Ana Menü

CHeLSea&BeŞiKTaŞ SiSTeMi..

Başlatan die-4-u, Mart 05, 2007, 17:26:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

die-4-u

iki takımı da izleyince birbirlerine yakın oyun tarzları var..4-2-2-2 oynuyorlar...geri dörtlünün önünde iki önlibero serdar-koray=makelele-essien önlerinde ofansa yardım eden fakat kanatları kullanmayan oyuncular rico-delgado=lampard-ballack(tabi defansif bakımdan bizim oyuncularımız pek yararlı olamıyor) forvet hattında da çift santrafor kullanılıyor..tabi ki futbolcuları kalite bakımından eşleştirmedim sadece sistemdeki i yerleri..
    gelmek istediğim nokta şu..geçen sene chelsea'ya bakarsanız 4-5-1 sistemini oynuyorlar iki kanadı da robben v joe cole ile domine  ediyorlardı..mourinho gibi kurt bi hoca bu taktikten vazgeçip bizim de oynadığımız 4-2-2-2'ye geçince dünyada yeni bi akım başlayabileceğini tahmin ediyorum..tigana da yaptığı açıklamalarda bu taktiği dünyada biçok takımın oynamaya başlayacağını söylemişti..siz ne dersiniz??

WaGNeR LoWe

böle bi akımın yayılacagını pek fazla zannetmiyorum acıkcası.her takım oynayamaz bu taktikle

NoPasaran

Ben chelseanın bu seneki sistemini çok beğenmiyorum açıkcası..

Ballacak boş bir tranfsermiş..

Chelseanın geçen seneki sistemi çok daha kaliteli bir sistemdi bence ancak tabi o sistem sadece o oyuncularla oynanır ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Asya Kartalları

bende geçen seneki sistemden yanayım. adamların kalesi golü bırak pozisyon bile görmüyordu çok maçta. ama şuda varki 4-5-1 sistemini her takım chelsea gibi kullanamaz. Çok kaliteli hücum adamlarına sahip olmak lazım

xxdoggyxx

ama bu sene cok önemli oyuncular var bir cogunu oynatmak istemeside normal mesela hem sheva hem drogba hangisini kenara koysun zor bi karar oda ikisini oynatmayi tercih ediyo ama seneye tam oturur sistemleri bence
18.03.2007

sedokajmeran

4-5-1 sisteminde forza valencia
carew tek forvetti cok basarılı olmuslardı
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)