Ana Menü

F.Tekke Ankaragücü'nde

Başlatan Ersin Develi, Ocak 15, 2011, 21:22:32

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Ankaragücü resmi sitesi, Fatih Tekke transferini duyurdu.
Sitede haber bu şekilde açıklandı;
Basın Sözcümüz Kavlak, yaptığı açıklamada, milli futbolcu Fatih Tekke  ile yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandığını belirterek, "Fatih Tekke  ile yaptığımız görüşmeler sonucunda 1,5 yıllık bir anlaşmaya vardık.  Artık milli futbolcumuz 100. yılımızda Ankaragücü formasıyla ter  dökecek" dedi.
Basın Sözcümüz Kavlak, önümüzdeki günlerde Fatih Tekke'nin imza töreninin gerçekleştirileceğini belirtti.
-ANKARAGÜCÜ RESMİ SİTESİ-

KeePSaKe

Trabzonspor neden almadı bu adamı Umut tan daha faydalı olurdu takıma...
Since 1903

Brestgerfich

Trabzon neden almadıdan çok biz nasıl kullanamadık :) :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Ersin Develi

Beşiktaş'tan devre arasında gitmesine kesin gözü ile bakılan Yusuf Şimşek, transferi hakkında HABER1903'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şimşek yaptığı açıklamada;

- ANKARAGÜCÜ İLE ANLAŞACAĞIM -

"3 gün önce Ümit hocam ile de görüştüm. Net bir yanıt çıkmadı. Ankaragücü ile görüşmelerim devam ediyor.  Ankaragücü ile büyük ölçüde anlaşacağım. Bende artık futbolu özledim."

- TRANSFERLERİ BEĞENDİM -

Beşiktaş büyük takım. Büyük takımlar iyi futbolcu almak zorunda. Transferleri Manisaspor karşılaşmasında izledim. Oldukça başarılı buldum. Çokta beğendim. Beşiktaş'ın ikinci yarı çok can yakacağını düşünüyorum.

- KIRGINLIĞIM YOK -

Schuster ile aramda büyük bir problem olmadı. Hoca bize yaklaşmadı, biz ona yaklaşmadık. Arkasından konuşmanında bir anlamı yok. Yönetimede bir kırgınlığım yok. Gönül Beşiktaş'ta oynamak isterdi, kalmak isterdi. Yinede herşey için Beşiktaş kulübüne ve taraftarına teşekkür ediyorum.

- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

trabzona gitmemesi daha iyi oldu açımızdan.. Ts zorlu bir rakip ve şuan önümüzde.. Güçlerine güç katmaya gerek yok.

Hayırlı olsun Tekke için, karıgücü içinse hayırsız olsun.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

yazik oldu
cok iyi bi forveti oynatmadan kaybettik
hayirli olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Çok kızıyorum işte aldığın futbolcuyu oynatmadan gönderiyorsun
madem oynatmayacaksın alma
madem göndericeksin alma!
yerinde transfer yapalım aşalım artık !

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

madem artıstlık yapacaksın hocana GELME!...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Grocbenn

F.Tekke zor adam..Takımda uyumu bozabilecek bir oyuncu..Trabzon o sebeple istememiş olabilir.

NoPasaran

Ts için canlı bomba olurdu zaten
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Gereksiz bi transfer olmuştu zaten, çok fazla şeyler beklememiz yanlıştı! Geldi üstelik hiç oynayamadan gitti hiç değerlendiremedik bile. Neyse onun içinde Beşiktaş'ımız içinde hayırlı olsun..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

[KralKartal]

Schuster istemedi ki, sakat sakat aldik iyilestirdik adami....

Yani baskanin bos isleriydi ama Schusterde iyi yapti, istemedigim futbolcuyu alirsan oynatmam gibi tavirdi bence.
Baskanda artik istedigi futbolculari aldi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ozan Doğan

ve bu konuda fatihin dedikleri unutulmamalı. bütün baskılara rağmen kendi bildiğini okudu gördüğüm yerde teşekkür edeceğimmi ne demişti galiba ;)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net