Ana Menü

[STSL] İbb:2-BEŞİKTAŞ:1 [30 Ocak Pazar] [15:00]

Başlatan Cem Goren, Ocak 26, 2011, 21:51:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

husoeagle

belki bilerek yapmıyor ama futbolda bu hareketler kırmızı kart gerektiriyor
karar doğru

carsi52

Hakem maçın anasını ağlattı kim ne derse desin..
Sadece kırmızı kart olayı değil bize karşı hiç bir zaman faul vermedi Almeida kafa topuna çıktığında kaç kere faul yapıldı vermedi vermedi..
Kırmızı kartta kırmızı değildi!

10 Tane korner kullandık girmedi adamlar ilk kornerinde saçmasapan bi gol attı.

Herşeyi geçtim 10 kişi kalmışız Belediye takır takır geliyor Guti dökülüyor her aldığı topu kaybediyor ortasaha bomboş Schuster hala oyuncu değiştirmiyor..
Bölünür senin için uykular!

djinonu

bu maci gecin artik. anlamistir kör degil ya... napalim

CR7

İbrahim Üzülmez alkışlanıyor ekrem ıslıklanıyor. ulan ikisi de aynı şeyin laciverti.
Bu takımda ismail bu kadar hafta iyi oynarken kesilmesini anlayamadım.
2.yarı 10 kişi olmamıza rağmen çok iyi oynadık. ilk yarıdakinden daha iyi hatta bence.
malesef olmayınca olmuyor.
kırmızıya diyecek söz yok zaten.
fırat da mümkünse bizim kritik maçlarımıza verilmesin. edit herif.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

İkinci yarı nasıl iyi oynadık ya ?

Pozisyonumuz yok adam gibi İ.B.B kaçırdıklarını atsa 4-0 felan oluyordu herhalde maç..
Yanımda ki arkadaşada dedim ya duran toptan gol atarız yada Quaresma felan vurur uzaktan gol olur diye.

10 kişi kalana kadar gerçekten iyiydik ama.
Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

Fernandez'in yerine Ernst değişikliği daha iyi olabilirdi. Hem mücadeleci hem de Guti'nin yokluğunda ön plana çıkabilirdi. Aslında daha önemli çok şey var ama neyse...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

mactan sonra hocamiz konusmus
rakibi suclamis yine
bu mantigi anlayamiyorum ben
sen takimina bak ne yapacaksin rakibin taktigini?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

şu fotoğrafın çekildiği tarafta da karşı alt taraftaki insan kadar insan vardı.

RCA

kimse kusura bakmasın ama kırmızı da normal bır kırmızıydı kesin bir kırmızıydı..  aurelio bilek kırıyodu resmen yahu
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Alıntı yapılan: keskinli - Ocak 30, 2011, 20:36:28
mactan sonra hocamiz konusmus
rakibi suclamis yine
bu mantigi anlayamiyorum ben
sen takimina bak ne yapacaksin rakibin taktigini?

Rakibimiz bizim açıklarımızdan faydalanarak gol bulmaya çalıştı.

''Rakibimiz, açıklarımızdan faydalandı''
''Açık futbol oynamayı tercih ettik. Rakibimiz, açıklarımızdan faydalanarak gol bulmaya çalıştı. Özellikle karşılaşmanın ilk 20-25 dakikası iyi oynadık ve rakibimize posizyon vermedik. Rakibimiz kendi hatamızdan golü buldu. Mehmet Aurello atılınca da oyun dengemiz bozuldu.''
''Türkçe bilmiyorum''
''Tribüne gönderilme konusuna gelince ben Türkçe konuşmayı bilmiyorum. Karşılaşmanın 4. hakemi sanırım yanıldı çünkü küfür ettiğim gerekçesiyle beni sahadan ihrac etti. Yardımcı hakeme itirazım doğru çünkü çok fazla sayıda ofsayt kaçırdı bunlara itiraz ettim ancak asla küfür etmedim zaten Türkçe hiç kelime bilmiyorum.'

bu açıklamanın neresinde rakibi suçlama var?
yanlış mı bence doğru.

Cem Goren

ya arkadaş ne denirki şu adamlara şansımız tutmuyor. kasımpaşadan bile sene içinde 6puan alamayan ibb bizden 6puan alıyor lan kudurmamak için bir tane neden yok ya. Adamlar her sene aynı şeyi yapıyor uyutuyor uyutuyor haşırt diye golü atıyor akabinde çıkartmaya çalış.

1)Birisinin Schuster'e bu takımın ilk 11'ini kurarken önce Fabian Ernst'i yazıp akabinde onun etragına 10kişi yazmasını söylemeli.
2)Birisi Almeida'ya futbolda ofsayt diye bir kural olduğunu ve rakibin arkasında durmaması gerekitğini söylemeli zira sonra bana niye top atmıyolar diye ağlamasın oda.
3)Ekrem Dağ'ı gördükçe Rıdvan'a acıyorum bu takımda nasıl oynayamaz diye.
4)Hocam arada rotasyon falan yap yoksa Guti sahada can vericek adamın dili dışarda resmen.
vs.vs.vs.vs

olan oldu artık yapcak bişey yok oraya stad yapanlarıda bir güzel andım stadla ilgili yazı gelicek ykın zamanda. Sağlık Olsun.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

ulan bari stad yaptın etrafını kapat bi şekilde tam olmasa da.. allahn dagında topu saga atıosun sola gidiyor var mı dunya da böle bişey ya
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Alıntı yapılan: Resulbjk - Ocak 30, 2011, 21:57:33
ulan bari stad yaptın etrafını kapat bi şekilde tam olmasa da.. allahn dagında topu saga atıosun sola gidiyor var mı dunya da böle bişey ya

guti'nin pası kaç kez bence ondan geçmedi gitmedi.
gitmeyince bu sefer hızlı atmaya çalıştı onda da ayarlayamadı çok hızlı gitti.

keskinli

benim demem sudur daha dogrusu tersime giden sey budur
her yenilgiyi rakibin oyununu elestirmekle ve yorumlamakla aciklamaya calisiyor hoca
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

bundan sonra inönüdeki hiçbir maçı kaybetmemk üstüne üstelik dışarıdaki maçları hasarsız kapatmamız gerek.. hele ki gs ye ts ye fb ye bizim evde ağlatmamız gerek..

inanıyorum birşeyler yapacağız.. şimdi imkansız gibi geliyor ki şampiyonluk bence imkansız.. ama 2. lik bizim olacak hem de son maçta belli olacak.. hesap kitap bize uymuyor arkadas.. ne hesapladıysak çıkmıyor..

nobre den vazgec artık. gutiyi dinlendir.. yemin edeirm bugun guti bişekilde sarı kart alsında ileride de aldıgında sarı kart cezalısı olur dinlenir dedim..

ernst gibi panzer var. ismail gibi kızıötesi hızında eleman var. schuster kusura bakma hacı %51 sen suçlusun

That's me.