Ana Menü

Guti Hernandez Kaza Geçirdi

Başlatan NoPasaran, Aralık 06, 2010, 09:50:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Kazadan yara almadan kurtulan Guti, ifadesine başvurulmak üzere Arnavutköy Polis Merkezi'ne götürüldü.

Alınan bilgiye göre, Guti'nin kullandığı 34 AF 8461 plakalı cip, Bebek Sahil Yolu'nda, 34 TN 2487 plakalı İETT otobüsüyle çarpıştı.

Yıldız futbolcu, ölen ya da yaralananın bulunmadığı kazanın ardından olay yerine gelen polis ekiplerince ifadesi alınmak üzere Arnavutköy Polis Merkezi'ne götürüldü.

Guti Hernandez, işlemlerinin ardından kendisini almaya gelen iki kişiyle polis merkezinden ayrıldı.

Guti'nin aracı ise otoparka çekildi.

Bu arada, İspanyol futbolcunun, alkol kontrolü yapmak isteyen polislere zorluk çıkardığı iddia edildi.

Görgü şahitleri de bir gece kulübünden çıkan yıldız futbolcunun, aracıyla ters yöne girdiğini ve İETT otobüsüyle çarpıştığını öne sürdü.

** Bir gazetede 271 promil alkol yazıyordu :o
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

takimin gecesi, adam ickili , nasil surmesine izin veriyorlar? adamin yaptigi yanlis , onu savunmuyorum ama o tercuman hurriyetteki resimlerde yaninda oturuyor. hani Q7 ylede gezen varya.

Guti Hernandez kaza yaptı / 6

eger sonradan geldiyse bir sey demem ama yok Guti sarhosken arabayi kullanmasina izin verdiyse, kulup aninda isine son vermeli..

hersey iyi ye dogru giderken birileri illa isin icine s.cacak.. :sopa
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

271 değil abi 2,71 :)

Geçmiş olsun takımın lideri Guti Reyiz!
dün Ali Kuçik'i çıkar diyen Guti'ymiş
İsmail'e neler yapması,nerede oynaması gerektiğini de anlatan Guti'ydi girdiğinde.
sonra takımı sakinleştirmeye çalışan da oydu panik anlarında.
:ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Baba - Aralık 06, 2010, 11:42:45
takimin gecesi, adam ickili , nasil surmesine izin veriyorlar? adamin yaptigi yanlis , onu savunmuyorum ama o tercuman hurriyetteki resimlerde yaninda oturuyor. hani Q7 ylede gezen varya.

Guti Hernandez kaza yaptı / 6

eger sonradan geldiyse bir sey demem ama yok Guti sarhosken arabayi kullanmasina izin verdiyse, kulup aninda isine son vermeli..

hersey iyi ye dogru giderken birileri illa isin icine s.cacak.. :sopa

Cem abi katılıyorum bende sana..

Geçmiş olsun Guti Hernandez..
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Haberlerde Guti arabada tekti diye geçti. Tercüman (haberde menejer diye bahsettiler) karakolda çağırılmış.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Trafik kazası geçiren Beşiktaş'ın İspanyol futbolcusu Guti Hernandez, kazanın büyütüldüğünü savundu.

Arnavuktöy sahil yolunda aracıyla ters yöne giren Guti Hernandez, belediye otobüsüne çarpmıştı. Kazayı yara almadan atlatan İspanyol futbolcu, yaşadığı olayla ilgili abartılı haberler yapıldığını öne sürdü.

İspanya'nın Marca gazetesine konuşan Guti,"Pazar gecesi hafif bir kaza geçirdim. Merak edilecek bir durum yok. Basında çok abartılı bir şekilde yer buldu. Türkçe bilmediğim için karakola gitmek zorunda kaldım ve işlemler biraz uzadı. Geceyi de daha sonra evimde geçirdim" dedi.

Fazla alkollü olduğu iddialarını da yalanlayan yıldız oyuncu, "Bursaspor maçını kazandıktan sonra yemeğe çıktık. Çok alkol aldığım yönündeki iddialar gerçeği yansıtmıyor. 2.71 promil çıktığını söylüyorlar, ancak 0.71 bile çıkmadı. Zaten alkolün kazayla alakası yok" diye konuştu.

Tecrübeli oyuncu, kaza sonrasında sadece aracının aynasının kırıldığını sözlerine ekledi.

NTVSPOR
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)