Ana Menü

sene sonunda runye gitmeli mi nie gitmeli?

Başlatan yuNuS1903, Kasım 23, 2006, 15:39:53

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

hatalı goller yiyor topu düzgün dikemiyorr

unicorn

Gitmeli mi gitmemeli mi  diye sorsan daha iyi olur sen zaten cewabı soruda wermişsi sanki herkes gitmesini istiyorda sebebini soylesin gibilerinden
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

çArþý_ulan

biraz öle olmuş ;D

sezon sonu değilde arada gitsin...o büyük bi kaleci biz kaldıramıyoruz...yılın kalecisi olmuş belçikada yahu ;D ;D

yuNuS1903

tamam gitmesini istiyorsanız nie gitmelimi diye sordum

@LAYINA GİDER

black-eagle

sezon sonunda karar versek buna su an bi şey solemek için erken yawas yawas toparlıo kendini bi %100 gorelim adamı snr yorum yaparız die dusunuyorum
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

burak_bjk

Alıntı yapılan: çArşı_ulan - Kasım 23, 2006, 18:28:23
biraz öle olmuş ;D

sezon sonu değilde arada gitsin...o büyük bi kaleci biz kaldıramıyoruz...yılın kalecisi olmuş belçikada yahu ;D ;D

:D:D:D
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

tek_iso

slmS yeni link hayırlı olsun...

Runje Beşiktaş'a yarardan çok zarar sağladı AMA daha iyisi bulunana kadar kalsın...

BaTuHN

ben gitmesin derim çünkü yediği gollerin çoğunda defans karşı karşıya bıraktı runje yi tabi kendi hatasıyla yediği gollerde vardı ama herşeye rağmen bence kalmalı

eren06

carsi52

Bölünür senin için uykular!

hade53

2 maç iyi oynadı die kalmasın bence yollanıp acilen kimse almadan martinezi almamız lazım

BerkAy1903

bursa maçını izledikten sonra gitmemeli
19o3

firat355

abi bu adam beni sürekli kararsız bırakıyo bi bakıyosun yapılmayacak hatalar yapıyo bi bakıyosun %100lük golü çıkarıyo...
Birgün herkes Beşiktaş'lı olmasın;
Bırakın o ayrıcalık yalnız bizde kalsın...