek sezon başından itibaren. yardımcısı gelebilirmiş macları izlemeye. rezalet duyum 2: bunu kimse kaldıramaz bence Terim ve Müfit kalan saz ekibiyle.. Bunlardan Terim ve Benitezin haberi var. Gelelim 3. lsme Hıddınk.. Bundan kendisi bi haber. Milli takımla birlikte calıstırma durumu dusunuluomus. Teldeen yazıorum detayları aksam yazarım

NE FATİH TERİMMİ ÖÖÖÖÖÖÖĞĞĞĞĞĞKKKKKKKKKK

NoPasaran

Yukardaki 3isimde bu hocadan cok daha kalitelidir..

Ayrica schuster futbolu biliyor biz bilmiyoruz

Futbolu bilen hocaya bak breh breh breh

Demekki bizi bu kadar kucuk dusurdunuz, schuster olmasa kume duserdik herhalde

Size su kadar diyeyim

Bir kor,bir sagir hoca olsaydi bu takim ilk 3 te olurdu,bu kadar net
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mart 15, 2011, 19:44:24
Yukardaki 3isimde bu hocadan cok daha kalitelidir..

Ayrica schuster futbolu biliyor biz bilmiyoruz

Futbolu bilen hocaya bak breh breh breh

Demekki bizi bu kadar kucuk dusurdunuz, schuster olmasa kume duserdik herhalde

Size su kadar diyeyim

Bir kor,bir sagir hoca olsaydi bu takim ilk 3 te olurdu,bu kadar net
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

abi ben o 3 hocanın hocalığını geçtim biraz daha amatörce bakıyorum olaya. adammı yok fatih terim geliyor. diğer ikisi Schuster kadar iyi olur fayda anlamında. gerçi şu ttakımı ben bile yönetsem Schuster'den daha iyi yönetirim bu takımı.

Cem Goren

bu arada forza'da abdullah avcı gelsin diyenler var. kardeşim harbi aranıyoruz biz ya. lan bu adamın ne işi var koca Beşiktaş'ta ya. yok abi bize müstehak.

BJK_Kübra

ben anlamıyorum artık nasıl bi mantıktır ya ne abdullah avcısı ne fatih terimi yaa
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

Lucescudan başka gelene sevinmem.
Lucescuda gelmiceğine göre kim gelirse gelsin oley iyi ki geldi demicem.
Bölünür senin için uykular!

RCA

bernard schuster atletico madrid ile anlaştı.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.