Ana Menü

İbrahim Tatlıses Başından Vuruldu!

Başlatan beckyZWICKY, Mart 14, 2011, 01:21:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: banı - Mart 20, 2011, 21:34:28
Reha Muhtar gördüm seni ;D
bunu ilerleyen günlerde görücez henüz bir haber yok iki cephedende

Adam kabul ettimi vurdugunu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

ilgili gözaltına alınan altı zanlıdan dördü sevk edildikleri Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde tutuklanarak cezaevine gönderildi. Saldırıyı azmettirdiği iddia edilen Abdullah Uçmak, Ersin Altun, Murat Alagöz ve Nazife Erdemir, "Suç örgütü kurmak" ve "İki kere adam öldürmeye tam teşebbüs" suçlamalarıyla tutuklandı. Uçmak, polis ve savcılık sorgusunda suçlamaları kabul etmedi. Olayda kullanılan araçta yapılan incelemelerde, saç telleri ve farklı DNA'lar bulundu. Polis, şimdi bu DNA'ları inceliyor. Abdullah Uçmak, poliste Tatlıses ile aralarında husumet bulunduğunu kabul etti.

Olayı televizyondan öğrendim

Abdullah Uçmak, polise beş saatte verdiği 25 sayfalık ifadede suçlamaları kabul etmedi. Saldırının gerçekleştirildiği saatte evinde olduğunu anlatan Uçmak, "Tatlıses ile bir husumetimin olduğu doğru. Ancak ben yapmadım ve yaptırmadım. Saldırıya ilişkin gözaltına alınan Yunus A. ile Ersin A'yı tanımıyorum. Ben olay günü 21.45 civarında evime geldim. Olayı da televizyondan öğrendim" dedi. Polis, Uçmak'a, suikast sırasında kullanılan otomobile ilişkin de sorular yöneltti. Polis, aracın Abdullah Uçmak adına kiralandığını söyleyince Uçmak, "Ben her zaman Kurtköy'deki şirketten araç kiralarım. O aracı da kiraladım. Aracı kimseye vermedim.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mart 20, 2011, 22:10:29
Alıntı yapılan: banı - Mart 20, 2011, 21:34:28
Reha Muhtar gördüm seni ;D
bunu ilerleyen günlerde görücez henüz bir haber yok iki cephedende

Adam kabul ettimi vurdugunu
İbrahim Tatlıses'te Derya Tuna'yı ve Asena'yı vurdurttuğunu kabul etmiyor ama adım kadar eminim bu işi başka kim yapıcak Derya Tuna'dan kim ne ister adam kabul etmesede İbrahim Tatlıses kendine geldiğinde karışır ortalık yine
FEDA

Cem Goren

Abdullah Uçmak içeri alınır sessiz sedasız öldürülür ve kimseninde haberi olmaz. ahanda yazdım buraya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Cem adamin poposu buyuk olmasa bunu yapmazdi ,cezaevi onun icin sorun olmaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mart 21, 2011, 14:11:13
Abdullah Uçmak içeri alınır sessiz sedasız öldürülür ve kimseninde haberi olmaz. ahanda yazdım buraya

öldürenler yine kendi adamlari olur, suc iboya kalir gibi. ölmek onun icin kurtulus, kac yil yatar hapiste simdi.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Balik tutmaya gider ihsan :))

Usakta olan arkadslar bilir oradaki mafyalari
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mart 21, 2011, 15:55:47
Balik tutmaya gider ihsan :))

Usakta olan arkadslar bilir oradaki mafyalari

topu ben devralıyorum sanırım o zaman :D
abı burada ben cok seye sahıt oldum ama hapıs falan hıkaye
hapse gıren adamın haftasonu dısarda karı kızla dolastıgına sahıt olmustum su hapıshane baskını oldugu zamanlarda ;)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Olayı Abdullah Uçmak'ın adamları üstlenir ve cezaevine girer..

Tatlıses ile Uçmakta kameralar karşısında barışır.
Bölünür senin için uykular!

Banucan

evet Kaan ardından da yıllar sonra birgün Abdullah Uçmak vurulur ya ölür ya kurtulur
bi kere barışmışlardı ekran önünde ikincisinide yaparlar sonrada arkalarından kuyularını kazarlar
FEDA

Cem Goren

kısaca bu iş burda bitmez diyerek ortak noktada buluşalım :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

alakasiz olacak ama biyiklar hitlerinkine dönmus.  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

Çok zayıflamış Allah acil şifalar versin

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Maestro

Beni İbrahim Tatlıses'in hekimlerine emanet edin,yazmış facede bi arkadaşım  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~