Ana Menü

Samet Bülbül 1,5 sezonluğuna Buca'da

Başlatan CR7, Aralık 20, 2010, 18:26:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş, genç futbolcusu Samet Bülbül'ü Bucaspor'a 1,5 sezon için kiraladı.

Beşiktaş'ın genç yıldız adayı ve A2 Takımı kaptanı Samet Bülbül Bucaspor'a kiralandı. İzmir ekibinin teknik direktörü Samet Aybaba'nın isteği üzerine yapılan teklifi değerlendiren Beşiktaş, genç orta alan oyuncusunu kiralık olarak vermeyi kabul etti.

Yapılan anlaşmaya göre Samet 1,5 sezon sarı mavili ekipte kiralık olarak forma giyecek. Bucaspor bu sürenin sonunda Samet'in bonservisini almak isterse iki kulüp bir kez daha masaya oturacak.

Transferi www.kartalbakisi.com'a doğrulayan Samet yeteneklerini sergilemek istediğini söyleyerek, "Transferim konusunda iki kulüp anlaştı. Bucaspor ile alacağım ücret konusunu görüşeceğiz ve sözleşme imzalayacağız. Beşiktaş altyapısında kendimi gösterdiğimi ve yapabileceklerimi ortaya koyduğumu düşünüyorum. A takıma çıkmayı çok isterdim ancak kadromuz çok kaliteli yıldızlardan oluşuyor. Bu da işimi zorlaştııyor. Bu yüzden başka bir takımda tecrübe kazanmak ve pişmek istiyorum. Zaten kiralık olarak gidiyorum ve Beşiktaş formasını giymek için geri döneceğim. Samet Aybaba beni uzun süredir istiyordu. Bana beklediğim şansı verdi ve ben bu şansı çok iyi değerlendirmeye çalışacağım' ifadelerini kullandı.

www.kartalbakisi.com özel haberidir.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

tanımıyorum. Inşallah güçlü kuvvetli bir adamsındir
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

ufak tefek bir adam.
10 numara pozisyonunda.
gayet iyi paslar atıyordu ben izlediğimde.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

Samet hocayla Bucayla pissin geri gelsin. iyi olmus valla. A2 A2 nereye kadar..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....