Ana Menü

N'aber Lan Jack!!

Başlatan gürol, Ocak 05, 2011, 17:15:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

Batuhan KARADENİZ, senin futbol "deniz"in gerçekten de kara hem de "kapkara"
16 yaşında girdin Beşiktaş A takımına,senden çok şeyler bekliyorduk Türkiye'nin yeni Hakan ŞÜKÜR'ü diye yazdık çizdik köşe yazılarımızda ve internet ortamlarında.Beşiktaş paf takımında 89 maçta 226 gol atarak geldin A takıma.

Ama sonra ne mi yaptın? Kamplardan geceleri kaçarak gece klüplerine gittin, Kadıköyde oynanan Fenerbahçe derbisinde son dakikalarda Higuain'e pas vermedin puan kaybının tek sorumlusu oldun.Maçtan sonra sordular neden pas vermedin diye sen de "kral olacaksın, Kral yapmayacaksın" dedin, 17 yaş altı Avrupa futbol şampiyonasında yarı finalde maç penaltılara kalınca topun başına geçtiğinde kaleciyle aklınca! Makara yapmak için atacağın köşeyi gösterdin, Gösterdiğin köşeye vurdun atışı kaçırdın yarı finalde elenmemize sebep oldun.

"Sokak jargonuyla" "kız kaldırmanın" da bir adabı vardır, Sen kampta senin açığını arayıp yazmak için uğraşan gazeteciler aracılığıyla gözüne kestirdiğin kız'a telefonunu Messenger  adresini gönderiyorsun "foolish Kazanova"

Eskişehir'de spor arabanla hız yapmayı sevdiğini söylüyorsun kırmızı ışıkta geçmeyi sevdiğini söylüyorsun ve ekliyorsun "ceza yazsın polisler parasıyla değil mi öderim"sen o cezayı ödersin de kamuoyunun kestiği ahlak cezasını neyle ödeyeceksin? Orda senin paran geçmez bay küstah!!

Gelelim son vukuatına.Guti denen adam ispanya milli takım formasıyla 1 kez 19 yaş altı Avrupa şampiyonluğu, 1 kez 21 yaş altı Avrupa şampiyonluğu, 5 kez ispanya şampiyonluğu, 4 kez ispanya süper kupası, 3 kez şampiyonlar ligi şampiyonluğu, 1 kez Avrupa süper kupası, 2 kez de kıtalararası kupa şampiyonluğu yaşayan Real Madrid ve İspanya milli takımı'nın kaptanı.Dünyanın heryerinde Gutiye saygı gösterilirken sen maça çıkış tünelinin önünde yan yana geldiğin guti'ye elinle temas uygulayarak "Naber Lan Guti" diyorsun.Sonra da çok büyük bir iş yapmış gibi sırıtıyorsun.Takım arkadaşın Sezer ÖZTÜRK bile uyarıyor seni nasıl konuşuyorsun sen adamla diye, Ama sen öyle bir pişkin ve terbiyesizsin ki aldırış etmiyorsun..

Two And A Half Men diye bir dizi var Amerika da. Orda küçük bir çocuk var Jack. Aklı yarım, iri yarı bir çocuk. Ben de seni Jack' e benzetiyorum karakter olarak, cüsse olarak ve tip olarak çok benziyorsun. Batuhan.bundan böyle sana Jack diye hitap edeceğim..

Sen Beşiktaş altyapısından yetişmiş en karaktersiz, terbiyesiz, şımarık adamsın.
Necip'te altyapıdan yetişti. Beşiktaş altyapısı'nın yüz karasısın sen.
Bunu sana köreltilmiş kalemimle yazıyorum..

Naber Lan Jack!!!

Yazan : Gürol BEŞİNCİOĞLU

Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

[KralKartal]

Batuhan icin Umutlarimiz Karadenizde kayboldu.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

mdc

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ocak 06, 2011, 01:13:56
Batuhan icin Umutlarimiz Karadenizde kayboldu.

Trabzon deplasmanında oynadımı ki ;D
HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

;D

Şu dizideki çocuğu merak ettim  ;D

Batuhanı hiç sevmedim ben zaten konu ile ilgili olarakta
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

mdc

Saça başa tipe bak ya :D

hey allahım :D
HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

:ahaha

Aynısı vallahi :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

ayy iğrenç tipe bak ;D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Simurg

two and a half men deki çocuk o :D
bence benzemiyolar abartmayın :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Eline sağlık Gürol Abi :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

gürol