Ana Menü

[Ziraat Türkiye Kupası] Manisaspor:2 - Beşiktaş:3 [12.01.11 - 20:00]

Başlatan CR7, Ocak 08, 2011, 15:11:55

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Henüz tam bi düşüncem oluşmadı yenilerle ilgiliki bi maçla yargılamakta doğru olmaz zaten. Manisada kötü takım değil bence kalecileri felanda iyi baya.. Ama daha iyi olabilirdik dün diye düşünüyorum. Bobo'ya bende üzüldüm bi mahsun görünüyodu sanki:( ama kötü oynamadı bence. Nobre ve Sivok iyiydi dün eskiye göre, yeni transferler onların oynamalarına faydalı oldu sanki, kendilerini daha iyi götermek için diye düşünüyorum. Hilbert'in hiç bi faydasını görmedim ki ben onu zaten beğenmiyodum.. Simao ve Almeida kötü değildi ama daha iyi olucaklar diye düşünüyorum ilk maçlarıydı sonuçta takımla.. Ayrıca Ernst'i almamasına bende sinir oldum..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

CR7

hilbert'in hiçbir faydasını görmediysen 3. golü görmemişsin demektir.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: L_James_6 - Ocak 13, 2011, 12:23:32

Ben o cümleyi genel olarak söyledim. Ben beğenmiyorum Hilbert'in oyununu tamam bazen faydalı olabiliyo ama hiç faydasının olmadığı zamanlar daha çok..

www.bbskd.org

[KralKartal]

Hilbert  görev futbolcusu zaten kendisi, ileride cikiyor defanstada yardim ediyor,
ki mutlak gol pozisyonlarinda saglam defans yapip maci kurtaran adamlardan biridir Hilbert.

Dersen daha iyisi alinir, dogrudur, haklisin, ama bazende savasan elemanlarda lazim oluyor takimlara,
buda Hilbert ve Ernst gibi tipler.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

takımda umut gördüm ben. umarım daha iyi anlaşırlar birbirleriyle. o zaman daha iyi oynarlar. şu an bi bocalama dönemi olması normal.
defansta da sıkıntı var. gol atıyoruz ama yiyoruz. fark etmez, iyi oynayalım da yenilelim, üzülmem
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Ocak 13, 2011, 15:39:35
Alıntı yapılan: L_James_6 - Ocak 13, 2011, 12:23:32

Ben o cümleyi genel olarak söyledim. Ben beğenmiyorum Hilbert'in oyununu tamam bazen faydalı olabiliyo ama hiç faydasının olmadığı zamanlar daha çok..

90 dakika git gel yapan bir adam Hilbert her bindirdiğinde mükemmel işler yapmasını bekleyemezsin.
Hilbert gibi dinamik bir oyuncu zor bulunur cinsten Ekrem Hilbert gibi ne dinamik'te değil teknikte değil.
Yabancı kontejanı bayağı zorluyacak bizi Hilbert oynamazsa sağ kanadımızda aksaklıklar olabilir.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ocak 13, 2011, 16:45:56

90 dakika git gel yapan bir adam Hilbert her bindirdiğinde mükemmel işler yapmasını bekleyemezsin.
Hilbert gibi dinamik bir oyuncu zor bulunur cinsten şuanki form düzeyine göre Quaresmayı keserim Hilbert'i kesmem.
[/quote]

Nasıl ya :-\

Özellikle dünkü maç için nasıl yani..

Bir tane orta açamadı, her gelen yanından tren gibi geçti ve şu anki performansı ile q7 yi kesmek..

Q7 ye 20 milyon euro verilip satılmsın diyen taraftarın Hilberte kaç tl fiyat biçtiğini merak ediyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 13, 2011, 16:52:00

Nasıl ya :-\

Özellikle dünkü maç için nasıl yani..

Bir tane orta açamadı, her gelen yanından tren gibi geçti ve şu anki performansı ile q7 yi kesmek..

Q7 ye 20 milyon euro verilip satılmsın diyen taraftarın Hilberte kaç tl fiyat biçtiğini merak ediyorum

Aynen yani..
Herkeste Hilbert sevgisimi başlamış anlamadım yani :S Ayrıca ben Ernst'le kıyaslamam bile o bence bambaşka bianda maçı döndürebiliyo. Zaten başta kazandı o benim sevgimi şampiyonluk yılımızda kesinlikle çok faydalıydı sonrada arada iyi olmasada herzaman bi faydası dokundu.. Hilbert öyle değilki arada bi faydası olursa oluyo..

www.bbskd.org

carsi52

Sağ bek,Sol bek ve 1 stoper sıkıntısı çok çekicez.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Since 1903

carsi52

Bence kötüydü işe yarar sadece penaltı pozisyonu var.
Bölünür senin için uykular!

Ozan Doğan

maçı izlemedim golleri gördüm birde ilk yarı son 15 dk filan izledim. kim iyi kim kötüydü birşey diyemem ama hilbert konusunda kötü demek haksızlık olur onun için. hilbert maç boyunca gidip geliyor. iyi ortalarda yapıyor bir top kontrolü bile yapamıyor yeri gelince. he ilk geldiği zamanlarda çok kötüydü hilbert ama sonradan toparladı kendisini ve pozitif oynamaya başladı. şu anda ki en iyi sağ bekimizdir kendisi bana göre. sağ bek diyorum sağ kanat demiyorum quaresma değil yani. ve bir maçta o çizgiyi kaç kere gidip geldiğini kontrol edin isterseniz...

KeePSaKe

Benim 6.sayfaya eklediğim Guti resmini facebookta birisi mi paylaştı bir kaç kişinin profilinde görüyorumda ne çabuk yayılmış :D
Since 1903

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ocak 16, 2011, 14:48:56
Benim 6.sayfaya eklediğim Guti resmini facebookta birisi mi paylaştı bir kaç kişinin profilinde görüyorumda ne çabuk yayılmış :D

profil resmimdi bir ara :D

KeePSaKe

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Ocak 16, 2011, 17:47:11
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ocak 16, 2011, 14:48:56

profil resmimdi bir ara :D

Facebook ta dimi ? Demekki arkadaşların facede paylaşmışsa resmi ordan yayılmış olabilir :)

Ben bu resmi print screen yaptımda öyle koydum foruma çünkü  :D Benziyor dicem ama her şey aynı yani Guti nin yanında beliren vestel yazısı bile var :)
Since 1903