Ana Menü

Hayırlı Uğurlu Olsun...

Başlatan unicorn, Mart 05, 2007, 06:03:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Tek amacın Beşiktaş olduğunu söylemelerine karşın yeni bir grup kuran Ladies of Beşiktaş'a (sadece yeni bir grup kurdukları için) sıcak bakmadığımı söylemiştim. Bunun sebebi olarak da bu arkadaşları örnek alıp yepyeni gruplar kuracak olan bayan-erkek oluşumlar olacağını söylememe rağmen kimse böyle birşey olacağını düşünmedi.

Galatasaray maçında numaralının yeni açık tarafındaki pankartı herkes gördü sanırım:
"Ladies of Bakırköy"...
Hayırlı uğurlu olsun...

Sırada ne var? Boy of Beşiktaş mı yoksa Beşiktaş's girl mi?

Amaç Beşiktaş'sa yeni bir grup kurmaya,pankartlar asmaya gerek yok; alırsın bileti,kombineni her neyse gidersin maçını izlersin, takımını desteklersin, maç biter evine dönersin. Olay budur!!!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

noumAmokachi

Harbiden de kanka çok doğru sölüyorsun sana canı gönülden katılıyorum.Benim de en uyuz olduğum şeydir.Bir takımda birden fazla grubun olması yıllar boyu bizde böle bir şey ALLAH'a şükür olmadı.Zaten bizide diğer takımlardan ayıran özellikte buydu.Ancak son yıllarda ASYA KARTALLARI furyasıyla bir çok grup adı altında gruplar doğmaya başladı.SUADİYE BEYKOZLULAR onun gibi niceleri doğmaya başladı tribün içerisinde o yüzden kanka seninde dediğin gibi hiç gereği yok insanların kendilerini ön planda tutmaya.Çünkü burda mühim olan ürünü ön planda tutmak değil BEŞİKTAŞ'ı ön planda tutmak ;) .Sonuç olarak şu da unutulmasınki.Hepimizin çArşı olduğu tartışılır belki.Kimi sever kimi sevmez çArşı'yı buna saygı duymak lazım ancak.Bölücülüğe sebebiyet vermemek için başından da sölediğim gibi tek grup altında olmalıyız bana göre.Bu sebeplede arkadaşlar siz sevsenizde sevmesenizde HEPİMİZ çArşı'YIZ.Çünkü bizim tek resmi taraftar grubumuzun adı o eğer biz de bir taraftar grubu olmasaydı bir arayış içerisinde olsaydık.Ladies of BAKIRKÖY gibi taraftarlara sempatikçe yaklaşılırdı gerçi sempatiğiz onlara karşı bir kötü niyetimiz yok ancak olmalarından da rahatda değiliz açıkçası.Çünkü HEPİMİZ BEŞİKAŞLIYIZ 25 Yıllık çArşı'NIN ELEMANLARIYIZ.Gerek yok başka gruplara.
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

mdc

60 tane bilet bulup
Maç sırasında turnikeden geçemeyip.
Olduğu yerde zırlayan arkadaşlar'ın hikayesinin sezon sonrasında biteceğini diğer bir yazdım da yazmıştım.
Hatta tepkide gördüm
Canınız sağolsun
Fakat hikayeleri sezon sonunu beklemedi
Gs maçında bitti.
60 bilet bulma ve girememe olayını sanırım leydi taraftarı olan arkadaşlar inkar edemez.
İNkar ederlerse diyecek tek lafım var ;
"Gİdin ne yin ne olduğunu öğrenin "   ;)

Kalın sağlıcakla
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Anarchy*

haklısın rıza vallahıı katılıorum sanaa