Ana Menü

Schuster Antep Maçı Sonrası "İyi Yoldayız"

Başlatan NoPasaran, Aralık 19, 2010, 22:27:54

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, galibiyeti hakeden bir oyun sergilemelerine rağmen karşılaşmadan 1 puanla ayrıldıklarını kaydetti. Schuster, Beşiktaş'ın maç boyunca rakibi domine ettiğini söyledi. Karşılaşmanın özellikle ikinci yarısında maçı isteyen ve arzulayan bir Beşiktaş olduğunu vurgulayan Schuster, ''Performansımızın karşılığı galibiyetti. Galibiyeti haketmiştik. İkinci yarıda bulduğumuz pozisyonlarla ne kadar güçlü bir ekip olduğumuzu gösterdik. Önümüzde koca bir ikinci yarı var. Yeni yılla birlikte hem sakatların dönüşü hem de transferlerimizle daha güçlü bir duruma geleceğiz. Tabii ki sakatlıklar çok büyük şanssızlıklar yaşattı. Sakatlıklar bizi zor duruma düşürdü. Sakat oyuncularımız olmasaydı puan farkı daha az olurdu.Takımın bugüne kadar oluşan gelişiminden çok memnunum. Buraya Beşiktaş'ın bir kaç senelik takımını oluşturmak için geldim. İkinci yarı hazırlıklarına daha iyi şekilde devam edeceğiz. Yazın da daha farklı takviyeler ve değişikikliklerle iyi işler yapmaya çalışacağız. İyi yoldayız ve daha iyi olacağız.'' dedi.

Çok iyi şeyler yapmamıza rağmen sakatlıklar nedeniyle bu pozisyonda bulunuyoruz. 2010 yılı sonu itibariyle sakatlıkları geride bırakıp 1 Ocak'tan itibaren sağlıklı ve istekli futbolcularla ikinci yarıya başlayacağız. İkinci yarıda çok farklı bir Beşiktaş olacak'' dedi.

Gazetecilerin sakat futbolcu sayısının artmasıyla ilgili sorularını da yanıtlayan Schuster, şöyle konuştu: ''Son maçlarda darbelerden gelen sakatlıklar yaşadık. Hayatımda ilk defa bu kadar sakatlık olayı yaşıyorum. Ligdeki güçlü rakiplere karşı sakatlıklarla boğuşarak oynamak çok zor. Biz de endişeliyiz. Bu konuya yeterince eğildiğimizi düşünüyorum''

Beşiktaş'ta ligdeki ilk golünü atan Ali Kuçik, gol attığı için sevindiğini ancak 3 puan alamadıkları için üzüldüğünü söyledi. Karşılaşma süresince girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerinden yakınan Kuçik, ''Şans bizden yana değildi'' dedi.

İsmail Köybaşı da 3 puan almaları gereken bir haftada bir puan aldıkları için üzgün olduklarını söyledi. Beşiktaş camiası olarak matematiksel olarak inancın olduğu her hafta şampiyonluk yarışının içinde olmaya devam edeceklerini ifade eden Köybaşı, ''Hiçbir zaman ne ligden, ne UEFA'dan ne de Türkiye Kupası'ndan kopmayacağız'' dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

hocam kazanmak istiyoruz iyi yolda olmak pekde önemli değildi şu maçda sonuçta bu maçdan sonra ilk yarı bitiyor.. hala farkında değilsin ama "türkiyede 2.ler başarılı değil"

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

bu sene 2.olup CL'ye gidersek ben başarılı sayarım kendimizi.
he bu kötü performansla alakalı değil. olamayız bile diyerek yapılmış bir yorum değil.
hoca haklı. gelecek yılların kadrosu kuruluyor.
önce çürük elmalar ayrılıyor sepetten daha iyileri konuluyor(yabancı)
yavaş yavaş gençler monte edilecek.
ardından da iyi 2-3 yerli takviyeyle bu devre 1 olursa seneye 1-2 takviye ile gelecek sezon çok iş yaparız
bu sezon da avrupada ilerleyeceğimize inanıyorum.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Banucan

yiğit in söyledikleri yerde bende tamam dedim
amaaa lütfen bu maçtan memnun felan kalma schuster lütfen
FEDA

NoPasaran

Onu bunu bilmemde..

14 puan fark çok çok fazla ve sadece liderle..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bildigi vardir 2.yari daha guclu kadro bekliyor sanirim.

Ama 2.lik basaridir bence.Ki avrupada devam ettigimiz surede sorun yok.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

sakatlık konusunda da aynen katılıyorum
darbeye bağlı sakatlık aşırı fazla.
ve bu kesinlikle kondisyonerden kaynaklı olamaz
bugün Quaresma'yı ayağa kaldırmadılar ilk yarı boyunca.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

14puan kapanmaz. bu sene Beşiktaş'ın alacağı en iyi derece 3.lük olur

yuNuS1903

2.yarıdakı duruma bağlı
2.yarıya ıyı baslarsak şampiyon oluruz

Banucan

şampiyonluk artık çok zor geliyor bana bütün maçları alsak bile rakiplerin puan kaybı olması gerek ikinci olursak bile başarı olur en azından şampiyonlar ligine katılırız.
FEDA

Cem Goren

ikinci yarıda toplam 51puan var.
ts ile aramızda 14puan var.

zor dostum zor

NoPasaran

Ts 14 puan kaybetse bile

Fenerbahçe
Bursa
Kayseri..

Bunların hepsi kaybedecekmi.