Ana Menü

Iverson Şoku...

Başlatan Cem Goren, Ocak 30, 2011, 02:10:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Allen Iverson zorunlu sebeplerden dolayı Beşiktaş'tan ayrıldığını ve detaylı açıklamayı daha sonra yapacağını belirtmiş.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

KeePSaKe

Since 1903

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Eğer doğruysa rezil olduk.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ocak 30, 2011, 12:05:54
Eğer doğruysa rezil olduk.
Eğer sporu bırakacaksa sakatlıkları yüzünden rezil olmayız da takımdaki diğer oyuncular, takımın misyonu ırt zırt benım kariyerime uygun değildi gibi bir açıklama yaparsa o zaman rezil oluruz işte.

NoPasaran

Giderse gitsin artis ya
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Iverson kurtarmayacak ya bizi, gelsin  El Amin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Beşiktaş Cola Turka'nın yıldızı Allen Iverson'ın sağlık durumu belirsizliğini koruyor. Sağ bacağındaki ağrılardan şikayet eden Iverson'ın kemiğinde bir leke tespit edilmiş ve 35 yaşındaki basketbolcu ameliyat için ABD'nin yolunu tutmuştu.

Iverson'ın henüz bir operasyon geçirmediğini açıklayan menajer Gary Moore, biopsi öncesinde farklı uzmanların da görüşünü almak istedi. Önce Atlanta, sonra da Philadelphia'da farklı uzmanlara muayene olan yıldız basketbolcu, son olarak Alabama eyaletinde bir uzmanın görüşünü alacak.

Iverson, Beşiktaş'tan ayrılacağı yönündeki iddiaları da menajeri Gary Moore aracılığıyla net bir dille yalanladı. "Şu anda aklımda iki şey var. Birincisi Beşiktaş formasıyla bu sezonu tamamlamak, ikincisi de gelecek sezon yeniden NBA'e dönmek" diyen yıldız basketbolcu, bu yüzden sağlığıyla ilgili hassas bir konuda en doğru kararı vermek istediğini vurguladı.

Öte yandan Beşiktaş yönetimi, ameliyat olması durumunda en az iki ay takımdan uzak kalacak Allen Iverson'ın yerine oyun kurucu arayışlarını sürdürüyor. Son olarak Toronto Raptors forması giyen Sundiata Gaines'in Avrupa'ya gelmek istememesi üzerine siyah-beyazlılarda öne çıkan isim Oliver Lafayette. Bu sezon Partizan ile THY Euroleague'de mücadele eden 26 yaşındaki Lafayette ile anlaşma noktasına gelen Beşiktaş, Amerikalı yıldızdan olumsuz bir yanıt gelmesi halinde Hırvat oyun kurucu Rok Stipçeviç ile anlaşacak.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Hiç bi faydasını görmedik öylecede giderse rezillik ama doğru vala El Amin gelse bundan faydalı olurdu!!
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Brestgerfich

Neden şimdi Iverson kötü oldu anlamadım ki ???
       Barcelona'dan Messi'yi getir Mersin İdman Yurduna. Hoca aynı, kadrodaki diğer 10 kişi aynı. Sonra ŞL şampiyonluğu bekle. Oldu canım ;)

Şayet anlamayıp kendince farklı sonuçlar çıkaracaklar olursa diye özet geçeyim : Bi Iverson ile olacak iş değil.

BJK_Kübra

Bi Iverson'la olmaz ama Iverson'da pek bişeyde gösteremedi. Yoksa ben Iverson'ı çok severdim halada seviyorum o ayrı..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Brestgerfich

İyi bir oyuncu kurucu performansı gösterse de beğenilmezdi Iverson. El Amin performansı kesmezdi yani bizi. O adamdan şov bekledik.  Stand up tarzı bir gösteri olmuyor ama basketbol takım oyunu oldugu için.