Ana Menü

Simao Sabrosa ve Hugo Almeida Resmen Beşiktaş'ta !

Başlatan NoPasaran, Aralık 13, 2010, 13:47:57

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

Bugün tahtaya bu adamların gelmesi takdirde kadroyu yazdım Avrupa Ligi için milletin ağzı açık kaldı :D

Galatasaraylı arkadaşlar "napcaz lan biz" "şu kadroya bak" dediler ;D Korkmayın lan ligde 6sını oynatabiliyoruz deyince rahatladılar :D

Ozan Doğan

quaresmada doğrulamış transferleri. atakan kurt öyle diyor :)) hatta portekiz milli takımı gibi oldu demiş atakan kurt q7'de önce gülmüş sonra süper takım olduk demiş :))

Grocbenn

Radyospor'dan Özgür Sancar'a konuşan Keçeli, Başkandan aldığım bilgiye göre Simao ve Almeida transferlerini bitirdik. Bu konu net, hiçbir pürüz yok. Bu iki futbolcu ikinci yarıdan itibaren Beşiktaş forması giyecek. Almeida, Avrupa Ligi maçlarında oynayacak" dedi.
BOBO'YLA HENÜZ ANLAŞMA YAPMADIK DURUMU 15 GÜN İÇERİSİNDE BELLİ OLUR
Bobo konusuna da değinen Keçeli, "Bobo'yla yeni sözleşme konusunda görüşmeler oluyor. Kendisini Türk yurttaşlığına geçirebiliriz. Galatasaray'la temasta olabilir. Profesyonel futbolcunun istediği takımla görüşme hakkı vardır. Bobo'nun geleceğinin ne olacağını 15-20 gün içerisinde göreceğiz. Sağlığıyla ilgili her hangi bir porblem yok. Teknik adamımızın kararıyla 15 gün sonra sözleşme yoluna gidilir. Mesin anlaşacağız diyemem. Bugün bizim oyuncumuzdur. Ama kendisine iyi bir teklif gelebilir gitmek isteyebilir. Bu da bir ihtimal dahilinde..." ifadelerini kullandı.
DINAMO KIEV ÇETİN CEVİZ
Keçeli, Avrupa Ligi 2. tur eşleşmesiyle ilgili olarak ise "Çok zor olan takımlar içerisinde daha zorlu olan takımla eşleştik. Bu maçı kazanıp daha ilerilere gitmeyi sağlayacağız. Kuradan memnunum. Ama dikkat etmeliyiz. Ukrayna futbolda ner geçen gün ilerleyen bir ülke. Dinamo Kiev'in katdrosunda çok önemli oyuncular var. Çetin ceviz bir takım. Fakat biz Avrupa'da şöhretli futbolcuları kadrosunda barındıran bir takımız" şeklinde konuştu.
Radyospor

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 17, 2010, 18:22:27
Bobo ve Galatasaray ???

Bobo gidecek galiba G.Saray'a..

G.Saray her sezon sözleşmemiz bitecek adamlara salça oluyor..

Fakat adamlara hak vermemek de elde değil..Forvet ihtiyaçları var..Bobo gibi Türkiye'yi bilen iyi bir forveti bedavaya getirecekler..

NoPasaran

Bobo para için Galatasaray'a gidecekse, ona verdiğimiz herşey haram olsun o zaman..

Nere giderse gitsin ama Türkiyedeki bir takıma giderse Tümer Metinden bir farkı kalmaz..

Ki Tümere küfrettik, boboyu hep sevdik..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Bobo bunu yaparsa gözümde Sergen'den,Tümerden,GökhanZan'dan,Serdar Özkan'dan hiçbir farkı kalmaz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 17, 2010, 18:29:13
Bobo para için Galatasaray'a gidecekse, ona verdiğimiz herşey haram olsun o zaman..

Nere giderse gitsin ama Türkiyedeki bir takıma giderse Tümer Metinden bir farkı kalmaz..

Ki Tümere küfrettik, boboyu hep sevdik..

Aynenn.. Bobo'ya böyle bişey yakışmaz! Ben böyle bişey yapmasını beklemiyorum hiç ama yapmazda umarım..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

İşin kötü yanı adam birde Türk olacak :)

O zaman işte cümle alem bize güler bi tarafı ile..

Neden bobo gözden çıkarıldı ben anlamadım :-\ Durup dururken 500 bin dolar sorun edecekse Çıkar Başkan ver cebinden..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

inşallah gitmez gidersede inşallah zan gibi hayrını görmezler beşiktaştan gsye yahut fenere giderse o lokmalar boğazında duru adamın.
sen q7le maç oynama zevkini düşün öncelikle bobo ardaylamı oynucan ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Since 1903

ilhan mansız_melis

Bobo'yu Türk yapın işte ya.

Radyospor'dan Özgür Sancar'a konuşan Keçeli, Başkandan aldığım bilgiye göre Simao ve Almeida transferlerini bitirdik. Bu konu net, hiçbir pürüz yok. Bu iki futbolcu ikinci yarıdan itibaren Beşiktaş forması giyecek. Almeida, Avrupa Ligi maçlarında oynayacak" dedi.

BOBO'YLA HENÜZ ANLAŞMA YAPMADIK DURUMU 15 GÜN İÇERİSİNDE BELLİ OLUR

Bobo konusuna da değinen Keçeli, "Bobo'yla yeni sözleşme konusunda görüşmeler oluyor. Kendisini Türk yurttaşlığına geçirebiliriz. Galatasaray'la temasta olabilir. Profesyonel futbolcunun istediği takımla görüşme hakkı vardır. Bobo'nun geleceğinin ne olacağını 15-20 gün içerisinde göreceğiz. Sağlığıyla ilgili her hangi bir problem yok. Teknik adamımızın kararıyla 15 gün sonra sözleşme yoluna gidilir. Kesin anlaşacağız diyemem. Bugün bizim oyun cumuzdur. Ama kendisine iyi bir teklif gelebilir gitmek isteyebilir. Bu da bir ihtimal dahilinde..." ifadelerini kullandı. 

DINAMA KIEV ÇETİN CEVİZ

Keçeli, Avrupa Ligi 2. tur eşleşmesiyle ilgili olarak ise "Çok zor olan takımlar içerisinde daha zorlu olan takımla eşleştik. Bu maçı kazanıp daha ilerilere gitmeyi sağlayacağız. Kuradan memnunum. Ama dikkat etmeliyiz. Ukrayna futbolda her geçen gün ilerleyen bir ülke. Dinamo Kiev'in kadrosunda çok önemli oyuncular var. Çetin ceviz bir takım. Fakat biz Avrupa'da şöhretli futbolcuları kadrosunda barındıran bir takımız" şeklinde konuştu. 

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Şimdi her ikisi de Avrupa Liginde forma giyebilecek mi ?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş